moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Znamy 13 nowych radnych Gminy Niechanowo! Wybory odbędą się tylko w dwóch okręgach!

Wtorek, 26 maja 2020
  • Znamy 13 nowych radnych Gminy Niechanowo! Wybory odbędą się tylko w dwóch okręgach!

Poznaliśmy radnych oraz kandydatów na radnych Gminy Niechanowo. Przypomnijmy, że dotychczasowa rada została odwołana przez referendum. Wybory odbędą się 7 czerwca.

Wybory przedterminowe do Rady Gminy Niechanowo odbędą się tylko i wyłącznie w okręgu numer 7 obejmującym miejscowości Goczałkowo, Żelazkowo, Jelonek oraz w okręgu numer 10 obejmującym miejscowości Karsewo, Malczewo. Ponieważ żaden z Komitetów Wyborczych Wyborców nie przedłożył dodatkowych zgłoszeń kandydatów na radnych Gminy Niechanowo, Gminna Komisja Wyborcza, działając zgodnie z art. 380 i 381 ustawy kodeks wyborczy tj. „Jeżeli w okręgu wyborczym w wyborach do rady zarejestrowana liczba kandydatów jest równa liczbie radnych wybieranych w danym okręgu wyborczym lub od niej mniejsza, głosowania nie przeprowadza się, a za wybranych na radnych terytorialna komisja wyborcza uznaje zarejestrowanych kandydatów, a odpowiednio pozostałe mandaty pozostają nieobsadzone.”.
 
Lista radnych, którzy zostaną powołani do Rady Gminy Niechanowo
KWW Razem dla Gminy Niechanowo:
  • Józef Fabiszak
  • Bożena Jaworska
  • Marcin Skweres
  • Teresa Bartz
  • Jacek Gadecki
  • Przemysław Janaszak
  • Marzena Katula
  • Ryszard Hęś
  • Katarzyna Szeląg
  • Bartosz Dudziak
  • Dawid Kaźmierczak
  • Mieczysław Góralczyk
  • Monika Majewska
 
Lista kandydatów na radnych do Rady Gminy Niechanowo
Okręg nr 7 Żelazkowo/Goczałkowo/Jelonek 
  • Rafał Rekruciak (KWW Razem dla Gminy Niechanowo)
  • Małgorzata Przybylska (KWW Małgorzaty Przybylskiej)

Okręg nr 10 Malczewo/Karsewo
  • Roman Prusinowski (KWW Razem dla Gminy Niechanowo)
  • Aleksandra Kowalska (KWW Małgorzaty Przybylskiej)
     
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(89)

  • 17.06.2020 23:53  Odpowiedz na komentarz

    Panie redaktorze gdzie mój komentarz o pana braku obiektywizmu????cZYŻBY WYSTRASZYŁ S IE PAN PRAWDY ????Dlaczego nie napisał pan artykułu o wynikach wyborów uzupełniających i zaprzysiężeniu nowej rady???? Pewnie pan znów wykasuje mój komentarz???

  • 16.06.2020 22:44  Odpowiedz na komentarz

    U.S> oszukał to i nas oszuka .i ta rada będzie mu przyklaskiwać.

  • 15.06.2020 21:26  Odpowiedz na komentarz

    nie udawaj hakera :) chyba Cię coś boli, że sypią się słowa krytyki

  • 15.06.2020 21:19  Odpowiedz na komentarz

    Ale to był dzisiaj cyrk na kółkach na tej sesji. Tak żenującej sesji NIE było od wieku Wielu lat. Ludzie kogo wy do tej rady wybraliście.

  • 15.06.2020 11:18  Odpowiedz na komentarz

    Widzę ze ksywy tylko się przy komentarzach zmieniają, a ciągle te same osoby pisza, co widać po IP. Znów się wysypkę serwer i okaże się, ze to pisza bliscy poprzedniego wójta, tak jak NA FB się stało....

  • 14.06.2020 12:47  Odpowiedz na komentarz

    Jutro o 17 [poniedziałek] zaprzysiężenie nowej rady napisali na stronie gminy.

    15.06.2020 16:55

    No to za chwilę śmietanka gminna będzie sobie gratulować wyboru na pierwszej sesji. I jak znam życie i tego wójta nagle pojawi się wniosek jakiegoś światłego z rady, który zawnioskuje o podwyżkę dla wójta a i może dla siebie samych, bo przecież wójt już tyle dla gminy zrobil! A krzywdzinski mu już dał jedna podwyżkę, za co rodzina pana k. JUŻ w gminie pracuje...SKANDAL! Z kim się rozmawia to zaczyna wiedzieć co się tu dzieje. Wybraliśmy cwaniaka!

    15.06.2020 11:46

    to będzie piękne przedstawienie. młoda, piękna, rześka rada dyrygowana przez dja. wszyscy z jednej kliki. koncertowo

  • Farmazony tu WYPISUJECIE wynikające z NIEWIEDZy czy plotek młodzi wykształceni mający rodziny jezdżą do pracy do poznania bo tu emerytki wysiadują przyklejone do STOLKÓw a wykszałcenie to wierność i zasiedzenie a jak ktos chce BYć radnym to niech się interesuje jak kazdy światły obywatel

  • 13.06.2020 19:06  Odpowiedz na komentarz

    No i na podwyżkę też było dla Pana wójta. Podwyższył sobie pensje tak żeby nikt się nie dowiedział. A podobno pieniędzy nie ma w budżecie.

  • 13.06.2020 18:09  Odpowiedz na komentarz

    podobno szwagier wykonuje usługi dla gminy a firma ,,słup " wystawia faktury . Czy to prawda?Wójt - siostra - szwagier - wujek równieź źona wszyscy na budźecie gminy , brawo , taki uczciwy i transparentny, teraz ma swoją radę którą sam wybrał , brawo jedyna taka gmina w Polsce !!!!!!!!!! Mam nadzieję źe US w końcu wyjaśni te wszystkie oszustwa??????? A mieszkańcy uwierzyli ? . Chyba tak skoro tłumnie poszli do referendum ?

    15.06.2020 11:14

    Poprzednicy tak robili cały czas i przez 16 lat wam to nie przeszkadzało?

    14.06.2020 18:50

    Mieszkańcom teraz się oczy otwierają i otworzą się całkowicie.

    14.06.2020 18:48

    Tak, szwagier wykonuje usługi i fakturowanie jest ze "swiata", podstawiona firma, żenada.

  • 12.06.2020 21:24  Odpowiedz na komentarz

    WIDAĆ ŻE WÓJT ZAPOMNIAŁ JUŻ ŻE NIE MIAŁO BYC UKŁADÓW. a szwagier wykonuje z kolegą usługi firmy elektrycznej dla gminy a gdzie konkurs ofert. podobno nie miało być znajomości. a jednak po rodzinie się wykonuje usługi, wystawia faktury dla gminy. jednak można choć sam mówił że tak nie bedzie. PANIE WÓJCIE TRACISZ PAN W OCZACH MIESZKAŃCÓW, LEPEJ NOŚ PAN BALDACHIM NA PROCESJI.

  • 12.06.2020 16:05  Odpowiedz na komentarz

    co się u was stało z ulicą rózana takiego zielska to tu nigdy nie było.... zielsko wyższe jak rózei to na Boze ciało ...wstyd!!!! . Moze zajmą się tym radni, albo mieszkajacy przy tych chwastowych dywanach jak wojt nie ma czasu. trzeba chłopcu pomóc

  • Ten portal też jest stronniczy .Zobaczcie jak kiedyś promował referendum a teraz nawet nie napisze jakie są wyniki wyborów w dwóch okręgach gdzie odbyły się wybory panie redaktorze niech pan opisuję rzetelnie co się dzieje w gminie a nie tylko co uzna pan za słuszne.

    12.06.2020 17:19

    to były treści autoryzowane ,więc szły . tak samo te tv radio i gazety . tylko kto za to zapłaci . tylko patrzeć podwyżki podatków

  • Brawo za wybory bez wyboru. To wszystko bylo zaplanowane zmiany nie koniecznie na lepsze .młidy wyksztalcony i co dalej zlosliwy msciwy .Zobaczymy jak sami miedzy sobom zaczną walczyć.A gzie ty myśl o wyborcach

    11.06.2020 09:09

    Kolego, oni już ZACZELI, w gminie gadają,że już sie KLOCA KTO ma zająć miejsce PRZEWODNICZACEGO, jakby to miało jakieś znaczenie, w radzie gdzie nie ma opozycji. Ale to świadczy o tym jaka tam siedzi elita...z resztą jaki wójt TAKa elita.

  • 09.06.2020 21:29  Odpowiedz na komentarz

    właśnie piszę opowieść jak oszust podatkowy został wójtem i usunął demokratycznie wybraną RG i nominował własną RG bez wyboru !!!!!!!!!

    10.06.2020 22:49

    Watki to dopiero się pojawia jak Wojewoda i Urząd skarbowy zakończy postępowanie w sprawie dj

    10.06.2020 11:00

    Oj kolego, to wątków ci starczy na minimum 3 tomy :) Takiego sobie wójta gmina wybrała...

  • 07.06.2020 21:03  Odpowiedz na komentarz

    Młody wójt niechanowa na punkcie władzy dostał, zdaje się, mocnego świra, stąd zapomniał chłopina bądź nie wyssał z mlekiem matki wartości, jaką jest kultura osobista. na komunikacji werbalnej i metodach postępowania z ludźmi też nie zna się wcale. Buta i pycha mają, podobnie jak kłamstwo, krótkie nogi...

    13.06.2020 19:40

    Ach szkoda ...wojt na 50 lat ta kadra o rzekomych kwalifikacjach w wieku emerytalnym i po by zostało i gabinet z stęchłą wykladziną która pamięta wiele- obraz ZAŚCIANKOwej gminy.

  • 07.06.2020 09:57  Odpowiedz na komentarz

    Widzę że niechanowo to "pępek świata"powiatu gnieżnieńskiego jakby nie wiadomo co to za gmina była i kto tam mieszkał. Nie wiem nad czym wylewacie te krokodyle łzy

  • 07.06.2020 01:23  Odpowiedz na komentarz

    Będzie klika jak za Eugeniusza Geniusza już wszyscy o tm mówią bez opozycji zrobią co tylko zechcą zawsze zdrowa opozycja jest ppotrzebna .

    07.06.2020 22:00

    zamiar nie miał kliki ,umiał ludzi sobie zjednać do kazdego odnosił sie z szacunkiem i z kazdym rozmawiał nawet z przeciwnikiem

  • W tej nowej młodej radzie wójta (60+) są ludie których tam nie powinno być.
    PANI SOŁTYS nIECHANOWA NIE POWINNA WOGÓLE STARTOWAĆ, A PCHAĆ SIĘ NA PRZEWODNICZĄCĄ RADY WOGÓLE BO SIĘ NIE NADAJE. A MOŻE JESZCZE BY CHCIAŁĄ ZOSTAĆ DYREKTOREM GOKU. NIECH SIĘ PANI OPANUJE BO ZA DURZO WSZEDZIE PANI.
    CO DO LIST TO PEWNIE SOŁTYSOWA UKŁADAŁA A NIE WOJT.
    CZAS BY NIEKTÓRZY ZABRALI SIĘ ZA RZĄDZENIE W DOMU A NIE GMINĄ.

    14.06.2020 12:41

    Puknij się w główkę pajacu skąd wiesz ,że panie będzie chciała być przewodniczącą????Jak troszkę znasz prawo w co wątpię to radna nie może być dyrektorem GOKU więc po co piszesz takie puste komentarze????

    07.06.2020 09:00

    A tak bardzo ludzie chcieli światłych, młodych i obytych radnych. No to mają- odgrzewane kotlety które już kiedyś próbowali swoich sił jako radni. Z niecierpliwością czekam na pierwszą sesję w ich wykonaniu! To będzie cyrk na kółkach

  • 06.06.2020 12:20  Odpowiedz na komentarz

    Nie no, bo padnę. Ludzie, sami odwołaliście RADĘ bo nie pracowała z wójtem, a teraz nagle krytykujecie wójta? Gdzie byliście jak rada była odwoływana? Trzeba było się wtedy odzywać. Chcieliście demokracji, a na koniec Wam Ją zabrali, bo teraz nie macie żadnego WPŁYWU na wybór radnych. Odwołaliście radnych, a ktoś ma was gdzieś bo i tak startuje (t.b) HAHA. tak was porobili. PODZIĘKUJCIE wójtowi. TERAZ MACIE SWOJĄ ŚWIATŁĄ, MŁODĄ, MĄDRA, OBYTĄ, wykształconą radę.

  • 05.06.2020 11:02  Odpowiedz na komentarz

    Ale jedziecie na wójta dajcie mu trochę czasu niech rządzi zobaczymy co zrobi .Jako wyborca pana Szymona też uważam ,że remont biura mógł poczekać ale każdy robi jakieś błędy co do pracowników nikgo bez przyczyny nie zwolnił musiał buć powód.

    06.06.2020 23:30

    W cywilizowanym świecie pracodawca najpierw rozmawia z pracownikiem, a nie rzuca wypowiedzeniem bez wyjaśnień 5 minut przed zakończeniem dnia pracy w piątek... żenada, nie wójt, nie dorósł do tej roli.

    06.06.2020 23:27

    W cywilizowanym świecie pracodawca najpierw rozmawia z pracownikiem i wskazuje mu obszary do poprawy, a nie rzuca wypowiedzeniem bez wyjaśnień 5 minut przed zakończeniem dnia pracy... zenada nie wójt, nie dorósł do tej roli.

  • NIESTETY PAN SZYMON JEST PRZEGRANY. ROBI SOBIE WIĘCEJ WROGÓW NIŻ DO TEJ PORY MIAŁ. SĄSIADÓW NIENAWIDZI, ALE NIECH SOBIE PRZYPOMNI STARE CZASY, JAK DOBRZE ŻYŁ. ROBI TYLKO ABY SĄSIADOM NOGA SIĘ PODWINEŁA. WIADOMO O KIM MOWA. SZYMONIE KARMA WRACA.

  • 04.06.2020 22:25  Odpowiedz na komentarz

    No to już wiadomo kto gdzie będzie siedział obstawić się swoimi i tylko walki KRĘCIĆ. Się dopiero ludziom oczy otworzą. Szymon i jego świta Zastali gminę murowaną a Zostawią ją DREWNIANĄ. A przy okazji jaka wojna będzie między mini już to widzę

    10.06.2020 22:24

    Chronicie ZAMIAra zostawił więcej długów niż sobie myślicie a w gminie wszyscy byli kimś tylko szacunku nie mieli do mieszkańców i interesantów rządzili jak w piśe tylko tu rządzi ełgeniusz

  • 04.06.2020 22:24  Odpowiedz na komentarz

    Nazwiska robią wrażenie, co jedno to lepsze:) ciekawe kto zostanie przewodniczącym? Będzie bez zaskoczenia? Prawa ręka Pana wójta czyli p. Teresa:) od lat szykowała się na ten stołek, w końcu się doczeka!

    05.06.2020 10:19

    no cóż, jaki wójt, taki przewodniczący...

  • 04.06.2020 22:21  Odpowiedz na komentarz

    Bo opłaca się robić tylko dla siebie a nie dla mieszkańców są lepsi i gorsi niestety 95%mieszkancow to ci gorski

  • Niestety Pan szymon jest przegrany. Robi sobie więcej wrogów niż do tej pory miał. Sąsiadów nienawidzi, ale niech sobie przypomni stare czasy, jak dobrze ŻYŁ. Robi tylko aby sąsiadom noga się podwineła. Wiadomo o kim mowa. Szymonie karma wraca.

  • No niestety, z trudem mi to przychodzi, bo głosowałem na szymona, ale wybraliśmy miernotę na to stanowisko, niestety. Po tym, jakie decyzje podejmuje, widać, że chodziło o to, by dorwać się do koryta i zrobić kolesiom miejsce przy nim. Oby te 3,5 jego rządów minęło i pojawił się jakiś godny tej gminy kandydat.

    29.06.2020 22:59

    Szykuj się na stołek wójta kolesiu masz 3,5 ROku działaj bo widzę że nie msza bldego pojęcia o tym co było i o nowej radzie ....trzeba było zakładac komitety i by była OPOZYCJA. Co wój miał wam zakladać KONKURENcyjne dla siebie KOMitety? Jak szliście na referendum to trzeba býło myślec o wyborach..

  • gminy i niby ok, ale odwożenie dzieci to przedszkola to już przesada, tego wójt nie widzi, ale ludzie wszystko widzą!
    Przypomnijcie sobie te sesje rady gminy, na których obecny wójt zarzucał staremu, że stare przedszkole popada w ruinę. Zapraszam na Ogrodową. Prawie 2 lata rządów wójta, a przedszkole zaraz się zawali?ludzie to wszystko widzą! I można tak jeszcze wiele linijek pisać?teraz zaczyna wypływać szambo na wierzch. Idę się napić wody ? ops, cholera ona też zanieczyszczona, ale to temat na inny komentarz.
    Koniec

  • to efekt nieudolności poprzednika!? Mało tego, gmina pełna długów, auta kupowane bez sensu, inwestycji brak, ale kasa na remont gabinetu jest! Ale to jest oczywiste, władza nic nie robi, więc w przynajmniej te 8 godzin dziennie spędzi w luksusowych warunkach (z siostrą). Jakoś Geniu Zamiar rządził gminą przez tyle lat i remontu nie potrzebował, pewnie dlatego, że miał świadomość, że gminy na to nie stać. Ludzie panie wójcie to wszystko widzą!
    Samochód kupiony dla gminy z szumnym hasłem Gmina dla mieszkańców powinien mieć hasło Gmina dla wójta, pozostałymi samochodami ujeżdżają pracownicy cz.4

  • z wieloletnim doświadczeniem, oddanych gminie od lat. To jest błąd, który odbije się wójtowi czkawką. OSOBY Z WIELOLETNIM STAŻEM ZOSTAŁY ZMUSZONE DO ODEJŚCIA ALBO ZOSTAŁY WYRZUCONE Z PRACY... A co za tym idzie?! Procesy wytaczane wójtowi za jego postępowanie. Efekt jest taki, że wszystkie procesy przegra i gmina będzie musiała płacić wysokie odszkodowania, bo ludzie nie dadzą sobie dmuchać w kaszę takiemu prostakowi za takie poniżenie. Gmina pełna długów, a przez nieodpowiedzialne postępowanie wójta i brak chęci do współpracy długi się powiększą i ciekawe, czy nadal będzie ględził, że to cz.3

  • ekipa ? w radzie powinni zasiadać ludzie światli, ludzie z wizją, z sukcesami, z doświadczeniem, które mogą coś wnieść do rozwoju gminy, a tu? O większości można napisać, że są i sobie żyją?
    Ostatni news z pokoju wójta ? odwołanie dyrektora GOK, ręce opadają, ciekawe, komu Robaszkiewicz obiecał stołek?za chwilę odwołanie dyrektora biblioteki, szkoły?wszyscy niekompetentni i nie po myśli wójta. Gmina wójcie to nie prywatne ranczo!!! Ciekawe, kto będzie nowym dyrektorem GOKu?pewnie Teresa z naprzeciwka urzędu ? to będzie dopiero kultura pełną gębą. Wywala pan ludzi, kompetentnych z cz.2

  • ROBASZKIEWICZ ZDOBYŁ WŁADZĘ POD HASŁEM WALKI Z POPRZEDNIM UKŁADEM, A PRAWDA JEST TAKA, ŻE SAM STWORZYŁ JESZCZE WIĘKSZY! RODZINA W GMINIE KORZYSTA Z PRZYWILEJÓW, SIOSTRA NIEFORMALNYM ZASTĘPCĄ Z DOSTĘPEM DO WSZYSTKICH INFORMACJI, pracownicy etatowi zastraszeni, KOMITET REFERENDALNY I TE WSZYSTKIE ZAKŁAMANE MORDY, KTÓRE KRZYCZAŁY, JAKA TO NIESPRAWIEDLIWOŚĆ - WSZYSCY ZNALEŹLI SIĘ PRZY KORYCIE, A RODZINY ZATRUDNIONE W GMINIE; WIELE Z TYCH OSÓB NADAJE SIĘ pilnowania owiec w zagrodzie, A NIE NA STANOWISKA URZĘDNICZE; a nowi kandydaci, już z mandatami, poza nielicznymi osobami, to jest dopiero...cz1

  • 02.06.2020 21:19  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie... PAN WÓJT ZAŁATWIŁ WAM RADE BEZ WYBORÓW.. TAK DLA NIEGO LICZY SIĘ GŁOS MIESZKAŃCOW.. REMONTUJE BIURO?? TERAZ W DOBIE KRYZYSU? ALE DALIŚCIE SIĘ OMOTAC... PAMIĘTAJCIE KARMA WRACA...

    03.06.2020 22:31

    dla nas to jeszcze niczego nie załatwił wszystko robi z myślą o sobie .Dla siebie zatrudnia rodzine i kolesi dla siebie wybrał inicjatorów, dla siebie wybrał radę. jest politykiem...a polityk co robi??? kłamie i poprawia swój wizerunek .chyba musimy się przyzwyczaić

    03.06.2020 22:21

    Nie będzie jeżeli sołtys ż wejdzie

    03.06.2020 09:45

    Dodałbym do tego jeszcze, ze zwolnił połowę pracowników UG bez powodu. Teraz jeszcze rada skladajaca sje z samej koalicji, beda przepychac co chcą.... W naszej gminie nastają rzady absolutne:)

  • Pytanie do odwołanych radnych i nowych-dlaczego nikt z poprzedniej ekipy nie statuje ???Nie jestem w temacie ale może ktoś wtajemniczony mi wytłumaczy???

    02.06.2020 09:23

    to pytanie to żart? mieszkańcy odwołali radnych i teraz mieliby jeszcze raz kandydować? tylko jedna pani radna miała czelność kandydować. brak wstydu

    02.06.2020 08:42

    Odwolaliscie ich i teraz się dopytujecie czemu nie startują? A gdzie wasza konsekwencja????

    01.06.2020 23:03

    Albo uznali, że ludzie ich nie chcą i dali sobie spokój. Jest też druga możliwość, nie sprawdzili na stronie oddziału Krajowego Biura Wyborczego w Koninie obwieszczeń i zamieszczonej dokumentacji, więc nie zgłosili komitetów. Jeśli to drugie to dobrze, że nie kandydowali, bo co to za radny, który nie potrafi wyszukiwać prostych informacji w internecie?

    01.06.2020 21:57

    nie trudno ich znaleźć na fb prawie wszyscy mają konta

  • 01.06.2020 13:35  Odpowiedz na komentarz

    W koncu sie spelnilo marzenie wojta- miec władzę absolutną!!!!! Żadnej kontroli, dookola przyjaciele i znajomi. Szok. Co wy ludzie zrobiliście przez to referendum.

  • 31.05.2020 21:03  Odpowiedz na komentarz

    W sprawie referendum to pracownicy UG jeździli i rozwieszali obwieszczenia co chwila sprawdzali czy jeszcze wisza, o wyborach cisza nikt nie wiedział , chodziło o to źeby Robaszkiewicz wprowadził swoich , a taki miał być transparentny .Wstyd

  • 31.05.2020 20:49  Odpowiedz na komentarz

    Moreniusz puknij sie w główkę najpierw zobacz jaka jest procedura ogłaszania wyborów , a te były ogłoszone tak źeby nikt nie wiedział (oprócz tych których namaścił Robaszkiewicz). Sołtysi otrzymali informacje jak juź nie moźna było rejestrować komitetów wyborczych . To dopiero rada , bez wyboru , i nominaci Robaszkiewicza nie mają prawa reprezentować mieszkańców .Cały komitet referendalny , po to odwołali poprzednią rade źeby samemu wleźć na stołki

  • 31.05.2020 15:14  Odpowiedz na komentarz

    Remont biura, 50 tys . przecierz nie ma pieniedzy , podobno gmina taka zadłuźona ? Czy nie ma waźniejszych potrzeb ?

  • 31.05.2020 11:04  Odpowiedz na komentarz

    Niektórzy widzę narzekają, że nie wiedzieli o terminie zgłaszania komitetów wyborczych. Jakoś inni kandydaci się pozgłaszali, czyli odpowiednia informacja była. Mogła widnieć w internecie więc co za problem się z nią zapoznać? Dzisiaj praktycznie każdy ma dostęp do internetu. Skoro ktoś narzeka, że nie miał informacji, a chciał założyć swój komitet, to dobrze, że tego nie zrobił. Kiepski to byłby radny skoro nie potrafi wyszukiwać podstawowych informacji.

    31.05.2020 19:41

    Wiedzieli ci co mieli wiedzieć. Czyli same orły z grupy referendalnej.

    31.05.2020 17:11

    dziwne ,ze podstawowe informacje nie śą wywieszane na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej fb gmina niechanowo - złamano termin kalendzrza wyborczego

  • 30.05.2020 23:11  Odpowiedz na komentarz

    Inne gminy dały po 20.000 na szpital walkę z wirusem.Niechanowo nie dało . projekt na żłobek był -nie bo niema pięniędzy program autobusowy-nie bo się nie opłaca.za to bardzo opłacalny jest teraz remont biura za 50 000.

  • 30.05.2020 22:42  Odpowiedz na komentarz

    Ale ekipa...teraz juz wiadomo po co bylo referendum . Ci państwo mieli ochote na władze . Wiec trzeba bylo zorganizować referendum . Ciekawe że teraz nikomu nie bedzie przeszkadzało kolesiostwo w gminie . Wojt ustawil caly urząd swoimi ludźmi . Zwolnił starych pracowników bez przyczyny . Zatrudnil swoich . A teraz jeszcze cala rada to jego poplecznicy

  • 30.05.2020 16:43  Odpowiedz na komentarz

    A swoją droga skąd ten Krzywdziński się wziął , w tym wieku komiserzem to jest źenujące!!!!!

  • 30.05.2020 16:29  Odpowiedz na komentarz

    Krzywdziński 77 lat , to ten co jak był radnym to wójt Zamiar zrobił mu asfalt na jego uliccy tak działał na rzecz Cielimowa , teraz podpisze Robaszkiewiczowi wszystko bo pewnie liczy na stanowisko w gminie dla swojej rodziny ?

    31.05.2020 09:54

    To jedz zobacz cz ma asfalt/

  • 29.05.2020 14:07  Odpowiedz na komentarz

    do 23.04 był termin zgłoszenia komitetów wyborczych kto to wiedział gdzie było ogłoszenie. a bo do sołtysa przyszło 27.04 w ciula sobie lecą .kolesiów sobie obstawili . a faciu który teraz radę zastępuję już nawet podwyżkę pensji dla chłoptasia podpisał . nowa przewodnicząca już karty rozdaje .kto pasuje kto nie pasuje.to trza gdzieś zgłosic .a tyych od referendum- na taczki

    31.05.2020 14:50

    Przecież informacje o tym były na stronie konińskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego. Tam są wszystkie dokumenty dotyczące tych wyborów. Nie wiem w czym więc jest problem? Ciężko było ludziom wejść na stronę internetową tej delegatury KBW? Więcej samodzielnego działania, a nie narzekania. Wszystko by ludzie na tacy chcieli, a to tak nie ma.

    31.05.2020 10:53

    prawda nigdzie nie ma na stronie referendum nie ma na stronie gmina niechanowo dopiero 26.04 nawet zaufani sołtysi pana wójta dostali 27. 04.Boże nic tylko kłamstwa i manipulacje od samego początku

    30.05.2020 22:49

    A może sotłys zawalił sprawę? Który to sołtys ,bo nie raz już tak było ,że sołtysi z kurendami lecieli sobie w kulki????

    30.05.2020 22:46

    Jeśli nie było informacji o możliwości założenia komitetu to jest to nielegalne,ale czy nie było???? Dlaczego nikt z ugrupowania Eugeniusza nie wystartował ??? Coś mi tu nie gra ????

    30.05.2020 14:34

    O ile dobrze umiem czytać to w drugim komitecie jest 13 miejsc wolnych

    30.05.2020 08:44

    Dokładnie.nie było żadnej informacji o tym że można komitety zakładać.chcieli zrobić wszystko po cichaczu.udalo im się.to że wybory są tylko w dwóch okręgach świadczy o tym ze ludzie nie byli poinformowani ze mizna startować w wyborach.a pan wojt stwierdził ze nie ma obowiazku informowania. Ciekawe że tak ochoczo informowali o referendum.ludzie obudźcie się,to wszystko jest ustawione od samego początku

  • 28.05.2020 21:48  Odpowiedz na komentarz

    A u pana inicjatora w okręgu Żelazkowo będą wybory? Coś słabo się postarał. Myślałam że będzie zastępca nowej przewodniczącej rady

    30.05.2020 23:19

    Ona czyli kto ?

    30.05.2020 16:32

    teraz to ona robi wszystko zeby on do rady nie przeszedł hihihi No moze i racja zona w urzedzie to już wystarczy

  • 28.05.2020 21:46  Odpowiedz na komentarz

    piękne nazwiska. Teraz pan wójt otoczy się swoimi kolesiami. Ale będzie rządzenie, wszystko pod stołem przyklepią

    13.06.2020 17:28

    Ale ciemnota bije z tych KOMENTARZYK kazdy mógł założyć komitet kto ma prawa wyborcze a gdzie partie ?też mogly swe komitety zgłosić bo co trzeba trochę zachodu ale jak wybory : powiat sejm prezydent to mają przedstawicieli w komisjach wyborczych .teraz w radzie są 20 ,30 ,40 ,50 ,60, 70,latkowie na niepełną KADENCJĘ.Macie prawie 3 lata na przygotowanie się do startu .edukacja!!!

    29.05.2020 18:45

    To mój nick

    29.05.2020 10:16

    Nie podszywaj sie pod mój nick.

  • 28.05.2020 20:55  Odpowiedz na komentarz

    Piękną ekipa. Prawie wszyscy z komitetu referendalnego. Teraz widać, komu zależało na rozwaleniu poprzedniej rady..

  • 28.05.2020 12:04  Odpowiedz na komentarz

    Bez opozycji zaraz zrobi się klika jak było za do tej pory...

  • 27.05.2020 17:13  Odpowiedz na komentarz

    wybory.... bez wyboru....rodzina i kolesie w elicie...z deklaracją lojalnościową

    05.06.2020 03:27

    Ludzie przez tego zamiare to Niechanowo daleko w tyle żeby nie powiedzieć w tyłku jest zobaczcie ościenne gminy jak poszły do przodu fundusze INWESTYCje

  • 27.05.2020 08:33  Odpowiedz na komentarz

    Gadecki, ty byłeś w radzie i tobie już podziękujemy! Młodzi do rady a nie wyliniale lisy!

PODOBNE TEMATY
Kolejne inwestycje w Gminie Niechanowo Mimo stanu epidemii Gmina Niechanowo cały czas prowadzi zaplanowane inwestycje. W ostatnim czasie udało... Sobota, 23 maja 2020
Czesław Krzywdziński pełnieniącym funkcję Rady Gminy Niechanowo Z dniem 22 maja 2020 r. Premier Mateusz Morawiecki wyznaczył Czesława Kazimierza Krzywdzińskiego do... Sobota, 23 maja 2020
16-latek pobity przez grupę mężczyzn! Sportowiec musiał przerwać treningi We wtorek, 28 kwietnia, ok. godz. 17.00 na ul. Zamiejskiej w Gnieźnie doszło do pobicia 16-letniego... Wtorek, 5 maja 2020
Pracowity weekend Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego Okres długiego weekendu był czasem intensywnej pracy patroli z Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.... Wtorek, 5 maja 2020