Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Michał Ogrodowicz już nie jest dyrektorem szpitala! Publikujemy Oświadczenie Zarządu Powiatu

Piątek, 28 lutego 2020
 • Michał Ogrodowicz już nie jest dyrektorem szpitala! Publikujemy Oświadczenie Zarządu Powiatu

W dniu dzisiejszym Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego rozwiązał umowę o pracę z Michałem Ogrodowiczem - dyrektorem Szpitala Pomnik Chrztu Polski.

Oświadczenie Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego
Z dniem 28 lutego 2020 r. na mocy porozumienia stron została rozwiązana umowa o pracę na czas określony z Panem Michałem Ogrodowiczem, dyrektorem Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie.
Dyrektor w dniu dzisiejszym udzielił stosownych upoważnień swoim zastępcom zgodnie ze Statutem Szpitala.
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(6)

 • Kilka dni temu na konferencji prasowej przedstawiono znacznie lepsze wyniki szpitala oraz kilka innych sukcesów . To się samo nie zrobiło . Podziękujmy Michałowi Ogrodowiczowi za ten rok i życzmy mu powodzenia . Myślę ,że na to zasłużył.

 • Za panem ogrodowiczem ciągnie się swad afer,jedna z OSTatatnich był zoz mogilno,gdzie za indolencje dostał piękna odprawę.nikt z zarządu tego nie sprawdził,a były PRZECIEKI.Wstyd panowie z zarządu,ktoś powinien beknac.

 • Zarząd powiatu gniezno zamiast sprawdzić etatowego lowce odpraw postawiła na Pana ogrodowicza.kompletnie indoletny CZŁOWIEK.Ile szpitali w Polsce OSKUBAl.Tego nikt nie SPRAWDZIŁ.Wstyd..

 • 28.02.2020 19:45  Odpowiedz na komentarz

  Co ten starosta wyprawia ? Od kiedy on jest z PiS ?

 • Widać ze Starostwo w Gnieznie Uwielbia Zmieniac Dyrektorow i Zmieniają Ich Jak Rękawiczki, CIEKAwe Kto Bedzie Następny Ofiara i Dostanie Odprawe , ponieważ Powiat Gniezno Jest Najbogatszym Miastem w Dawaniu Odpraw Dyrektorom, ciekawe Co Dalej z Budowa Szputala ....?

 • 28.02.2020 14:49  Odpowiedz na komentarz

  Faktycznie ten nowy cmentarz się w Gnieźnie przyda.nie ma szpitala,ale będzie gdzie się pochować.

PODOBNE TEMATY
Komunikat Sanepidu: bieżące informacje o sytuacji epidemiologicznej koronawirusa 9.04.2020 Publikujemy treść informacji otrzymanej o godz. 7.30 od Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej... Czwartek, 9 kwietnia 2020
Komunikat Sanepidu: bieżące informacje o sytuacji epidemiologicznej koronawirusa 8.04.2020 Publikujemy treść informacji otrzymanej o godz. 7.30 od Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej... Środa, 8 kwietnia 2020
Zastępca dyrektora szpitala poddał się kwarantannie Mateusz Hen, zastępca dyrektora ds. lecznictwa gnieźnieńskiego ZOZ-u, poddał się 14-dniowej kwarantannie... Wtorek, 7 kwietnia 2020
Komunikat Sanepidu: bieżące informacje o sytuacji epidemiologicznej koronawirusa 7.04.2020 Publikujemy treść informacji otrzymanej o godz. 7.30 od Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej... Wtorek, 7 kwietnia 2020