moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dwóch policjantów w szpitalu po nocnej interwencji w Kiszkowie! Jeden z funkcjonariuszy ma złamaną nogę!

Piątek, 8 maja 2020
  • Dwóch policjantów w szpitalu po nocnej interwencji w Kiszkowie! Jeden z funkcjonariuszy ma złamaną nogę!

Dwóch policjantów z komisariatu w Kłecku trafiło do gnieźnieńskiego szpitala po nocnej interwencji w Kiszkowie. Przed północą zostali oni wezwani do kłótni rodzinnej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że domownicy pokłócili się o sprawowanie opieki nad psem.

Chociaż wydawało się, że sytuacja została opanowana, kiedy mundurowi wracali do radiowozu jeden z mieszkańców - jak się później okazało, 25-letni mieszkaniec Gniezna - zaczął ich obrażać używając niecenzuralnych słów. Policjanci po pouczeniu go, podjęli decyzję o zatrzymaniu. W trakcie próby obezwładnienia mężczyzna stawiał czynny opór. Kopnął także jednego z policjantów w nogę. Niestety kość nie wytrzymała. Na miejsce przybyły wezwane dodatkowe patrole. Ostatecznie mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze natomiast karetką Pogotowia Ratunkowego zostali przewiezieni do szpitala w Gnieźnie. Funkcjonariusz ze złamaną nogą prawdopodobnie pozostanie w szpitalu przez dłuższy okres czasu.

Agresor miał w organizmie 0,6 promila alkoholu. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie. Być może jeszcze dzisiaj uda nam się ustalić jakie zarzuty usłyszy 25-latek. Obecnie trwają czynności.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 12.05.2020 05:28  Odpowiedz na komentarz

    kula w łeb takiemu

  • 11.05.2020 16:09  Odpowiedz na komentarz

    Do Art 0106. Użycie broni palnej nie oznacza zastrzelenie kogoś. Chyba to Ty nie masz pojęcia o tej pracy. A i jeszcze jedno - nie stoję pod żabką i nawet biedronką. Zdziwił byś się misiu!!!
    Ps.
    Używając broni palnej masz wyrządzić jak najmniejsze obrażenia - przekładając prościej - strzelać w nogi.
    Nie obrażaj innych tylko wysłuchaj i pomyśl. Pauperyzacja twojej mentalności uwalnia mnie od merytorycznej konwersacji z Tobą.

  • 09.05.2020 16:02  Odpowiedz na komentarz

    A pies juz ma dosyc psiego losu i nie wtr?ca się w rodzinne kłótnie.zapewne sobie myśli.jakie oszołomy SPrawujá nade mn? "opiekę"?

  • 09.05.2020 12:48  Odpowiedz na komentarz

    Nikt Niewie Że po tym ataku na funkcjonariusza drugi Z policjantów sam obezwładnił i POSKŁADAŁ tych wszystkich CWANIACZKÓW jak pudełko zapałek..

  • Policjant został zaatakowany z Premedytacją znienacka z PARTYZANTA w pod udzie. Także żadne wyszkolenie niema tu znaczenia. Raczej Pomyslmy co się dzieje teraz w głowach tych młodych ludzi ze dopuszczają się takiego czegoś?!

  • Jakiś TY mądry inteligencja nabyta czy wrodzona???

  • 09.05.2020 11:52  Odpowiedz na komentarz

    "Kaufman 73, Policja zabiła Bezbronnego"
    Tak by wyglądał twój komentarz gdyby użyli broni. Pewnie jesteś patusem który stoi pod żabką i wszystko się tobie należy

  • 09.05.2020 10:27  Odpowiedz na komentarz

    a co z psem?

    13.05.2020 15:43

    Szczeka cos w KOMENTARZACH. Ma ból dupy teraz... Pewnie bedzie mu wstyd wyjsc na wioske. Hahaha

  • 08.05.2020 23:43  Odpowiedz na komentarz

    Najwięcej mówi Ten Co Sprawy nie Zna. A Dla Policjanta Brawa z Tak Świetną postawę i za Wysportowanie. Inny Użył By Broni a Ten z Zimną Krwią Podszedł DO Sytuacji

  • 08.05.2020 19:25  Odpowiedz na komentarz

    Co trzeba mieć w głowie żeby napaść na policjanta brak słów!!

    08.05.2020 22:02

    Nie wiesz jaki był powód nie komentuj. Policja często nadużywa władzy.

  • 08.05.2020 17:15  Odpowiedz na komentarz

    Dwóch funkcjonariuszy policji nie mogło poradzić sobie z jednym plenerem. Użycie środków przymusu łącznie z bronią palną się kłania. Po rekonwalescencji wysłać na karne szkolenia doszkalające a nie na ulicę.!!!

PODOBNE TEMATY
Zderzenie na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego i Cienistej W środę przed godz. 23.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego... Środa, 3 czerwca 2020
Pożar w centrum Gniezna! Spłonęła oficyna przy ul. Rzeźnickiej W środę ok. godz. 16.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze kamienicy przy ul. Rzeźnickiej... Środa, 3 czerwca 2020
Policja poszukuje osób, które zostały oszukane przez 35-latkę Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wszczął dochodzenie... Środa, 3 czerwca 2020
Usłyszał ponad 280 zarzutów Praca operacyjna i wykonanie szeregu czynności procesowych przez gnieźnieńskich policjantów zajmujący... Środa, 3 czerwca 2020