moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Tak głosowali gnieźnianie w wyborach na urząd Prezydenta RP

Poniedziałek, 13 lipca 2020
  • Tak głosowali gnieźnianie w wyborach na urząd Prezydenta RP

Znamy już wyniki II tury wyborów Prezydenta RP w Gnieźnie. Zobaczcie jak wygląda to w statystykach.

Podsumowane wyniki II tury wyborów Prezydenta RP w Gnieźnie:
  • Rafał Trzaskowski: 59,36%
  • Andrzej Duda: 40,64%

Frekwencja wyniosła 68,24%
tekst: Królewskie Gniezno
foto: Królewskie Gniezno

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 15.07.2020 11:43  Odpowiedz na komentarz

    analiza w oparciu o dane statystyczne pokazałaby teraz przyblizone szacunkowe, jaki procent w gnieźnie jest tych wykształconych z elektoratu Trzaskowskiego... Czy to nie jest tak, ze większość to średniacy i zawodówka? Czy w gnieźnie same enteligentne magistry? ;) Może warto to sprawdzić i opublkować, by raz na zawsze uświadomić tym zarozumialcom, że mają wybujałe ego i ze niezależnie od prezentowanego poziomu ludzie mają prawo wypowiadać się czy im dobrze czy źle.

  • 14.07.2020 12:54  Odpowiedz na komentarz

    Tyle milionów ludzi w Polsce pójdzie do piekła. Głosowania na liberałów takich jak Trzaskowski to grzech. Za ten grzech idzie się do piekła. Jedyna nadzieja to się wyspowiadać, odbyć pokutę chodząc w worze pokutnym i odejść od popierania takich ludzi jak Trzaskowski czy inni liberałowie. Wtedy jest szansa, że uniknie się piekła i trafi do czyśćca, a może nawet i nieba. Dla tych co się nie nawrócą, nie odejdą od liberalizmu i nie odbędą pokuty to nie ma szans na niebo ani czyściec. Będzie piekło.

    15.07.2020 19:56

    a ty razem z nimi, dziekanka juz czeka

  • MYŚLĄCY. Piszesz, ze na Rafała zagłosowali ci co chodzili do szkół. może i jestem w stanie w to uwierzyć. Ale ci głosujący na Rafała tylko chodzili do tej szkoły wyłącznie podgrandzić. lecz na lekcjach w ogóle nie uważali !! A z lekcji historii, to chyba sukcesywnie zwiewali na papieroska - do parku. Nieprawdaż ???

  • 14.07.2020 07:47  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno to komusze miasto. Niestety...

    18.07.2020 12:43

    Od wieków Gniezno zawsze popierało komuchów, wstyd i hańba!

    15.07.2020 00:25

    Miasto KTÓRE NIE PIELĘGNUJE TRADYCJI PRZODKÓW. BRUD TEGO MIASTA ODZWIERCIEDLA POGLĄDY TYCH KTÓRZY GŁOSUJĄ NA TAKICH JAK TEN CO BLIŻEJ MU DO OBCYCH NIŻ POLSKIEGO NARODU

  • 13.07.2020 22:46  Odpowiedz na komentarz

    Zmien leki....

  • 13.07.2020 21:03  Odpowiedz na komentarz

    Przewidziałam, że wygra obecnie nam panujący prezydent.
    Gratulacje!!!
    Nie mogło być inaczej, bo moja wiara w Boga nie zachwiała się, nawet, gdy wiele wskazywało, że Trzaskowski go dogania e sondażach. Modliłam się usilnie o reelekcję!
    Bóg mnie wysłuchał.

    15.07.2020 19:57

    a ja myslalam ze o erekcje

  • jakże piękne nasze lewackie miasto stoi otwarte na sprzedaż majątku miejskiego. No coz jak w czasie okupacji Gniezno było niemieckie to i teraz glosuja na niemieckiego wysłannika.

  • 13.07.2020 13:43  Odpowiedz na komentarz

    panie PREZESIE melduję wykonanie zadania !!!

  • Liberałki głosowali sobie na Rafałka, ale tęczowej krainy to nie będzie. Wygrała Polska i będzie jak ma być. Żadnej tęczowej czy wegańskiej ideologii tu nie będzie! Liberalizm jest w odwrocie i nigdy nie odzyska swoich wpływów. To czas końca liberałów, a początek budowania silnej, chrześcijańskiej, konserwatywnej Polski, czyli takiej jaka ma być, wolnej od dyktatu liberałów.

    13.07.2020 22:55

    Właśnie tylko 60% dlatego ze jest 40% Gnieznian myślących i pamiętających rządy Platformy Obywatelskiej i nie damy się nabrać na uśmiechnięta buźkę za którą stoi Budka z Donaldem między innymi i to całe łajno lgbt

    13.07.2020 21:32

    Ty, Myślący, sam lepiej wracaj do szkoły, bo z myśleniem to masz problem. Skoro głosowanie na tego liberała Rafałka jest przejawem myślenia, to raczej mamy tu do czynienia z błędnym myśleniem. Nie wystarczy myśleć, trzeba jeszcze myśleć prawidłowo. Mądrzy ludzie, myślący, nie głosowali na Rafałka, bo wiedzieli czego się po nim spodziewać.

    13.07.2020 20:17

    tak że będziesz przed klechami klęczał

    13.07.2020 18:46

    Ucieszył Mnie Wynik Rafała w Gnieźnie 60% i super bo Mogę stwierdzić że Są Ludzie którzy chodzili do SZKÓŁ gdzie uczono myśleć i Cieszy Mnie też Fakt że Nie Wszyscy Są Do Kupienia Za parę Złotych, bardzo dziękuję.

PODOBNE TEMATY
Obchody 76. rocznicy tak zwanego "Wyzwolenia" Gniezna Wczoraj przedstawiciele gnieźnieńskiej lewicy świętowali 76. rocznicę wkroczenia do Gniezna wojsk sowieckich.... Piątek, 22 stycznia 2021
Piknik dla Przyszłości w Gnieźnie! Mieszkańcy ciepło przywitali posłów Lewicy W minioną sobotę, 19 września, posłowie Lewicy zawitali do Gniezna na Piknik dla Przyszłości. Wydarzenie... Środa, 23 września 2020
63,57% - tyle wyniosła frekwencja wyborcza na terenie powiatu gnieźnieńskiego 63,57% - tyle wyniosła frekwencja na terenie powiatu gnieźnieńskiego w wyborach prezydenckich. Szczegółowe... Poniedziałek, 29 czerwca 2020
Trzy Obwodowe Komisje Wyborcze w nowych lokalizacjach Przed zbliżającymi się wyborami na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydent Miasta Gniezna zmienił... Poniedziałek, 15 czerwca 2020