moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nowe banery na wjeździe do Gniezna

Poniedziałek, 6 lipca 2020
  • Nowe banery na wjeździe do Gniezna

Na wjeździe do Gniezna od strony Poznania systematycznie pojawiają się antypisowskie banery. Tym razem sięgnięto po naprawdę "ciężki kaliber". Zobaczcie sami.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(44)

  • Dla WSZYSTKICH KTOrzy Wpisują Tutaj Komentarze Cieszę Się Niezmiernie Że Dzielicie Sie Swoimi Opiniami. Ale Napewno Zgodzicie Się Że Jest To Brudna Lewicowa Manipulacja Na Wszystkich Nie Interesujących Się Polityką Wyborcach Którzy Nie znając sprawy i Całej Sytuacji Mają Zagłosować Na... Człowieka Awarię.

  • 11.07.2020 01:30  Odpowiedz na komentarz

    Pani Aniu niech sobie pani takimi banerami wytapetuje pokój jak się tak pani podobają. Radzę jeszcze żeby tam pani siedziała i zachwycała się głupotą ludzką i swoją też!

  • 09.07.2020 10:37  Odpowiedz na komentarz

    Brawo Gniezno. W każdym polskim mieście i wsi powinny być takie banery

  • 08.07.2020 18:54  Odpowiedz na komentarz

    Kiedyś krążyło hasło ,,a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści". Za takie obrzydliwe banery zawołam ,, a na gruszy zamiast gruszek będzie wisiał prezydent budasz"

  • 08.07.2020 18:03  Odpowiedz na komentarz

    Wstyd za Gniezno.

  • 08.07.2020 17:10  Odpowiedz na komentarz

    Do wszystkich co napisali przeciwko czawce- brawo,widać że nie macie klapek. Lewica naszą to same chamy i chwytsja się już wszystkiego aby znieważyć prezydenta. A on ma kulturę i się do takich sposobów nie zniża.

  • 08.07.2020 12:37  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie chca zmian a nie tolerancji pedofilskich w kosciolach i nie tylko

  • 08.07.2020 12:36  Odpowiedz na komentarz

    Co to za prezydent ktory ulaskawia pedofila ?

  • "Na przekór". A to mi się podoba. " KO " chce w brudny i podstępny sposób "zeszmacić" Prezydenta Polski. Takie działania mi się nie podobają. wAHAŁaM SIĘ NA KOGO TERAZ ZAGŁOSOWAĆ. w tej drugiej turze wyborów. aLE PO TYCH DZIAŁANIACH JAKIE LEWICA ZROBIŁA W Gnieźnie, na przekór im, teraz zagłosuje na DUDĘ i już !

  • 07.07.2020 23:22  Odpowiedz na komentarz

    Podobno Czosnkowemu ptak nasrał na głowę i ten teraz sądzi że będzie mógł latać jak gołębica.

  • wstyd i jeszcze raz wstyd. Najpierw trzeba poznać sprawę a potem wygłaszać opinie (oszczerstwa). Widać w tym mieście takie zachowania są dozwolone, a może nawet popierane. Wstyd

  • 07.07.2020 18:16  Odpowiedz na komentarz

    Cala ta lewica, ktora tak uwaza się za ludzi honoru, godności i tolerancyjnych właśnie nam udowadnia z każdym to bilborde, wiecem, demonstracja jaka jest w nich bardzo wielka nienawiść do ludzi wierzących ( tak śmiejecie się z chrzescijan) patriotów ( nazywacie nas nacjonalistami) normalnych obywateli ( nazywacie ich pisiorami) tak to właśnie odwas są te słowa. Każdy prawozadny obywatel RP wie, że prawdziwy Polak to ten co jest godzien oddać ze ojczyznę życie a nie ślepo patrzeć na to co xachod powie. Precz z lewicowymi partiami jak i z ich pochodnymi. Polska dla Polaka a nie dla zdrajców.

  • 07.07.2020 17:44  Odpowiedz na komentarz

    Wszystkich, którzy te banery finansowali i brali udział w ich wywieszaniu należy aresztować, pozbawić praw publicznych i skonfiskować majątki.

    09.07.2020 14:47

    Może zacząć od Pana i Prezesów Spółek Państwowych - Tylko czy jej jeszcze mamy ?

    08.07.2020 08:00

    ZENEK - ALEŚ TY GŁUPIUTKI ...................

  • 07.07.2020 16:20  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego nasze wladze PozwAlaja na takie zachowanie . PrZed pierwszym glosowaniem sciagala Afisze Nasza straz miejska a teraz cisza. Wstyd mieszkac w tym miescie. Obecny Prezydent Polski NaJlepszy najgodniej reprezentuje nas w swiecie i jak zaden inny wyksztalcony. Tylko kolesiostwo moze byc przeciw Niemu. Pierwsza Stolica Polski lewicowa WSTYD!!!

  • 07.07.2020 15:00  Odpowiedz na komentarz

    Ci którzy zamieścili ten baner POWINNI TERAZ TEJ RODZINIE PŁACIĆ MILIONY ZŁOTYCH ZA TO ŻE JEST NARUSZANA ICH SPRAWA RODZINNA (PRYWATNA) TO TYLKO MOGLI ZROBIŁ ZŁODZIEJE Z KO, TĘSKNO WAM ZA RZĄDAMI TUSKA KOMOROWSKIEGO POLSKA BYŁA ROZKRADANA I SPRZEDAWANA A ONI W KAMERY KŁAMALI JAK NAJECI

  • 07.07.2020 13:27  Odpowiedz na komentarz

    Dla mnie żenada

    05.08.2020 16:42

    Ciekawe czy też by była żenada jakby się za twoje dziecko zabrał(o ile masz)

  • 07.07.2020 12:18  Odpowiedz na komentarz

    Prawidłowo PISIORY we wory

    07.07.2020 14:15

    Z Tobą Pajacu

  • 07.07.2020 11:26  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe za Czyje pieniądze .....

    08.07.2020 15:38

    Proszę przeczytać ze zrozumieniem jasno napisane, że sfinansowane przez obywateli (jest nawet link do zrzutki)

  • 07.07.2020 10:52  Odpowiedz na komentarz

    Prawidłowo ,to jest tylko pokazanie ,że takie decyzje nie mogą być podejmowane

  • 07.07.2020 10:36  Odpowiedz na komentarz

    I bardzo dobrze.... Dosyć pisowskiej mafii. Jak to mówi morawiecki ludzie są tak głupi że to działa niesamowite.. mają zapier dalać za miskę ryżu... Takich ludzi macie za goru a to zwykle cwane nieudaczniki niszczące ten kraj .

    09.07.2020 14:51

    za miskę ryżu kazał Tobie zap... Morawiecki - warto sprawdzić zanim napiszesz

    07.07.2020 11:57

    Tak tęsknisz za cyniczną mafią "PO" która biednemu społeczeństwu nic nie dała i kazała jak to piszesz "mają zapier dalać za miskę ryżu... ", reszty twojej wypowiedzi nie ma co komentować, bo osoby twojego pokroju są jak lemingi lykające wszystko.

  • 07.07.2020 09:40  Odpowiedz na komentarz

    Dodawać komentarze

  • 07.07.2020 08:16  Odpowiedz na komentarz

    Wstyd mi,że mieszkam w takim mieście

  • 07.07.2020 07:23  Odpowiedz na komentarz

    Ciezki kaliber to jest z naszego prezydenta

  • Każdy INTELIGENTNY POLAK WIE ŻE PREZYDENT DUDA W TYM KRAJU ZROBIŁ WIĘCEJ NIŻ POSZEDNICY! ZA TO NALERZY GO SZANOWAĆ I WSPIERAĆ ORAZ USZANOWĆ JEGO DECUZJE.

    07.07.2020 10:52

    Słownik moŻe Ci jeszcze zakupi.

  • Jako człowiek i obywatel tego miasta nie życzę sobie, aby w moim rodzinnym mieście władze dopuszczały do tego typu incydentów. To świadczy tylko o tym, że Ci pseudo gnieźnianie nie tylko nie szanują samych siebie, ale świadomie ośmieszają wszystkich MIESZKAŃCÓW, łącznie z władzami miasta i powiatu. NIE O TAKI ROZGŁOS CHODZI . POWINNO SIĘ ZA TO ścigać i karać łącznie z tymi , którzy takie bilbordy drukują. To dopiero jest brudna kampania. Wstyd mi za ko. przejrzałem na oczy. Z PRZEKORY ZA TO ZAGŁOSUJĘ NA DUDĘ !!! WIDAĆ BARDZO NASZYM PRZESZKADZA.

    07.07.2020 13:14

    Karać za PRAWDĘ?

    07.07.2020 11:14

    Jako człowiek i obywatel tego miasta nie życzę sobie, aby na moim rodzinnym miejskim portalu informacyjnym władze dopuszczały do tego typu bajdurzenia w komentarzach

  • 07.07.2020 01:08  Odpowiedz na komentarz

    Cała prawda całą dobę

  • 07.07.2020 00:51  Odpowiedz na komentarz

    W niemickich mediach widnieje jako sam pedofil

  • 06.07.2020 22:46  Odpowiedz na komentarz

    Te banery platformy to ścieki z Czajki. Ich tylko stać na zalewanie gnojem Polski. Dotykają DNA gnoju PLAtwORNIANEGO i NITrasoWeRGO. Niech żyje prezydent DUDA. Anioł Polski.

  • 06.07.2020 22:16  Odpowiedz na komentarz

    Matka z córką wstawily się za pedofilem ze względu na sytuację finansową, facet wyrok odsiedzial ale miał zakaz zbliżania sie z którego prezydent go ulaskawil. Dlatego teraz zadam PYTANIE, co to do jasnej chol... Za kraj żeby kobiety były zależne finansowo od swojego OPRAWCY, dlaczego rząd dobrej zmiany nie pomaga ofiarom przestepstw. Głosowałem 5 lat temu na dude, ale te wszystkie afery których nie czas wymieniać, sprawiły, że mam proszę Pana NADZIEJĘ na pożegnanie się już w NIEDZIELĘ.

  • nie popieram pedofili, pis, po, lewicy i mojego pracodawcy z lewicowymi poglsdami i tego człowieka, który by podnieść swoje samopoczucie wywiesza tego typu banery. A mogę się założyć, że Ty albo ktoś z twojej rodziny z miłą chęcią pobieracie świadczenia socjalne typu 500+ i inne

  • 06.07.2020 21:38  Odpowiedz na komentarz

    ten baner w złym świetle stawia nie PiS ale właśnie PO!! w TEN SPOSÓB W I W Gnieźnie KOPIA SOBIE GRÓB !! a TAK CHCIELI ZABŁYSNĄĆ PRZED tRZASKOWSKIM, KTÓRY JUTRO WJEDZIE TAMTĘDY DO Gniezna !! zobaczycie, ŻE JAK Trzaskowski ZOBACZY TEN NIEPRAWDZIWY W TREŚCI BANER TO NATYCHMIAST KAŻE GO ZDJĄĆ !! dlaczego BY SIĘ NIE OŚMIESZAĆ !!

    07.07.2020 15:07

    Nieprawdziwy? A gdzie tam jest kłamstwo, bo jakoś to nie widzę.

  • 06.07.2020 20:21  Odpowiedz na komentarz

    Czy ktoś w końcu wyśle mój komentarz czy jest on nie wygodny dla prezydenta Gniezna,?????????

  • 06.07.2020 20:19  Odpowiedz na komentarz

    Poniżej pasa. Z pewnością za zgodą budasza. Powinien trochę monitorować kulturę a nie zniżać sam się do chamstwa.

PODOBNE TEMATY
Oświadczenie Społecznego Komitetu Upamiętnienia 100. Rocznicy Zwycięstwa w Wojnie Polsko-Bolszewickiej W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą Cudu nad Wisłą, Bitwy Warszawskiej, decydującej bitwy wojny... Piątek, 14 sierpnia 2020
Mateusz Hen stanął na wysokości zadania! Starosta chwali zastępcę dyrektora ZOZ-u Starosta Piotr Gruszczyński podczas ostatniej konferencji prasowej bardzo pozytywnie wypowiedział o... Środa, 5 sierpnia 2020
Rafał Trzaskowski z wizytą w Gnieźnie Dzisiaj Gniezno odwiedził Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP. Na Rynku zebrały się tłumy mieszkańców.... Wtorek, 7 lipca 2020
Koalicja Obywatelska podsumowała zbieranie podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego W poniedziałkowej konferencji prasowej podsumowującej zbiórkę podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego... Poniedziałek, 8 czerwca 2020