Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nie przestrzegała kwarantanny! Będzie tłumaczyć się przed Sądem!

Wtorek, 17 marca 2020
  • Nie przestrzegała kwarantanny! Będzie tłumaczyć się przed Sądem!

W powiecie gnieźnieńskim na kwarantannie przebywa obecnie 13 osób. Niestety nie wszyscy przebywający w odosobnieniu stosują się do wytycznych Sanepidu.

Wczoraj policjanci pojechali skontrolować kobietę poddaną kwarantannie. Niestety nie zastali jej w domu. Okazało się, że wraz z innymi osobami znajdowała się 200 metrów dalej. Gdy zobaczyła radiowóz, wróciła do domu. Policjanci poinformowali ją o konieczności przestrzegania kwarantanny. W tym wypadku został skierowany wniosek do Sądu o ukaranie za przebywanie poza domem. Pocieszające jest to, że pozostałe osoby wzięły sobie do serca panujące zasady i spokojnie przebywają w domach.
 
źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 20.03.2020 19:23  Odpowiedz na komentarz

    W Gnieźnie przy pl. Piłsudskiego (przy targowisku) kobieta odbywa kwarantannę, policja podjeżdża ok południa by ją sprawdzić zawsze jest w domu, a wcześniej rano łazi po targowisku i w okolicznych sklepach robi zakupy bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Ludzie co będzie gdy będzie dodatnia ? Oby nie. Robi to z premedytacją bo nawet wychodząc z domu wychyla głowę z bramy upewniając się czy w pobliżu nie ma radiowozu. Takiej babie to tylko wielką karę zasolić.

  • Starszym ludziom chyba nie zalezy na zdrowiu. My jestesmy po 30stce i siedzimy w domu. Wiadomo, ze nie kazdy ma mozliwosc calkowitej izolacji ale po co te babcie łażą po ulicy i sklepach?!?

  • 19.03.2020 21:58  Odpowiedz na komentarz

    Bo gniezno to wykonczalnia ludzi nie wiem po co im zbiorka jak szpitala zakaznego nie maja

  • 18.03.2020 13:13  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego nie ma mojego komentarza w ktorym whjasnilem ze to mieszkanka WITKOWAnarrowosci romskiej

  • 18.03.2020 12:42  Odpowiedz na komentarz

    Można dopisać jeszcze że to w witkowie i ze to kobieta narodowosci romskiej. Ich zadne zakazy nie obowiazują. To sa nadludzie. A jak sie okaze ze jest chora to pierwsza bedzie OCZEKIWAła na pomoc

  • 18.03.2020 12:25  Odpowiedz na komentarz

    to jest osoba narodowosci romskiej - zreszta niejedna objeta kwarantanna, ktora nadal szlaja sie po sklepach, nic nie robi sobie z zycia innych ludzi

    21.03.2020 08:37

    Romskiej czy nie romskiej dlaczego się wszyscy boją Cygan oni sobie pozwalają NA zbyt wiele a NATRZĄSNĄć można jak każdego

  • CZY naprawdę tak trudno wysiedzieć w domu 14 dni? LUDZIE nie narazajcie ZDROWIA i zycia INNYCH przez SWOJĄ nieodpowiedzialność.

  • 18.03.2020 09:38  Odpowiedz na komentarz

    Trudno też walczyć gdy oficer dyżurny policji olewa sprawę gościa z wypadku który ma gorączkę. Gościa z wypadku przewożą na sor do Gniezna a tam jest wysyłany patrol bez rękawiczek, maseczek itp aby temu poszkodowanemu zbadać trzeźwość. Oficer dyżurny nawet nie powiadomił patrolu że gość ma gorączkę...Brawo Gnieźnieska policja

  • 18.03.2020 08:41  Odpowiedz na komentarz

    Dlatego jestem za eutanazja. Do piachu z takimi.

  • 17.03.2020 21:26  Odpowiedz na komentarz

    To właśnie przez takie osoby tak trudno walczyć z tą chorobą,,,,,,,skrajną nie odpowiedzialność

PODOBNE TEMATY
Dachowanie w Czeluścinie! Kierująca była kompletnie pijana! We wtorek o godz. 18.35 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w Czeluścinie... Środa, 1 kwietnia 2020
Mina przeciwpancerna w lesie k. Łabiszynka W trakcie spaceru w lesie w okolicach Łabiszynka Pan Krzysztof znalazł minę przeciwpancerną. Niebezpieczny... Środa, 1 kwietnia 2020
Pożar ściółki w Świątnikach Małych Dzisiaj o godz. 15.30 strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w Świątnikach Małych widoczny... Wtorek, 31 marca 2020
Gnieźnieński szpital będzie miał analizator PCR do diagnozowania koronawirusa W drugiej połowie kwietnia do gnieźnieńskiego szpitala dotrze analizator PCR, który pozwoli na diagnozowanie... Poniedziałek, 30 marca 2020