moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Hit przy Parkowej. Do Gniezna przyjeżdża wicemistrz Polski!

Niedziela, 5 lipca 2020
  • Hit przy Parkowej. Do Gniezna przyjeżdża wicemistrz Polski!

W niedzielę o godzinie 12.00 na torze przy ulicy Parkowej czeka nas absolutnie hitowo zapowiadająca się konfrontacja z drużyną MS Śląsk Świętochłowice. To wicemistrz Polski z ubiegłego roku.

Drużyna Śląska Świętochłowice w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Nasz niedzielny przeciwnik ma na swoim koncie komplet dwóch zwycięstw. Obecnie plasuje się w tabeli CS Superligi na pozycji wicelidera.

Gnieźnianie w tym samym zestawieniu zajmują miejsce czwarte. Dorobek naszego zespołu to jedno zwycięstwo i jedna przegrana. Przypomnijmy, że podopieczni Marcina Puka zanotowali porażkę w zeszły weekend w Częstochowie, ale była to nieznaczna przegrana - zaledwie pięcioma punktami.

Na pewno warto pojawić się na niedzielnym spotkaniu, bo szykują się naprawdę ogromne emocje. W składzie Śląska praktycznie nie ma słabych ogniw. Barw drużyny ze Świętochłowic bronią między innymi Dawid Bas (wicemistrz świata wśród seniorów) czy Marcel Krzykowski (najlepszy zawodnik globu do lat 18).

Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie i ponownie będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie. Szykujemy niespodzianki dla najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Szczegóły podczas meczu.

Mecenasem niedzielnego spotkania jest GTM Start Gniezno. Serdecznie dziękujemy klubowi z W25 za wszelaką pomoc, którą bardzo mocno doceniamy!
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Aseko Orzeł Gniezno rozbił rywala na inaugurację CS Superligi! To była wymarzona inauguracja speedrowerzystów Aseko Orła Gniezno. Podopieczni Marcina Puka rozgromili... Wtorek, 23 czerwca 2020
Przedsezonowe przetarcie speedrowerzystów Aseko Orła Gniezno W niedzielę o godzinie 12.00 na nowym torze speedrowerowym przy ul. Parkowej (za Kauflandem i Lidlem)... Sobota, 6 czerwca 2020
Orły Gnieźnieńskiego Sportu wręczone W miniony piątek, w hali im. Mieczysława Łopatki, odbyła się uroczysta Gala Gnieźnieńskiego Sportu.... Niedziela, 19 stycznia 2020
Turniej Mikołajkowy i otwarcie toru speedrowerowego już 8 grudnia W niedzielę, 8 grudnia, o godz. 12.00 na nowo wybudowanym torze do speedrowera przy ul. Parkowej odbędzie... Wtorek, 3 grudnia 2019