moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Władze powiatu przyjrzały się rozbudowie szpitala! Prace idą "pełną parą"

Niedziela, 13 września 2020
 • Władze powiatu przyjrzały się rozbudowie szpitala! Prace idą

W czwartek władze powiatu przyglądały się postępom prac w gnieźnieńskim szpitalu. Obecnie dobiegają końca prace instalatorskie i trwają prace wykończeniowe w budynku D, obejmujące praktycznie wszystkie poziomy.

Zakończyły się ustalenia nad uszczegółowieniem ostatecznego zakresu prac, który determinuje termin zakończenia inwestycji. Postęp prac widoczny jest gołym okiem, we wnętrzach szpitala pojawia się sprzęt medyczny, wyposażenie toalet i pomieszczeń socjalnych, oświetlenie oraz system wentylacji.

Według dyrekcji szpitala oraz wykonawcy zakłada się, iż oddanie budynku nastąpi przed pierwotnie zakładanym terminem, który wyznaczono na pierwszy kwartał przyszłego roku, natomiast prace budowlane mają zostać ukończone jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Po zakończeniu inwestycji kolejnym, ważnym zadaniem będzie scalenie szpitala i przeniesienie wszystkich oddziałów do nowo wyremontowanego budynku.
 

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • tEN NOWY SZPITAL BEDZIE MIAŁ NA PEWNO JEDNA WIELKA PIĘTĘ ACHILLESOWĄ. zA MAŁO MIEJSC POSTOJOWYCH !! Miejsc POSTOJOWYCH PRZY SZPITALU LEDWO STARCZY DLA PRACOWNIKÓW JEGO OBSŁUGI. a CO MAJą ZROBIĆ PRZYJEŻDŻAJĄCY DO SZPITALA NA ZABIEGI CHORZY LUB ICH RODZINY ?

 • 13.09.2020 21:31  Odpowiedz na komentarz

  Podsumowując. A jednak Panie Pilak, uda się zbudować nowy szpital, na którym tak zależało naszym gnieźnieńskim lekarzom z PiS -u. Między innymi panu Ostrowskiemu. Pomimo Wielkiej chęci zburzenia głównej konstrukcji przez PO-wców, udało się ją na tyle zmodernizować, że szpital w końcu stanął i będzie już niedługo służył gnieźnianom. To wielki sukces PiS-u.

 • 13.09.2020 21:19  Odpowiedz na komentarz

  Zostaną przeniesione wszystkie oddziały do budynku D ? a to ciekawe !! A co się stanie z budynkiem A , B i C ? Zostaną zburzone ?

 • 13.09.2020 19:39  Odpowiedz na komentarz

  Przypominam, że dokończenie szpitala to nie będzie zasługa Gruszczyńskiego. On przyszedł w momencie, kiedy już była decyzja o kontynuacji inwestycji i wdrażane wszelkie procedury. Obecny Starosta ma tylko dopilnować, aby dokończono to wszystko. Kiedyś jego ekipa przecież rozważała nawet zburzenie szkieletu budynku.

PODOBNE TEMATY
W trakcie kontroli przerzucił ręcznie prawie 2 tony buraków aby móc kontynuować jazdę do cukrowni Kierowca w czasie kontroli wielkopolskiej inspekcji przerzucił ręcznie na inny pojazd prawie dwie tony... Wtorek, 29 września 2020
Gnieźnianka zginęła w karambolu pod Toruniem! Jej partner jest w śpiączce W niedzielę na trasie S-10 pod Toruniem doszło do wypadku drogowego. Po zderzeniu 4 samochodów osobowych... Poniedziałek, 28 września 2020
Pożar budynku przy ul. Kawiary w Gnieźnie W niedzielę przed godz. 23.00 służby ratunkowe w Gnieźnie otrzymały zgłoszenie o pożarze budynku przy... Poniedziałek, 28 września 2020
Komunikat Inspektora Sanitarnego Powyżej publikujemy treść komunikatu wydanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gnieźnie. Poniedziałek, 28 września 2020