moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Konkurs fotograficzny "Odkryj walory przyrodnicze powiatu"

Środa, 24 czerwca 2020
  • Konkurs fotograficzny

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego ogłasza konkurs fotograficzny pn. "Odkryj walory przyrodnicze powiatu", adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów. Termin nadsyłania prac upływa 16 października.

CEL KONKURSU
Ideą konkursu jest udokumentowanie piękna przyrody, miejsc cennych przyrodniczo znajdujących się na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

WARUNKI UCZESNICTWA

Uczestnikiem konkursu może być uczeń liceum ogólnokształcącego, szkoły ponadpodstawowej i student uczelni wyższej. Konkurs skierowany jest do miłośników przyrody i fotografii zarazem. Do konkursu mogą być zgłoszone jedynie te fotografie, które nie zostały uprzednio zgłoszone do innego konkursu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

ZGŁASZANIE FOTOGRAFII DO KONKURSU

Każdy uczestnik do konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia wykonane przez niego samodzielnie. Fotografie należy przesłać w formie odbitek kolorowych w formacie 15x21cm (maksymalnie 24x30cm).
Fotografia zgłoszona do konkursu w szczególności powinna przedstawiać:
  • świat roślin i zwierząt;
  • walory przyrodnicze;
  • atrakcje krajobrazu;
  • urokliwe przyrodniczo miejsce.

ZGŁOSZENIA PRAC
Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście lub przesłać w kopertach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 października 2020 r. na adres:
Starostwo Powiatowe w Gnieźnie
Wydział Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa
ul. Papieża Jana Pawła II 9/10
62-200 Gniezno
z dopiskiem: „Odkryj walory przyrodnicze powiatu”


Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 61 424 07 48.

Konkurs organizowany w ramach przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pn. „Z ekologią żyj w zgodzie i pomagaj przyrodzie - konkursy i inne imprezy upowszechniające wiedzę ekologiczną i przyrodniczą na terenie powiatu gnieźnieńskiego”.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 24.06.2020 22:19  Odpowiedz na komentarz

    No nie bo padnę Starostwo które świadomie nic nie robi aby chronić przyrodę świadomie nie reaguje na niszczenie przydrożnych zadrzewień organiuje konkurs przyrodniczy-obłuda roku w wykonaniu tych ludzi.

PODOBNE TEMATY
Radni Lewicy będą głosować za pozostawieniem ZOL-u w dotychczasowej formie Radni Lewicy zapowiedzieli, że będą głosować za utrzymaniem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gnieźnie... Czwartek, 28 stycznia 2021
Poseł Tomaszewski zaprzecza słowom posła Dolaty! Kto ma rację? Poseł Tadeusz Tomaszewski zwrócił się do Marszałka Województwa Wielkopolskiego z pismem odnośnie sytuacji... Czwartek, 28 stycznia 2021
Obchody 76. rocznicy tak zwanego "Wyzwolenia" Gniezna Wczoraj przedstawiciele gnieźnieńskiej lewicy świętowali 76. rocznicę wkroczenia do Gniezna wojsk sowieckich.... Piątek, 22 stycznia 2021
Niedzielny zachód Słońca nad Gnieznem Niezwykle piękny zachód Słońca nad Gnieznem uchwycił SzamoDron PHOTO. Zdjęcia zostały wykonane w mroźną... Poniedziałek, 18 stycznia 2021