moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zmarła 60-letnia mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego zakażona koronawirusem!

Piątek, 25 września 2020
  • Zmarła 60-letnia mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego zakażona koronawirusem!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w szpitalu jednoimiennym przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu z powodu Covid-19 zmarła 60-letnia mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego, która była zakażona koronawirusem. Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 7 122 przypadki zakażeń koronawirusem, z czego 1 123 to przypadki aktywne. 267 osób zmarło, a 5732 wyzdrowiały.

 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 26.09.2020 13:24  Odpowiedz na komentarz

    Covida nie ma to grypa tylko jak ktos umrze to wpisuja covid 19 bo kasy wiecej dostaja a ludzie lykaja to jak apap

  • Uwaga KORONA WIRUS! Uwaga! 1 milion chorych! Śmierć!
    Życia nie ma tylko korona wirus covid-19!!!
    Czytelność wam spadnie do zera. Ludzie mają już dość słuchania Codziennie o tym GÓWNIE. Nic innego Tylko.
    ! Uwaga ! WIRUS !

  • 26.09.2020 10:26  Odpowiedz na komentarz

    Jak 5.700 osób wyzdrowiało?? Jak? Jak nie ma szczepionki? Jak bezobjawowo można na coś chorować? Co to za choroba bez objawów?? :x

  • 26.09.2020 03:25  Odpowiedz na komentarz

    A kto to wie, na co ta 60- latka zmarła...skoro nie robią sekcji zwłok, to mnoża domniemywać, że zmarła na współistniejącą chorobę a nie na covid, który przy okazji jej wpisano.
    Proszę posłuchać wywiadu z prof. Rutkowskim na kanale w realu 24 na YT a zrozumiecie, co tak naprawdę się dzieje! I jeszcze jedno, w najbliższy poniedziałek, w programie Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" będą niezależni specjaliści, lekarze, którzy będą mówić otwarcie o tym, o czym i ja tu mówię...pandemii nie ma...wirus jest, jak co roku, lecz inna odmiana. Nie jest groźniejszy od zwykłej grypy, mniej ludzi umiera.

    26.09.2020 18:13

    Kobieta zmarła zupełnie na coś innego niż koronopierdolec .Ale teraz jest standard ludzie starsi umierają i każdemu wpisują w akt zgonu na samym "możliwy covid 19 " bo hajs ma się zgadzać proste .Polecam telewizję " realu24"

  • 26.09.2020 03:14  Odpowiedz na komentarz

    cd. do Zenona...szczepionka firmy AstraZeneca, którą testowano na ochotnikach, wywołała poważne reakcje poszczepienne, w tym dwa przypadki chorobę zwaną zapaleniem rdzenia kręgowego, co doprowadza do paraliżu. Już dwa razy wstrzymano testowanie na ludziach i podobno ponownie wznowili testy. Takie są to szczepionki, które wszyscy chcą na gwałt wyprodukować, bo kasa ucieka a głupi ludzie ustawią się w kolejce po środek, który w niczym im nie pomnoże a wręcz może zaszkodzić. Wirusy mutują, więc zanim zrobią szczepionkę, to jest już 10-ta wersja wirusa, więc po co się szczepić na coś, co już nie

  • Totalna bzdura !!Kobieta zmarła zupełnie na coś innego .Ale najlepiej wpisać cos czego nie ma .A zastraszony i obsrany po pachy naród łyknie wszystko .Hitler mówił kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą .Hitlera nie ma ,a może jest tyle lat po wojnie a powiedzenia Hitlera aktualne .Ten tekst jest totalna bzdura .

  • 25.09.2020 11:39  Odpowiedz na komentarz

    Teraz widzicie jak ważna jest skuteczna szczepionka. Zaszczepieni nie będą zarażać i się nie zarażą. Szczepienia powinny być przymusowe, inaczej ludzie będą narażeni na tę chorobę, a jak złapią koronawirusa to potem mogą zarazić tych, którzy nie zdążyli się zaszczepić, albo są zbyt młodzi na przyjęcie szczepionki. Pilnować zaszczepiania powinna policja sanitarna. Jednak póki szczepionki nie ma to taka policja powinna pilnować przestrzegania obostrzeń i izolować podejrzanych o zarażenie się oraz izolować gadających głupoty ludzi co podważają istnienie pandemii, bo tylko szkodzą.

    26.09.2020 10:31

    Kuźwa nie kopiujcie tego tekstu. On jest na WP.pl, Interia.pl na onecie i na tych wszystkich mózgo czyszczących mediach "społecznościowych"

    26.09.2020 07:19

    Zenek, przyznaj się chłopie w jakiej branży pracujesz że tak desperacko zdecydowałeś się napisać ten REFERAT?
    Farmacja?

    26.09.2020 04:00

    Izolować to powinni Ciebie a na pewno powinni zakazać Ci spamowania w necie.
    Powiedz mi mądralo na jakiej podstawie ma karać policja ludzi bo chyba nie z racji rozporządzenia !!! Czytałeś ustawę z 2008 roku może ???Zejdz chłopie na ziemię

    26.09.2020 03:03

    Zenon, ty jesteś typowy covidiota!
    Masz pojęcie o pandemii, o patogenach i o szczepionkach, że co artykuł wypowiadasz się idiotycznie, niemerytorycznie i monotematycznie. Policję sanitarną sobie wymyśliłeś, by straszyć ludzi zdrowo myślących, którzy od dawna wiedzą, o co chodzi a ty wciąż w ciemnogrodzie tkwisz. Posłuchaj prof. Rutkowskiego w realu24 na YT, może ci się rozjaśni! Jeśli chcesz, to się szczep nic nie wartą szczepionką ale nie żądaj tego ode mnie, bo jestem świadomym medykiem i nie pozwolę, by ktoś miał mi szkodzić na zdrowiu i życiu! Są dowody na to, że szczepionka AstraZeneca

    26.09.2020 00:29

    Tobie już nic nie pomoże IDz zakop się żywcem razem z TVPIS Oraz THN całym .Telewizja radio i prasa środkami masowego ogłupiania

PODOBNE TEMATY
Zmiany w strukturach zarządu GTM Start Gniezno W piątkowy wieczór, w siedzibie Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start odbyło się Nadzwyczajne... Środa, 28 października 2020
Kilka tysięcy osób przeszło ulicami Gniezna! W środę ulicami Gniezna przeszedł kolejny już Strajk Kobiet. Tym razem w manifestacji wzięło udział... Środa, 28 października 2020
List otwarty do Prymasa Polski Publikujemy treść listu otwartego prof. UAM dr hab. Klaudiusza Święcickiego do Prymasa Polski abp. Wojciecha... Środa, 28 października 2020
List Prymasa Polski do wiernych Prymas Polski abp Wojciech Polak przesłał do parafii archidiecezji gnieźnieńskiej specjalny list dotyczący... Środa, 28 października 2020