moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Jakość paliw w Gnieźnie, czyli gdzie najlepiej tankować?

Niedziela, 23 sierpnia 2020
  • Jakość paliw w Gnieźnie, czyli gdzie najlepiej tankować?

Idąc za inicjatywą gnieźnieńskiej grupy motoryzacyjnej Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Gniezno i jej doświadczeniach związanych z jakością paliwa w naszym mieście, jak i pozostałych mieszkańców, którzy często poruszają tę kwestię w dyskusjach, postanowiliśmy poruszyć ten temat szerzej na naszym portalu.

W tym artykule nie opieramy się na badaniach, które prowadzą same stacje paliw. Prosimy Was, naszych Czytelników, o wpisywanie w komentarzach pod artykułem (na portalu lub facebook’u) gdzie Waszym zdaniem najlepiej tankować w Gnieźnie. Zachęcamy także do krótkiego uzasadnienia swojej odpowiedzi.
 
Link do postu na grupie NJSBCG: jakość paliw w Gnieźnie
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(12)

  • 28.08.2020 11:49  Odpowiedz na komentarz

    Nie zapinajmy o bardzo dobrej stacji paliw Hava !!!!!!!!!!!!! Od lat tankuję na ul.z Cymsa w Grunwaldzką-nigdy żadnych problemów z benzyną czy gazem a i obsługa super oraz sklepik z logicznymi cenami.Pozdrawiam Havę.

  • 28.08.2020 00:16  Odpowiedz na komentarz

    Na co komu te badania jak wszyscy jadą do bazy w rejowcu hil gaz, watis, hawa

  • 25.08.2020 11:17  Odpowiedz na komentarz

    Od lat wyłącznie orlen

  • 25.08.2020 11:16  Odpowiedz na komentarz

    Od lat tylko orlen

  • 25.08.2020 09:59  Odpowiedz na komentarz

    proponuje zabawę jedzmy na każdą stacje w mieście i kupmy po 1l ropy i benzyny i zobaczymy gdzie zakupimy caly 1l a gdzie mjiej niż litr chodz zegary pokazują co innego. Jestem pewien, że nie wszystkie stacje są uczciwe

  • 25.08.2020 00:46  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie co może powiedzieć właściciel 20 letniego diesla ,przecież ten samochód pojedzie na wszystkim co jest w Gnieźnie ,w tak starych autach liczy się cena a hil jest jedną z tańszych stacji taka jest prawda...

    26.08.2020 20:35

    Może pan ma 20 letniego diesla Ja TANKUJE na hilu max 3 letnie auta i nie ma problemu wiec....?

  • 24.08.2020 21:56  Odpowiedz na komentarz

    Ja też tankuje na hilu kilka lat i jest ok polecam

  • 23.08.2020 23:17  Odpowiedz na komentarz

    Jak slyCHac po aucie kiepska jakOsc Paliwa? ZamIast brum brum RoBi trutututu?

  • 23.08.2020 15:37  Odpowiedz na komentarz

    Ja za tO polEcam stacje hil gaz, tankuje auto tam od lat i wszystko jest okej, obsuga bardzo mila.

  • 23.08.2020 11:23  Odpowiedz na komentarz

    odradzam tankować na hil gqz słabej jakości paliwo, słychać to po aucie