moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ulica Pod Trzema Mostami ponownie zalana

Czwartek, 2 lipca 2020
  • Ulica Pod Trzema Mostami ponownie zalana

Trzy godziny po nocnym deszczu ulica Pod Trzema Mostami nadal była zalana. Nad ranem kierowcy nadal pokonywali sporej głębokości "kałużę". Najwyraźniej systemy odwadniające nie sprawdzają się w pełni.

Przypomnijmy, że jeżeli zagrożenie na drodze nie jest oznakowane i przejazd nią spowoduje uszkodzenie pojazdu, właściciel ma prawo domagać się odszkodowania od zarządcy.

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(12)

  • 04.07.2020 08:42  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno ma wspólne ,,dobre'' inwestycje z Warszawą. Dobra kanaliza robiona nowymi niezawodnymi technologiami, wspaniała strefa relaksu na rynku w lecie z przepiękną plażą i parasolami ,może trochę tańsza bo nie za milion złotych z PALET, czyściciela fontanny na rynku który w poranki co dzień myje ją z ptasich odchodów- za dwie godziny jest to samo. Same dobre inwestycje. A i na jeziorze WINIARY- łazienki

  • 04.07.2020 00:44  Odpowiedz na komentarz

    Prawda jest taka,że teraz powinli się wypowiedzieć starosta i urzędnicy którzy odbierali ten przejazd.Panowie co by tu jeszcze spieprzy....ć ???? Tyle milionów i nieudogodnień dla kierowców i jak zwykle porażka czy ktoś poniesie konsekwencje?????

  • 03.07.2020 20:28  Odpowiedz na komentarz

    Perełka prezydenta budasza

  • 03.07.2020 17:00  Odpowiedz na komentarz

    Kto jest moderatorem, że nie umieścił mojego komentarza mimo braku wólgaryzmów.

  • 03.07.2020 16:37  Odpowiedz na komentarz

    Nic się nie stało wszystko ok. Po-ko

  • 03.07.2020 16:34  Odpowiedz na komentarz

    W Warszawie wybija gówno a w Gnieźnie wody deszczowej.brawo po-ko jest spoko.

  • 03.07.2020 16:33  Odpowiedz na komentarz

    W Warszawie wybija gówno a w Gnieźnie kanaliza.brawo po-ko jest spoko.

  • 03.07.2020 16:23  Odpowiedz na komentarz

    Czyżby kolejna perełka prezyde nta budasza

  • 02.07.2020 17:51  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe co na to um który to tak chucznie otwierał i zapewniał iż nie będzie takiej SYTUacji jak ta którawidximy

  • 02.07.2020 10:56  Odpowiedz na komentarz

    Prawdopodobnie to wina ścietej trawy której duze ilosci SPŁYNĘŁA w kierunku studzienek i dalej do pomp.

  • 02.07.2020 10:36  Odpowiedz na komentarz

    Brak slow jakas Gwarancja Czy Coś Jakies Konsekwencje Czy Znow Pieniadze Wyrzucone W Błoto I Nikt Się Nie Poczuwa Do Naprawienia Błędu