moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Tak głosowali gnieźnianie w wyborach na urząd Prezydenta RP

Poniedziałek, 13 lipca 2020
  • Tak głosowali gnieźnianie w wyborach na urząd Prezydenta RP

Znamy już wyniki II tury wyborów Prezydenta RP w Gnieźnie. Zobaczcie jak wygląda to w statystykach.

Podsumowane wyniki II tury wyborów Prezydenta RP w Gnieźnie:
  • Rafał Trzaskowski: 59,36%
  • Andrzej Duda: 40,64%

Frekwencja wyniosła 68,24%
tekst: Królewskie Gniezno
foto: Królewskie Gniezno

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 15.07.2020 11:43  Odpowiedz na komentarz

    analiza w oparciu o dane statystyczne pokazałaby teraz przyblizone szacunkowe, jaki procent w gnieźnie jest tych wykształconych z elektoratu Trzaskowskiego... Czy to nie jest tak, ze większość to średniacy i zawodówka? Czy w gnieźnie same enteligentne magistry? ;) Może warto to sprawdzić i opublkować, by raz na zawsze uświadomić tym zarozumialcom, że mają wybujałe ego i ze niezależnie od prezentowanego poziomu ludzie mają prawo wypowiadać się czy im dobrze czy źle.

  • 14.07.2020 12:54  Odpowiedz na komentarz

    Tyle milionów ludzi w Polsce pójdzie do piekła. Głosowania na liberałów takich jak Trzaskowski to grzech. Za ten grzech idzie się do piekła. Jedyna nadzieja to się wyspowiadać, odbyć pokutę chodząc w worze pokutnym i odejść od popierania takich ludzi jak Trzaskowski czy inni liberałowie. Wtedy jest szansa, że uniknie się piekła i trafi do czyśćca, a może nawet i nieba. Dla tych co się nie nawrócą, nie odejdą od liberalizmu i nie odbędą pokuty to nie ma szans na niebo ani czyściec. Będzie piekło.

    15.07.2020 19:56

    a ty razem z nimi, dziekanka juz czeka

  • MYŚLĄCY. Piszesz, ze na Rafała zagłosowali ci co chodzili do szkół. może i jestem w stanie w to uwierzyć. Ale ci głosujący na Rafała tylko chodzili do tej szkoły wyłącznie podgrandzić. lecz na lekcjach w ogóle nie uważali !! A z lekcji historii, to chyba sukcesywnie zwiewali na papieroska - do parku. Nieprawdaż ???

  • 14.07.2020 07:47  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno to komusze miasto. Niestety...

    18.07.2020 12:43

    Od wieków Gniezno zawsze popierało komuchów, wstyd i hańba!

    15.07.2020 00:25

    Miasto KTÓRE NIE PIELĘGNUJE TRADYCJI PRZODKÓW. BRUD TEGO MIASTA ODZWIERCIEDLA POGLĄDY TYCH KTÓRZY GŁOSUJĄ NA TAKICH JAK TEN CO BLIŻEJ MU DO OBCYCH NIŻ POLSKIEGO NARODU

  • 13.07.2020 22:46  Odpowiedz na komentarz

    Zmien leki....

  • 13.07.2020 21:03  Odpowiedz na komentarz

    Przewidziałam, że wygra obecnie nam panujący prezydent.
    Gratulacje!!!
    Nie mogło być inaczej, bo moja wiara w Boga nie zachwiała się, nawet, gdy wiele wskazywało, że Trzaskowski go dogania e sondażach. Modliłam się usilnie o reelekcję!
    Bóg mnie wysłuchał.

    15.07.2020 19:57

    a ja myslalam ze o erekcje

  • jakże piękne nasze lewackie miasto stoi otwarte na sprzedaż majątku miejskiego. No coz jak w czasie okupacji Gniezno było niemieckie to i teraz glosuja na niemieckiego wysłannika.

  • 13.07.2020 13:43  Odpowiedz na komentarz

    panie PREZESIE melduję wykonanie zadania !!!

  • Liberałki głosowali sobie na Rafałka, ale tęczowej krainy to nie będzie. Wygrała Polska i będzie jak ma być. Żadnej tęczowej czy wegańskiej ideologii tu nie będzie! Liberalizm jest w odwrocie i nigdy nie odzyska swoich wpływów. To czas końca liberałów, a początek budowania silnej, chrześcijańskiej, konserwatywnej Polski, czyli takiej jaka ma być, wolnej od dyktatu liberałów.

    13.07.2020 22:55

    Właśnie tylko 60% dlatego ze jest 40% Gnieznian myślących i pamiętających rządy Platformy Obywatelskiej i nie damy się nabrać na uśmiechnięta buźkę za którą stoi Budka z Donaldem między innymi i to całe łajno lgbt

    13.07.2020 21:32

    Ty, Myślący, sam lepiej wracaj do szkoły, bo z myśleniem to masz problem. Skoro głosowanie na tego liberała Rafałka jest przejawem myślenia, to raczej mamy tu do czynienia z błędnym myśleniem. Nie wystarczy myśleć, trzeba jeszcze myśleć prawidłowo. Mądrzy ludzie, myślący, nie głosowali na Rafałka, bo wiedzieli czego się po nim spodziewać.

    13.07.2020 20:17

    tak że będziesz przed klechami klęczał

    13.07.2020 18:46

    Ucieszył Mnie Wynik Rafała w Gnieźnie 60% i super bo Mogę stwierdzić że Są Ludzie którzy chodzili do SZKÓŁ gdzie uczono myśleć i Cieszy Mnie też Fakt że Nie Wszyscy Są Do Kupienia Za parę Złotych, bardzo dziękuję.

PODOBNE TEMATY
Piknik dla Przyszłości w Gnieźnie! Mieszkańcy ciepło przywitali posłów Lewicy W minioną sobotę, 19 września, posłowie Lewicy zawitali do Gniezna na Piknik dla Przyszłości. Wydarzenie... Środa, 23 września 2020
63,57% - tyle wyniosła frekwencja wyborcza na terenie powiatu gnieźnieńskiego 63,57% - tyle wyniosła frekwencja na terenie powiatu gnieźnieńskiego w wyborach prezydenckich. Szczegółowe... Poniedziałek, 29 czerwca 2020
Trzy Obwodowe Komisje Wyborcze w nowych lokalizacjach Przed zbliżającymi się wyborami na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydent Miasta Gniezna zmienił... Poniedziałek, 15 czerwca 2020
Spotkanie Lewicy z Prezydentem Budaszem Sojusz Lewicy Demokratycznej na Konwencji Wyborczej w 2018 r. przed wyborami samorządowymi przekazał... Środa, 10 czerwca 2020