Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Czarno na Białym - o współpracy Wójta Gminy Niechanowo z radnymi

Środa, 4 marca 2020
  • Czarno na Białym - o współpracy Wójta Gminy Niechanowo z radnymi

Referendum w sprawie odwołania Rady Gminy Niechanowo już w najbliższą niedzielę. Do skrzynek mieszkańców trafiły ulotki przygotowane przez radnych z klubu "Wspólne Dobro - Gmina Niechanowo". Inicjator referendum postanowił porozmawiać na ten temat z Wójtem Gminy, Szymonem Robaszkiewiczem.


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(44)

  • 20.03.2020 10:40  Odpowiedz na komentarz

    Kargana kwinie w maju około tygodnia nie ma to większego znaczenia dla pszczół .a poza tym występuje nielicznie nie jest to gatunek rodzimy.

  • 09.03.2020 18:12  Odpowiedz na komentarz

    Mieszkałem w NIECHANOWIE 34 LATA.Był wójt Marciniak,ZAMIAR.Ten drugi zalazł mi za SKÓRĘ.Wszyscy ponad wiekowi. Czas na MŁODYCH.Dajcie im SZANSĘ.Gdybym mieszkał nadal,napewno bym ZAUFAŁ nowemu Panu wójtowi. Panie wójcie. Niechanowo jest w Pana RĘKACH.To nasze dziedzictwo,nasze MIEJSCE.Jestem dumny że mogłem tam MIESZKAĆ.Powodzenia

  • 08.03.2020 09:01  Odpowiedz na komentarz

    Odwołać tą z radę i posprzątać stajnię. Czs wielki

  • pOZIOM OBŁUDY I CYNIZMU TEGO CZŁOWIEKA SIĘGNĄŁ DNA, POZIOMU pisu, A NAWET GO PRZEBIŁ, BO W DNIE ZROBIŁ ODWIERT!
    rOBI WYWIAD-RZEKĘ Z CZŁOWIEKIEM, KTÓRY JEST Z JEGO UKŁADU, CZŁOWIEKIEM, KTÓRY ZBIERAŁ PODPISY PO GMINIE ZA ODWOŁANIEM RADY, KTÓREGO SIOSTRA ZOSTAŁA ZATRUDNIONA W GMINIE JUŻ ZA KADENCJI NOWEGO WÓJTA!!! tO JEST PANIE ROBASZKIEWICZ TEN NOWY ŁAD I PORZĄDEK? TO MA BYĆ BEZSTRONNE?!
    ZA TAKIE COŚ TO JA DZIĘKUJĘ, ODDAŁAM NA PANA GŁOS I WIDZĘ, ŻE GŁOSOWAŁAM NA KARIEROWICZA, CZŁOWIEKA MAŁEGO I ŻAŁOSNEGO, KTÓRY PO TRUPACH IDZIE DO CELU.
    GMINA CI TEGO NIE ZAPOMNI, JAK JĄ PODZIELIŁEŚ.

    10.03.2020 08:09

    Taki niby karierowicz a jak mu ludzie zaufali a wam podziękowali teraz
    zobaczcie kim jesteście spójrzcie w lustro ,napiszcie na karteczce i zachowajcie dla przyszłych pokolen

  • 07.03.2020 16:08  Odpowiedz na komentarz

    A wiecie ile byłoby chodnika za te pieniądze z wody, za projekt świetlicy w CIELIMOWIE? Koszt referendum to 6 tys.
    A ile milionów nie znalazło się w budżecie gminy przez złe zarządzania byłego wójta i rady

  • 07.03.2020 08:58  Odpowiedz na komentarz

    Żenada panowie, żenada

  • Skończmy waśnie. Czas na zgodę

  • 07.03.2020 08:53  Odpowiedz na komentarz

    Cała gmina pracuje nad odwolaniem rady. Jeden pracownik zostal specjalnie zatrudniony do tego celu. Prowadzi facebuka na ktorym sieje propagande. Reszta grzebie w archiwum dokumentow sprzed 10 lat. A pani radna T.B. tylko przypadkiem MIALA ze sobą stare dokumenty na sesji. No tak, bo każdy nosi w teczce stertę starych dokumentów. Zenada. Wstydu oszczedzcie inicjatorzy referendum, bo takiej propagandy świat nie WIDZIAL. A zachowanie pana R.R sięgnelo dna

  • 07.03.2020 02:14  Odpowiedz na komentarz

    Dasz radę wojcie

  • Trzymam kciuki za obecnego wójta!!!

  • 06.03.2020 23:45  Odpowiedz na komentarz

    to tym razem nie starczyło pieniędzy na tvp i polsat, a swoją drogą ile to kosztowało. żenada

    08.03.2020 15:45

    Starczy to jest uwiąd, mówi się i pisze wystarczy

  • 06.03.2020 23:14  Odpowiedz na komentarz

    referendum szkoda czasu i pieniędzy . a później jeszcze wybory wiecie ile by było za to chodnika .
    Qvo vadis NIECHANOWO.

  • 06.03.2020 22:43  Odpowiedz na komentarz

    o co wy się kłócicie od pierwszego dnia wyborów większość ludzi wie w niechanowie ,ze taki był plan odwołania tej rady. i co chcecie brać udział w tej bajce .... kolesiów

  • 06.03.2020 22:24  Odpowiedz na komentarz

    prowadzę firmę i odprowadzam podatki do gminy. i te moje pieniądze trafiają do budżetu gminnego to gdzie trafiły pieniądze pana wójta z niezarejestrowanej firmy. chyba do jego kieszeni

  • 06.03.2020 22:13  Odpowiedz na komentarz

    wójt prowadził nie legalną działalność i wszyscy to wiemy . To jak radni mieli dowody to co mieli zamieść to pod dywan. TAK . tylko uczciwi są od płacenia podatków. cwaniaków chcecie popierać BRAWO .TYLKO TAKIM URZednikom dajcie poparcie

  • Radni cały czas nie mają sobie nic do zarzucenia jak się z nimi rozmawia ,zobaczymy co pokaże referendum ludzie ich ocenią .

    06.03.2020 23:03

    i nie powinni mieć. powinni być dumni ,bo zrobili co do nich należało. wojewoda radzie dał przyzwolenie na odwołanie wójta. nie zrobili tego - to o czymś świadczy. uszanowali wybór mieszkańców ,przyjmowali uchwały, więc mogły być realizowane inwestycje z 2019 r . Rada jest dla nas mieszkańców i ich zadaniem jest kontrolowanie działalności wójta

  • Jak na wsiowej potańcówce...

  • 05.03.2020 22:33  Odpowiedz na komentarz

    A może niech wójt się wypowie na temat wycinki krzewów i roślin miododajnych w miejscowości Nowa Wieś -fOLWARK???gDZIE SĄ NOWE NASADZENIA DZREW TYLKO SIĘ WYCINA KRZEWY I DRZEWA A GMINA STEPOWIEJE

    06.03.2020 07:43

    A ILE POPRZEDNIA WŁADZA WYCIEŁA POPATRZMY OBIEKTYWNIE 90% ZADRZEWIEŃ ZNISZCZYLI A TERAZ SIĘ CZEPIACIE MŁODEGO

    06.03.2020 00:34

    Mamy dobrego wójta tylko trochę się pogubił z pracownikami ,powinien kontrolować co robią i co wycinają ,w tym momencie zrobił błąd ale powinien wyciągnąć wnioski na przyszłość.

  • I teraz wyszła prawda o radzie ,ludzie jak można takie rzeczy pisać mówić aby zniszczyć młodego człowieka którego ludzie wybrali w demokratycznych wyborach i dali mu mandat zaufania. Wójt rozbił pewną komitywę i teraz na nim wieszacie psy wiadomo każdy robi jakieś błędy tylko trzeba umieć się do nich przyznać ,najlepszym tego dowodem jest donos którego jeden radny się wyparł a pod nim się podpisał...

    06.03.2020 00:59

    Radnych też wybrano w demokratycznych wyborach. Rozbił GANG- żenada i powołał swój gang.

  • 05.03.2020 20:57  Odpowiedz na komentarz

    Rozmowa niby na temat współpracy, ale przy okazji warto zrobić sobie reklamę - coś o SPOTKANIACH z mieszkańcami się powie, jakieś podziękowania się rzuci.. i tak połowa czasu poszła na autoreklamę. Mistrzostwo manipulacji :D gratuluję

  • Polszczyzna pana inicjatora:
    - jako inicjator chciałbym to wyjaśnić
    - jak ocenia pan współpracę radnych gminy przy inwestycjach w tej ulotce
    Yyyyyyyyyyyy. Inwestycje w ulotce?
    Polszczyzna pana wojta
    - NIE znam spraw związanych z ulotka bo nie mam czasu żeby sprawdzić pocztę
    - ale to co jest na bieżąco informowane
    - Uważam ze NIE zgadzam SIE z oświadczeniamiHm, to wie co jest w ulotce czy nie?Żenujący "wywiad". A właściwie ustawka, co widać z daleka! Całość ukartowana. Propaganda jak w TVP.. ludzie, ocknijcie się. Myślcie samodzielnie, proszę!! MÓWICIE o starych układach, a tu są kolejne

    06.03.2020 00:13

    Polszczyzna tj jak radni mówia NIE BO NIE, WIEM BO WIEM itp

  • 05.03.2020 18:02  Odpowiedz na komentarz

    Panie rekruciak, z czym do ludu..... Mogliscie się chociaz bardziej przygotować. Żeby nie było tak widać że to ustawka.....
    A żona awansowała już w strukturach gminy?

    06.03.2020 09:03

    Uderza w stół a nożyce się odezwą jak to się mówi. Oj ustawka panie sołtysie. Niezła komedia . Mozecie z panem wojtem dostac Oscara za ten film - za najlepsza ustawke roku

    05.03.2020 22:26

    Ustawką to są te ulotki i tłumaczenia rednych jacy to oni pokrzywdzeni

    05.03.2020 21:39

    A wy z czym do ludu z tą ulotką ,przecież sami niewierzycie w tą waszą propagandę Oj boli cię boli prawda ,bardzo dobry wywiad .

  • To stało się nudne....

  • 05.03.2020 15:22  Odpowiedz na komentarz

    Radan awołuje żeby nie uczestniczyć w WYBORACH? Co na to STAROSTA?
    Prezydent RP nawołuje, żeby uczestniczyć w każdych WYBORACH, bo każdy glos jest ważny, a tu robią na odwrót?

  • 05.03.2020 11:52  Odpowiedz na komentarz

    Ijak dziś ci radni co się podpisali spojrzą wójtowi w oczy i wyborcom???

  • 05.03.2020 11:48  Odpowiedz na komentarz

    SPOTKAŁO SIĘ DWÓCH KOLESI I SOBIE POGADALI, swój ze swoim. Żałosne, szkoda, że tak stronniczo. Ci panowie mnie przekonali, że nie warto iść na to śmieszne referendum, które skłóciło mieszkańców gminy. Zapomniano iść do przodu, tylko Wojenkę się prowadzi. Nie odnoszę się do przekazywanej treści, nie mnie Oceniać, od tego są inne powołane służby ale w jaki Sposób??? Ci Panowie mają mieszkańców za bezmyślnych Ludzi, myślą, że Taką dziecinną Manipulacją OMAMIą mieszkanców. Chłopcy w piaskownicy. I jeszcze jedno czy już u nas nie ma profesjonalnych Dziennikarzy, tylko p. R. Znawca od Wszystkiego??

  • 05.03.2020 11:31  Odpowiedz na komentarz

    Jak to jest radni do gazet i w poprzednich wywiadach tak narzekali na wójta a w ulotce przed referendum tak sobie chwalą współpracę z wójtem ,czyżby się im odmieniło???

  • Idźmy na wybory

    05.03.2020 11:50

    Szkoda czasu, zbyt cenny mój głos by wspierać żadnych władzy.

  • 04.03.2020 23:20  Odpowiedz na komentarz

    Czyli radni teraz drżą do referendum ,a jesli się nie uda to co będzie z inicjatorami i wójtem??? Zgrilują ich żywcem.

  • 04.03.2020 22:10  Odpowiedz na komentarz

    Teatr dwoch aktorów

  • 04.03.2020 21:39  Odpowiedz na komentarz

    Serio? Pan Bukowski już nie ma o czym.pisac?

  • 04.03.2020 21:16  Odpowiedz na komentarz

    Nie wiadomo kto roznosił czy radni czy listonsz ale ktoś rozniósł . Te ulotki będą gwoździem do trumny ,jak można pisać ,żee współpraca tak dobrze się układa jak donosy robią do wojewody i gdzie popadnie sami sobie przeczą...