moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Osiedle Kazimierza Wielkiego z podświetloną nazwą

Niedziela, 7 czerwca 2020
  • Osiedle Kazimierza Wielkiego z podświetloną nazwą

Osiedla Kazimierza Wielkiego w Gnieźnie jest kolejnym, na którym zamontowano podświetloną nazwę. Zobaczcie jaką kolorystykę wybrano tym razem.



tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik, Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 08.06.2020 23:23  Odpowiedz na komentarz

    A mój rozpadający się balkon kto i kiedy naprawi ? Przecież jak go oświetli ten wielki neon to będzie on straszył swym widokiem nie tylko w dzień ale i w nocy !!

    09.06.2020 11:16

    @Psikus sAMEMU trzeba. Ja bym się wkurzył jakby mi w bloku spółdzielnia naprawiała balkon, bo na pewno by mi rozwalili płytki na balkonie. No chyba że już tynk spada i stwarza zagrożenie dla ludzi, to niech naprawią, ale chyba aż tak źle nie jest.

  • 08.06.2020 23:20  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe kto zapłaci za naprawę dachów niszczonych przez nieuważnych fachowców - elektryków, którzy będą co rusz naprawiać psujące się neony ? Mieszkańcy bloków, na których umieszczono te świecidła ? Ile to będzie tych biednych, nieświadomych mieszkańców kosztowało ? A ile kosztowały same te świecidła i ich założenie ?

  • 08.06.2020 15:33  Odpowiedz na komentarz

    U mnie w bloku przecieka dach. Od trzech lat nie może być naprawiony a pieniądze idą na bzdety

  • 08.06.2020 15:33  Odpowiedz na komentarz

    U mnie w bloku przecieka dach. Od trzech lat nie może być naprawiony a pieniądze idą na bzdety

  • 08.06.2020 04:41  Odpowiedz na komentarz

    A tak Stare Miasto coś pięknego

  • 08.06.2020 04:38  Odpowiedz na komentarz

    Atak Stare Miasto

  • 08.06.2020 02:05  Odpowiedz na komentarz

    I po co to. Tylko niebo zaśmieca światłem. Kolejne miejsce gdzie gwiazd nie widać. Noc ma być ciemna.

  • 07.06.2020 21:21  Odpowiedz na komentarz

    Sztos. Dobrze to wyglada

PODOBNE TEMATY
18-latek odpowie za nielegalny streaming! Spowodował straty sięgające 4 milionów złotych! Policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali... Wtorek, 2 marca 2021