moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

44-latek skatował mieszkańca gminy Witkowo! - video

Piątek, 7 sierpnia 2020
  • 44-latek skatował mieszkańca gminy Witkowo! - video

Mamy nagranie zdarzenia, do którego doszło w nocy z 29 na 30 lipca 2020 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. 44-letni mężczyzna skatował mieszkańca gminy Witkowo. Jak widać na nagraniu, groził także personelowi, zabraniając m.in. wezwania pomocy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(71)

  • 24.08.2020 11:37  Odpowiedz na komentarz

    naćpani gnoje!

  • 14.08.2020 14:52  Odpowiedz na komentarz

    Zamknac ta bude i spokoj a nie czekac az kogos zabija przeciez to burdel a nie plaza

  • 13.08.2020 12:27  Odpowiedz na komentarz

    20.02.2020 Pożar przyczepy-pole namiotowe, 28.02.2020 pożar rowerów wodnych, 30.03.2020 pożar przyczepy-pole namiotowe, 25.06.2020 znowu pożar przyczepy, maj pobicie, teraz znowu..przypadek ?

    14.08.2020 00:13

    Zapomniałeś dopisać spalanie rowerów wodnych ratownika pająka rok temu w stodole POD SKORZĘCINEm spalanie czarnego hamera w Ostrowie na zębcowie 04. Czerwca 2020 w i dwóch aut w Trzemesznie 30. Maj 2020 oraz strzelał na parkingu w Ostrowie wielkopolskim POD galerią do innych osób 9. Czerwca 2020

  • 13.08.2020 08:26  Odpowiedz na komentarz

    Powiesz w twarz i w twarz dostaniesz. Nie ma co ukrywać, ROBI sobie z ludzi worek treningowy. Jak i jeden, tak i drugi. (bracia). Jesteś nieodpowiednią osobą w nieodpowiednim miejscu i czasie to kończysz jak ten Pan z nagrania. Tak to wygląda. Myślę, że sam doskonale wiesz, że to nie jedyne zarzuty, bo to nie jedyne pobicie przez tych Panow.

  • 13.08.2020 00:32  Odpowiedz na komentarz

    Wszyscy piszą o napastniku/a kim był ten pobity i skąd

  • 13.08.2020 00:30  Odpowiedz na komentarz

    dziwne bo Skorzęcinem zawsze rządziła rodzina D .co się stało że obci weszli na teren..

  • Wszyscy wiedzą co gdzie i co ze to mafia i kryminallista. Tylko policja i prokuratura nic nie wie. Z samych komentarzy jest juz matetial na zalozenie sprawy i posadzenoe tej bandy.

  • 13.08.2020 00:09  Odpowiedz na komentarz

    Panie redaktorze Bukowski a jakie to zarzuty???? proszę się zainteresować i przekazać czytelnikom. Pajaca w kamizelce razem ze swoimi klakierami wsadzić do paki ,tacy ludzie tworzą opinię osrodka jako miejsce narkomanów i ringu amatorów.

  • 12.08.2020 13:26  Odpowiedz na komentarz

    Robert. W. PS. Don chrupek. Może być co najwyżej zatrudniony do przycinania krzewów, tak aby rosły one prosto, dlaczego to pisze ludzie znający temat pierwszej Ligi, nic wiecej temu czemus do pracy by nie Dali. To mój cały komentarz do Don chrupka. Za Dużo John gotti się Na ogladal w tv ????

  • 12.08.2020 12:26  Odpowiedz na komentarz

    Takich buraków pierwsza liga Zatrudnia do prac przy willi,do niczego więcej tam jest ogród i to pędem przytnij te krzaki mają ładnie wyglądać. To mój cały komentarz do Pana R. Ps. Don chrupek.

  • Prawda jest taka Konfidenci filmy nagrywaJa a Potem na policje donosza

  • 11.08.2020 23:00  Odpowiedz na komentarz

    Co ty piszesz za śmieci. FIlm NAGRAli jak KOZAK strzela i krzyczy że dzwoni na policję i robi to a FILM o którym MOwa policja uzyskała z tel DZIEWCZYNY drugiego chłopa co był z nim. Więc słabe jest to co piszesz.

  • 11.08.2020 17:24  Odpowiedz na komentarz

    Pisiorska policja sie boi a te smiecie bili lezacego to bydlo nic wiecej tylko utylizacja

  • Ciekawe czemu na facebooku nie ma takich komentarzy Na tego chrupka ?smierdzi to ?pewnie Pisza to ci co go nIe lubia frajeRskie zachowanie w twarz sie mowi

  • 11.08.2020 13:23  Odpowiedz na komentarz

    7 gnoji napada na dzieciaka Chlopa w czerwonej kamizelce a potem zdziwko ze Po mordzie od starego dostaje ?za darmo nie oberwal

  • 11.08.2020 10:28  Odpowiedz na komentarz

    Chrupek dosiegnie cie sprawiediwosc, a lokalna policja moze przestanie cie w koncu chronic ha tfu !

  • Bizon i chrupek ponoć w więzieniu w jednej celi siedzieli i byli w związku!! a teraz sie kłócą bo sie boja stref wolnych od lgbt i nie chca sie ujawnic

  • Widzę iż w niektórych wioskach dale jpatologia jest. Ludzie boja się jeździć wypoczywać bo boja SIĘ jakiegoś WIEŚNIAKA , niema tam ludzi ŻEBY mu wpierdolić raz a dobrze i po KŁOPOCIE?

  • 11.08.2020 09:02  Odpowiedz na komentarz

    Nie wiem o co wam chodzi. Policja ma ważniejsze sprawy, zobaczcie ile setek policjantów zostało wysłanych do warszawy, bo pomnik może zostać obrażony. Jakoś niechętnie jeżdżą do przestępstw, czy kradzieży, ale żeby przypodobać się partii to policja zawsze pierwsza. A potem dostaną ochłapy i do kogo będą mieć pretensje.

  • Bedzie wyrok nauczką . Bedzie strach i płacenie poszkodowanemu :) Pan w czerwonej kamizelce jeszcze bedzie mila poważne proBlemy . Dobrze mu to zrobi

  • Przecież administratorem ośrodka jest gmina Witkowo ,w tym ośrodku w tamtym roku była afera z narkotykami u ludzi którzy mieli ratować innych pobicia ,kradzierze ,wymuszenia to norma ,wiec nie mów ,że gmina nic nie może zrobić -jeśli nie potrafią zapanować nad tym niech zamkną ośrodek tylko wtedy kasa nie wpłynie z podatków i dzierżaw.

  • 10.08.2020 22:18  Odpowiedz na komentarz

    Co wy ludzie zrobiliście z tego Skorzęcina. Melina jednym słowem.
    Miesiąc temu byłam tam z mężem i dwójka małych dzieci. Nagle ktoś zaczął się kłócić i poleciały butelki szklane w stronę wózka w którym był synek. Gdyby nie refleks męża to synka mogłoby już nie byc z nami... Szok. Ludzie ogarnijcie się i przestańcie robić burdy i bijatyki w miejscach publicznych. Dajcue6sobie po "mordzie" w lesie gdzie nikogo nie ma i nikomu obcemu krzywdy nie zrobicie...
    Albo najlepiej zapiszcie się na jakieś Walki i tam rozladujcie emocje6i stres a nie w ulicznych bójkach...

  • 10.08.2020 21:44  Odpowiedz na komentarz

    Patrząc na niektóre komentarze, to stwierdzam, że część ludzi zachowuje się jakby należała do gangsterskiego środowiska. Obracanie się w takich środowiskach to nic dobrego przecież. Czy nie możecie żyć normalnie, jak porządni, przykładni ludzie? Chociaż się starać? Wtedy nie będzie tylu takich incydentów.

    11.08.2020 19:25

    Zgodze sie z Moreuszem. Jezyk osob ktore komentowały nIczym z wiezienia. Moze ktorys z nich pomoze odsiedziec wyrok panu w czerwonej kamizelce? Faceta poniosło troche ale spotka go za to zasłużona kara :) takie elementy Trzeba wykluczać ze spoleczenstwa

  • 10.08.2020 21:43  Odpowiedz na komentarz

    przeciez robercik sam sobie tO podpalil po to aby miec ochoronke policji i ulozyc weesje jaki to nie jest on pokRzywdzony

  • 10.08.2020 20:37  Odpowiedz na komentarz

    Jak by ktos mojego syna ruszYl to by juz Chlop nie wstal

  • Bizon lubi filmy nagrywac a potem na psiarnIe dawac brawo dla niego Pseudo gangster

  • 10.08.2020 14:48  Odpowiedz na komentarz

    No i dobrze ze wziela sie za to telewizja brawo w koncu !!!za te podpalenia domkow I rowerow wodnych chrupkowi moze w koncu trafia te bandziory za kraty !

  • 10.08.2020 12:32  Odpowiedz na komentarz

    Za darmo nie bija ! Cwaniaki w 7 napadli na Chrupka syna ale co wy wiecie cwaniaki potraficie tylko tu pisac

    10.08.2020 22:08

    W 20 JESZCZE go połamali sebix.... Bron tych deBili bo jak by inaczej

  • 10.08.2020 08:12  Odpowiedz na komentarz

    CHRUPek i jego brat Radek mrowa to KONFIDENCi uważajcie na nich

  • 10.08.2020 08:10  Odpowiedz na komentarz

    SZACUNEK dla bizona kto go zna ten wie joł pozdro dobre chłopaki

  • 10.08.2020 08:06  Odpowiedz na komentarz

    Chrupek przestań pisac bzdury na temat bizon bo to TWOJA SPRAWKa na sto pro te twoje festowskie frajerskie komentarze. Kto zna MIrasa ten wiem.
    Z.SZ.I.p

  • 10.08.2020 08:02  Odpowiedz na komentarz

    Bizon dobry sprawdzony zawodnik oby więcej takich CHARAKTERYNych LUDZi !!! .
    Pozdro dobra morda z fartem.

    11.08.2020 05:46

    Zobaczymy czy bedziesz paczki Słał fo pierdla. Wtedy sie znajdują koledzy

  • 09.08.2020 22:14  Odpowiedz na komentarz

    Bizon ma odroczOny wyrok i na pEwno nie wali z duPy. Sztywny sprawdzony chlop po PRZEJŚCIACH na pewno nie trzyma z chrupkirm tym bardziej ze chrupek spalil Mu auta i osrany STRZELAŁ na widok bizona gdzie sam łep sie postrzelił z własnej wiatrowki na kulki . Te kilka komentarzy negatywnych o bizonie to na sto procent wpisy osranego chrupka i jego rodziny . Papier nie kłamie , chrupcio wali z dupy az śmiErdzi z daleka

  • 09.08.2020 11:55  Odpowiedz na komentarz

    A bizon nie mial siedziec ? Moze tez daje z robercikiem

  • 09.08.2020 11:22  Odpowiedz na komentarz

    gość wyszedł po 48 godzinach z aresztu. Policja STWIERDZIŁA że taką mamy Prokurature w Polsce. A więc ja się pytam!!! Czy prokuratura w Słupcy bierze na siebie pełną odpowiedzialność za tego pana Roberta w. Czy ktoś musi stracić życie, żeby wzięli się za NIEGO... Z tego co wiem to telewizja zaczęła interesować się tą sprawą. O tym jest GŁOŚNO! Dlaczego? Dlatego że frajer ma 3 sprawy w toku za pobicie i nadal chodzi po Skorzęcinie i pener zgrywa. Prędzej czy później kosa trafi na kamień.

  • 08.08.2020 16:54  Odpowiedz na komentarz

    A bizOn nie mial czasami garowac ? Nie cIekawi Was dlaczego nie Robi tego? Moze z ,, zdUpkiem ,, w jednym hurze spIewaja ...

  • 08.08.2020 12:25  Odpowiedz na komentarz

    Kolega Bizonka i Hajka Dostal po papie ????

  • 08.08.2020 11:22  Odpowiedz na komentarz

    Bizon to tez konfitura mial tez isc siedziec a nie sidzi .. nie cieWi was dlaczego !??

  • 08.08.2020 10:46  Odpowiedz na komentarz

    Przeciez to kolega bizOna Ps ,, szklarz ,,tego co duzo szczeka i mu szybke wybil ...oni sa siebie warci

  • 08.08.2020 06:21  Odpowiedz na komentarz

    Swiadek koronny i robi co mu sie podoba ,podobno za ta akcje dostal dozor policyjny,kuzwa kryja jakiegos bandziora konfidenta,pewnie chodzi sobie tam jakby nic sie nie stalo...takiemu to samosad powinno sie zrobic cwaniaczkowi,polamac wity i przestanie szczekac ,w 3 na 1 brawo ,jakas solidarnosc wsrod ludzi powinna byc i odwet

  • 08.08.2020 04:14  Odpowiedz na komentarz

    To jest frAjer jak bizon duzo krzyczy i szybke zbil w jego mercedesie . WszYscy z ostrowa i okoloc nadaja sie do podcierania d...

  • 08.08.2020 01:19  Odpowiedz na komentarz

    PrzecieŻ to slynny fajter dzieci PSEUDONIM ,, zdupek ,, 60 ktora wszedzie na policji daje ostrow , poznan , inowrocaw , gniezno , moglno czerwona linia dla niego . WiSialY plakay z jego wizerunkiem ,, bije kobety i dzieci ,,

  • 07.08.2020 23:16  Odpowiedz na komentarz

    Aco na to włodarze gminy Witkowo razem z burmistzrem i jego zastępcą ,przecież to gmina bierze dzierżawy podatki i kasę z przetargów ,dlaczego włodarze milczą ,może pan redaktor zapyta się im co o tym sądzą?????? Dlaczego w tym ośrodku nie ma policji skoro mają zysk na poziomie kiklu mln złotych to trzeba zadbać o bezpieczeństwo bo za chwilę tam nie będzie rodzin z dziećmi tylko sama patola.......

    08.08.2020 08:36

    a co mają zrobic? Chyba policja jest od porządku w tym kRaju? Czy juz jaroslaw to zmienil - i po godzinach pracownicy z gminy majĄ zająć sie pilnowaniEm W skoju?! Ogarnij sie czlowieku :-(

  • Nie rozumie dlaczego takiemu bydlakowi twarz zasłaniają, przecież to bydle

    08.08.2020 09:39

    Widzisz no.. gówniane prawo, inaczej problemy portal by miał.

  • 07.08.2020 18:14  Odpowiedz na komentarz

    Smiec jeszcze Na Swojego Nie Trafił Ale Mysle Ze Kidys Trfi.

  • 07.08.2020 16:14  Odpowiedz na komentarz

    Co za ludzie, co to się dzieje,?

  • 07.08.2020 15:22  Odpowiedz na komentarz

    Ochrona to tam tylko potrafi w 10 NAJEBAc* jednemu, a jak wiadomo ochrona nie jest od bicia tylko od rozdzielania patologia

    07.08.2020 23:37

    Jaka ochrona 2 inwalidów co nie potrafią penera położyć na bruk tylko bawią się z nim ten ośrodek schodzi na psy ,zobaczcie Rewal czy Zkopane czy inne miejscowości wypoczynkowe spokój rodziny z dzićmi jeżdzą i zostwiają kasę a Skorzęcin ??? Narkotyki i bijatyki nawet nie ma gdzie dobrego obiadu zjeść w niedzielę ,policji nie zobaczysz chyba ,że zabiją lub skatują człowieka ,narkptyki na porządku dziennym ,na Krupówkach takiego gościa by górale poskromili aby nie psuł im reputacji a w Skorzęcinie im ktoś głupszy i hamski tym ma wiekszy posłuch

  • 07.08.2020 13:35  Odpowiedz na komentarz

    I właśnie dlatego tam nie jeżdżę od 4 LAT. Pracowałam tam kiedyś i od tego momentu Moja noga tam nie stanęła. Jeżdżą tam po to, żeby się BIĆ, CHLAĆ, ĆPAĆ i wyrywać głupie młode dziewuszki, które za drinka potrafią zrobić wszystko. Jedna wielka patologia. Współczuję ludziom, którzy jadą tam na urlop z malymi dziećmi. Za taką samą kasę można jechać do Powidza, gdzie jest cisza i spokój.

  • 07.08.2020 13:31  Odpowiedz na komentarz

    Śmieć w czerwonym bezrękawniku prosi się o .

  • 07.08.2020 11:19  Odpowiedz na komentarz

    W Skorzęcinie są sami psychole,brak normalnych ludzi ,Albo inaczej normalni ludzie TAM Po prostu nie jeżdżą. Mieszkam w pobliżu całe życie i tam zawsze są jakieś dymy ,jak nie lata koleś z siekierą,To źródełko pozwalają... porażka, tam za niewinność można dostać...

  • 07.08.2020 10:21  Odpowiedz na komentarz

    Tak to jest jak właściciela lokalu nigdy nie ma tylko PERSONEL(czyt. Same MALOLATY) zostają sami i rządzą się lokalem...

  • 07.08.2020 10:18  Odpowiedz na komentarz

    Tyłu chłopa stoi obok i nikt nie potrafi go położyć na ziemię i zadzwonić na policję... Żal... Lepiej stać, patrzeć i nagrywać...

  • 07.08.2020 09:29  Odpowiedz na komentarz

    Co za dzicz! Nigdy w życiu już tam nie pOjade, nigdy!

  • 07.08.2020 09:27  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe gdzie ochrona i policja wtedy Była. Pewnie "rwali" dziewczyny na bramie, jak to mają w zwyczaju

  • 07.08.2020 09:07  Odpowiedz na komentarz

    Wlasnie przez takich debili tam nie bylem od 15 lat , 3ba uwazac co sie mowi i na kogo patrzy zeby wpierdolu nie dostac , jeszcze troche i nikt tam nie bedzie jezdzil

  • 07.08.2020 09:06  Odpowiedz na komentarz

    Do betonu z nimi

  • 07.08.2020 08:07  Odpowiedz na komentarz

    Na nagraniu jest jest jego synus oraz wlasiciciel klubu ,, na wodzie,,

  • 07.08.2020 08:04  Odpowiedz na komentarz

    PRZECIEŻ to ta 60 co placze na policji i klamie za same skladanie FAŁSZYWYCH zeznań powinien siedziec Razem z tą justynką

  • 07.08.2020 07:55  Odpowiedz na komentarz

    Kolejny raz pan Robert W pseudonim Chrupek tj. Konfident etatowy świadek 60Tka robi co mu WOLNO pod parasolem policji i prokuratury. Ten Pan od rowerów wodych w Skorzęcinie robi gnój będąc nadal bezkarnym bandytą. W maju POBILi dotkliwie młodego chłopaka który przeszedł kilka operacji ponoc zostanie niepelnosprawny. W czerwcu w Ostrowie wielkopolskim strzelał pod galerią z broni do innych ludzi i teraz KOLEJne pobicie. To sie nie MIEŚCI w głowie. Precz z tym PANem ze skorzcina i JEGO WSPÓLNIkami czyli jego bratem Radkiem ps. MRÓWA i synem AMADEUSZEm bo to oni w 3 robia to wszytko

  • Zaorać tą wiochę jak nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa wypoczywającym!!!

  • 07.08.2020 02:59  Odpowiedz na komentarz

    personel do zwolnienia nie potrafią wezwać pomocy mało tego zamiast udzielić pomocy nie robią z tym nic. Do ukarania wszyscy w trybie natychmiastowym !

    07.08.2020 19:43

    Personel do zwolnienia ? na nagraniu widać z dziewczynę która udziela pomocy poszkodowanemu, oraz widać faceta który zabrania dzwonić na policje. Ktoś ma narażać swoje zdrowie ? Nigdy nie wiemy z kim mamy do czynienia. Lepiej nie ryzykować. Komentarze typu 'personel do ZWOLNIENIA' są nie na miejscu sam/sama nie wiesz jakbyś się zachował/ła W tej sytuacji. Zawsze trzeba pamiętać także o swoim bezpieczeństwie.

  • 07.08.2020 02:09  Odpowiedz na komentarz

    Takich rzeczy jest coraz więcej tam a policja juz nawet przymyka oko gdy dochodzić do walk