moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nowy kulinarny punkt na mapie Gniezna już otwarty!

Czwartek, 24 września 2020
  • Nowy kulinarny punkt na mapie Gniezna już otwarty!

Firma Pasja Catering istnieje na rynku już od 8 lat i przez ten czas zdążyła pozyskać wielu zadowolonych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku firma Pasja Catering w 2017 roku otworzyła swój pierwszy sklep garmażeryjny w Janowcu Wielkopolskim. Decyzja ta okazała się "strzałem w dziesiątkę". Kolejny sklep otworzył się w 2019 roku w Kłecku. Teraz przyszedł czas na Gniezno.

We wtorek na Osiedlu Jagiellońskim 69 otworzył się nowy sklep garmażeryjny Pasja Catering. W sklepie można znaleźć bogaty wybór sałatek, surówek, klusek, pierogów, mięs, ciastek, domowych wypieków.

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wysokiej jakości produktów według receptur naszych mam i babć. Jak mówi właścicielka firmy: Przede wszystkim stawiamy na jakość i smak naszych potraw. Nasze jedzenie po prostu smakuje jak „domowe” .

Zapraszamy do odwiedzin tego miejsca na Osiedlu Jagiellońskim 69 w Gnieźnie. Przyjdź i poczuj smak pasji...

 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 27.09.2020 12:41  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie o czym wy mówicie przecież to normalny sklep jak wszystkie i inne tamte tez trzeba zamknąć bo sprzedają mięso

  • 27.09.2020 08:14  Odpowiedz na komentarz

    zNAKOMITA lokalizacja . Dzielnica "Winiary" to przecież ogromny rynek zbytu na takie wiktuały !! to jest strzał w dziesiątkę

  • 25.09.2020 15:18  Odpowiedz na komentarz

    Szczerze polecam. Miałam okazję kosztować produktów. Domowy smak.

  • 25.09.2020 13:32  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo smaczne potrawy,domowy smak.polecam

  • 25.09.2020 09:50  Odpowiedz na komentarz

    Należy zakazać jedzenia mięsa oraz jego sprzedaży i produkcji, to samo z innymi produktami odzwierzęcymi. Za jedzenie mięsa i wyrobów odzwierzęcych powinna być kara więzienia. Ludzie od jedzenia mięsa wydzielają gazy cieplarniane, tyją i tych gazów wydzielają jeszcze więcej. Weganie ich nie wydzielają, nie tyją i nie chorują w przeciwieństwie do mięsojadów, których powinno się odchudzić. Ponadto do wc po takim mięsojedzie nie można wejść bo śmierdzi, a po weganach nie śmierdzi nic. Zakazanie mięsa zmniejszy ilość gazów cieplarnianych i przyczyni się do poprawy klimatu.

    30.09.2020 20:32

    Ta... Mięsożerca pierdzi i śmierdzi a wegan pierdzi i nie śmierdzi.... Pierdzi fiołkami... Żenada..

    29.09.2020 09:31

    Bieniamin a wiesz dlaczego? Nie przez jedzenie roślin, ale przez przemysłowe hodowle. Tam podaje się krowom zastrzyki oraz antybiotyki, które powodują w krowach nienaturalne procesy chemiczne i tym samym wydzielanie gazów. Te metody chemiczne stosuje się, żeby krowa dawała więcej mleka i mięsa. Podobnie ze świnkami się robi. Gdyby one żyły na wolności, naturalnie, to by gazów cieplarnianych nie wydzielały. Trzeba więc te wszystkie zwierzęta z wielkoprzemysłowych hodowli wypuścić na wolność.

    28.09.2020 21:35

    "weganko"? xczy wiesz o czym piszesz wiesz ile krowa wydziela gazów cieplarnianych a nie żywi się mięsem tylko roślinnoiścią!!!

    28.09.2020 16:22

    Mam taki apel. Więcej mięsa w kebabie a mniej surówki

    26.09.2020 14:47

    Proponuję wysmarować się krowim łajnem i iść na dyskotekę

    26.09.2020 11:00

    Można być głupim, cóż nic na to nie poradzisz, ale po co się tym chwalić???

    26.09.2020 08:10

    Lecz się. I nie zapomnij pozdrowić onkologii po jedzeniu warzywek z glifosatem

    26.09.2020 01:15

    Od wieków mięso było jest i będzie jedzone:)I chwała za to:)mięso is The best!

PODOBNE TEMATY
Restauracja Hubertus zaprasza na rodzinne obiady! Restauracja Hubertus to lokal z 30-letnią tradycją. Zapraszamy na rodzinne obiady od poniedziałku do... Czwartek, 22 października 2020
Kreatywne ferie w ZSPU Gniezno W Zespole Szkół Przyrodniczo-Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie, z inicjatywy nauczycieli... Środa, 29 stycznia 2020
Praktyki w Andaluzji W sobotę, 30 listopada, kolejna grupa 25 uczniów Zespołu Szkól Przyrodniczo-Usługowych im. Stanisława... Wtorek, 17 grudnia 2019
Edukacja dla Europy, czyli ERASMUS+ w ZSP nr 3 W ramach programu ERASMUS+, kilkunastu nauczycieli z Litwy, Portugalii, Hiszpanii, Grecji i Cypru zapoznaje... Czwartek, 21 listopada 2019