moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Volkswagen Sales Online

Poniedziałek, 29 czerwca 2020
  • Volkswagen Sales Online

Z każdym rokiem nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej ?cyfrowe?. Chętniej korzystamy z różnych portali internetowych, na których oglądamy różne produkty, zapoznajemy się z ich specyfikacjami i robimy zakupy. Wybuch pandemii koronawirusa jeszcze bardziej nasilił tę postępującą tendencję.

Volkswagen jako marka zawsze dbająca o oczekiwania swoich Klientów od 1 lipca br. uruchamia specjalną platformę internetową Volkswagen Sales Online, na której to Klient będzie mógł wybrać interesujący go samochód i sfinansować go poprzez promocyjną ofertę Volkswagen Leasing EasyDrive - online. Oferta finansowa skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jednoosobowych działalności gospodarczych i pozostałych firm.

Struktura platformy będzie bardzo prosta i intuicyjna. Klient wybiera na platformie dostępny do szybkiego odbioru samochód, następnie określa się jako osoba fizyczna lub firma, samodzielnie wybiera wysokość opłaty wstępnej, okres finansowania i pojawia się wysokość raty leasingowej. Na dalszym etapie Użytkownik dokonuje rejestracji na portalu, potwierdza swój wcześniejszy wybór składając zamówienie i wpłacając opłatę rezerwacyjną poprzez system DotPay. Salon w odpowiedzi przygotowuje zamówienie i kontaktuje się z Klientem. Na dalszym etapie Klient wypełnia online wniosek leasingowy i po uzyskaniu pozytywnej decyzji, po wniesieniu wymaganej opłaty wstępnej może wybrać sugerowany termin odbioru auta.

Później pozostaje tylko wizyta w salonie, podpisanie umowy leasingowej i odbiór wymarzonego Volkswagena.

Teraz słów kilka o samej ofercie finansowej. Klient może w ten sposób finansować zakup auta przez okres od 24 do 48 miesięcy. Możliwa opłata wstępna wynosi 0-20%, maksymalny roczny przebieg samochodu może wynieść 40 000 km. Na końcu okresu finansowania Klient ma dwie możliwości: zwrot albo wykup samochodu.

Oferta skierowana jest szczególnie do tych Osób, które w domowym zaciszu, wśród najbliższej rodziny wybierają swojego Volkswagena i ustalają dogodne dla Siebie warunki finansowe.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z tego portalu i wyboru aut spośród bogatej oferty samochodów magazynowych Dealera Volkswagen Berdychowski mieszczącego się w Poznaniu na ul. Owsianej 27.

Chcesz poznać szczegóły, zapraszamy do naszego salonu - odwiedź nas lub zadzwoń.

Łukasz Idczak
Sprzedawca samochodów osobowych

tel.: (61) 827 31 08
tel.. kom.: 605 408 250
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zastanawiasz się nad zakupem nowego Volkswagena? Zapraszamy do naszego salonu! Volkswagen Berdychowski wspiera grupy zawodowe. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną... Piątek, 19 czerwca 2020
"Volkswagen dla Ciebie" Z dniem 3 czerwca br. w ofercie naszego salonu, mieszczącego się w Poznaniu na ul. Owsianej 27 pojawił... Poniedziałek, 15 czerwca 2020
Leasing Easy Drive dla jednoosobowej działalności gospodarczej Volkswagen Polo z rocznika 2020 za jedyne 634 zł netto miesięcznie w leasingu Easy Drive, w którym pierwsze... Środa, 10 czerwca 2020
Samochody online? Czemu nie! Kilka ładnych lat temu wdałem się ze znajomym w dyskusję na temat internetowej sprzedaży samochodów.... Czwartek, 26 marca 2020