moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dzisiaj na gnieźnieńskim Rynku akcja solidarnościowa z Margot

Wtorek, 11 sierpnia 2020
 • Dzisiaj na gnieźnieńskim Rynku akcja solidarnościowa z Margot

Solidarność naszą bronią! Dlatego zapraszamy wszystkie osoby na gnieźnieński Rynek we wtorek o godzinie 19.00 do okazania solidarności i wsparcia dla osób zatrzymanych po piątkowych protestach. Przemoc władzy, która w piątek została skierowana przeciw obywatelom musi się spotkać z naszą reakcją! Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni, i że nie można nas zastraszyć.

Nie pozwólmy by prawda o wydarzeniach została zapomniana. Nad przemocą nie da się przejść do porządku dziennego. Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni i w naszym kraju jest miejsce dla wszystkich. Nikt nie może zostać sam w swojej walce o bardziej równościowy świat!

Zabierzcie ze sobą transparenty i dużo tęczy! Widzimy się we wtorek.

Na załączonym filmie widać powód zatrzymania Margot (przyp. Redakcji).
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 15.08.2020 20:39  Odpowiedz na komentarz

  LGBT w pisdu za Odre. Tam sobie demonstrujcie. Upodobania można w domu, a jak chcecie publicznie, to nie w Polsce.

 • 11.08.2020 17:11  Odpowiedz na komentarz

  Wstyd robic zloty poparcia za takiego czlowieka. Brak wychowania z domu. Trzeba sie zachowywac godnie. Kazdy odpowiada za swoje czyny i postepowanie. Geje itp niech sobie zyja jak chca,ale niech nam nie wciskaja ciemnoty i nas obrazaja.

 • 11.08.2020 13:49  Odpowiedz na komentarz

  Robię grilla w D .. mam to żeby przestępcę wspierać

 • 11.08.2020 13:21  Odpowiedz na komentarz

  A ilu jeszcze jest w areszcie ? Przecież już wszystkich wypuścili !! komu potrzebne to zgromadzenie? a jest ono zgłoszone do Urzędu Miejskiego i na Policje ?Kto jest organizatorem tego zgromadzenia z imienia i nazwiska ?

 • Ten cały Margot z powodu swojego agresywnego zachowania i niszczenia mienia. To, że Policja była brutalna jest bzdurą. Margot zaś to facet, dorosły człowiek, który odpowiada za swoje czyny. To, że uważa się kobietą nie ma znaczenia i raczej wskazuje na potrzebę specjalistycznej pomocy. Na Rynku bzdury będą opowiadać.

 • to jest nielegalne zgoramdzenie gdzy nie jest zgloszone

 • wy smiecie kłamać, że go wobec was byla użyta przemoc? Jesteście zwykłymi kłamcami. Nagrania same mówią za siebie jic nie ukryjecie. Mówicie o mowie nienawisci a sami ja stosujecie do pozadnych obywateli tego wolnego i czystego państwa bez żadnych ideologi. Tak to jest wolsnoc słowa a Pan redaktor nie ma prawa go cenzurować.

PODOBNE TEMATY
Przełam rutynę dzięki wibratorowi dla dwojga Wibratory dla dwojga to zabawki erotyczne dla par, które umożliwiają stymulację dwóch osób jednocześnie.... Piątek, 11 września 2020
Manifestacja środowisk LGBT na gnieźnieńskim Rynku! Bronią chuligana, któremu grozi do 5 lat więzienia? We wtorek na gnieźnieńskim Rynku odbyła się manifestacja, której celem było okazanie solidarności i... Wtorek, 11 sierpnia 2020
"LGBT to ludzie. Gniezno" - akcja w centrum Pierwszej Stolicy "Nie bądźmy obojętni. Weźmy tęczowe flagi, koszulki, szaliki. Spotkajmy się w cichym i wymownym proteście... Czwartek, 18 czerwca 2020
"Prezydent zachowuje się tak, jakby chciał ratować swój budżet", czyli walka o działkę przy ul. Poznańskiej Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości zabrał głos w sprawie planów sprzedaży działki przy ul. Poznańskiej... Piątek, 5 czerwca 2020