moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"PiS pozdrawia chorych na raka" - billboard na wjeździe do Gniezna

Piątek, 28 lutego 2020

Na wjeździe do Gniezna od strony Poznania stanął billboard z napisem "PiS pozdrawia chorych na raka". Na zdjęciu widać posłankę Lichocką, która podczas obrad Sejmu pokazała posłom opozycji środkowy palec.

Jak czytamy na fanpage Nie oglądam TVPiS:
Pierwszy #BillboardzLichocką staje właśnie na wjeździe do Gniezna! Pan Krzysztof był szybszy od wszystkich agencji.
Tym samym inicjujemy powstanie #SpontanicznySztabObywatelski - nasza misja: #wyPAD i #wyPiS przez informowanie społeczeństwa, spontaniczne i czasem kontrowersyjne, ale zawsze skuteczne!
Zbiórka niezmiennie na: http://zrzutka.pl/z/Lichocka

 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: facebook Nie oglądam TVPiS

Napisz komentarz

Komentarze(37)

  • 03.03.2020 23:19  Odpowiedz na komentarz

    No i gdzie korona wius jak bedzie w gnieznie to padniemy jak muchy zero przygotowania wysla na poznan lub jeszcze dalej

  • 03.03.2020 23:16  Odpowiedz na komentarz

    Ja koronawirus zezrie jak pojedzie do wloch i go przywiezie

  • 03.03.2020 20:20  Odpowiedz na komentarz

    Brawo Gniezno !!!! Jestem z Was dumna, krajanie !!!!

  • 02.03.2020 07:30  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo dobry plakat. Taki sam jak PiS.
    Niech wszyscy ZROZUMIEJĄwreszcie, że tak traktuje PiS LUDZI.J

  • 01.03.2020 13:37  Odpowiedz na komentarz

    Lewacy plakaty wieszają i łapy wyciągają po pisowskie pieiądze na dzieci czy 13 emerytury.Gdyby byli honorowi nie wzieliby tej kasy .

  • 29.02.2020 13:53  Odpowiedz na komentarz

    Ci co chwała PIS niech pomyślą że jak zachorują na raka to może nie być kasy. Telewizja bez kasy da rade ale szpitale nie.

  • 29.02.2020 13:33  Odpowiedz na komentarz

    Przez takie tanie ZAGRYWKI po ( partii Oszustów) , KODZIARZY itp. Owa partia tylko szybciej sięgnie DNA.. Chociaż już chyba dawno to zrobiła

  • 29.02.2020 13:29  Odpowiedz na komentarz

    Zamiast wydawać na bzdurne i niepotrzebne prowokacje może by te pieniądze przekazać na choroch na Raka? Lewactwo to jednak stan umysłu... Głupi stan umyslu

  • Polska powinna być krajem konserwatywno - narodowym. Należałby więc zakazać ateizmu, liberalizmu i weganizmu. Wszelkie ugrupowania liberalne jak Platforma oraz lewicowe powinny zostać zdelegalizowane, ich działacze skazani na dożywocie, pozbawieni obywatelstwo, a ich majątek skonfiskowany. To samo z ateistami i weganami. Tylko dwie partie spełniają warunki, by funkcjonować, bo idą słuszną drogą miłą Bogu, to PiS i Konfederacja, ale ta druga powinna ograniczyć korwinizm u siebie.

  • 29.02.2020 07:41  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno to komusze miasto. Niestetyyyyy

  • 29.02.2020 03:46  Odpowiedz na komentarz

    tak kretyńskiej debilnej zidiociałej opozycji nigdzie nie ma. ale ja sie ciesze że ci troglodyci taka narracje mają bo to im napewno pomoże, ale upaść całkiem na dno we własnym szambie

  • 28.02.2020 23:08  Odpowiedz na komentarz

    Poplecznicy Polityczni właścicieli owego portalu stracili pewną wydawać by się mogło reelekcję w powiecie. A PiS posła Ostrowskiego i senatora Gawla. Do tego prowadzi nachalna tępa propaganda. I to jest pozytywne. Bo telewizja tvpis wcale pisowi nie pomaga a mu szkodzi. Przy takich transferach socjalnych powinni mieć 70 procent poparcia a przegrają prezydenta z kretesem. Przez kilka sekund z życia swego żołnierza, którego to notabene poseł Ostrowski wielokrotnie przywoził go Gniezna. Fajnych ma kolegów. Gnieznianie to przewidzieli i pokazali ze są mądrzy. Teraz czas na wszystkich Polaków

  • 28.02.2020 23:05  Odpowiedz na komentarz

    Pisowscy macherzy od PR już zrozumieli ze kilka sekund z życia, notabene byłej dziennikarki tvp, Lichockiej będzie miało większy wpływ na zachowania wyborcze Polaków niż 5 lat tępej propagandy serwowanej za nasze pieniądze przez niby telewizje publiczna. Jak kończy się taka propaganda widzieliśmy na naszym lokalnym podwórku gdzie środowisko pewnego byłego posła, byłego starosty utworzyło portalik internetowy który miał wynieść owego Pana na urząd prezydenta miasta Gniezna. Działalność nieobiektywnego portalu spowodowała że jego największy adwersarz ma poparcie na poziomie 80 procent.

    29.02.2020 13:31

    A ty nadal uważasz, że w tvn nie ma taniej Propagandy? Jeszcze dużo wody w wiśle Upłynie zanim choć troszkę zmądrzejesz

  • 28.02.2020 20:51  Odpowiedz na komentarz

    Komuchy i Popaprańcy kwiczą. Kwi kwi kwi

    nie Tomku to tacy jak ty piso idioci BĘDZIECIE zaraz kwicze Słychać kwiko -Piso Wycie??? znakomicie!!!!!

  • 28.02.2020 19:14  Odpowiedz na komentarz

    A co z autem Ciechanowa ma inne poglądy i ujawnił szwindel A lewica chce to pogrążyć bo układ im rozwali. A u nas w mieście Pan były prezydent z nowym zrobili tbs i do dziś nikt nie wyjaśnił dlaczego tbs został zamknięty z przejściem na emeryturę pana prezesa

  • 28.02.2020 19:13  Odpowiedz na komentarz

    A nasza pani premier p. Kopacz zucala kamieniami w dinozaury. Chcecie tego samego co we Francji w kraju lewicowym? Albo takiej graty, która zamiast do szkoły chodzi na przemowy o niby klimacie. Klimat zmienia się nie zależnie od człowieka A wy lewacy lokacie to jak pelikan.

  • 28.02.2020 19:10  Odpowiedz na komentarz

    Nie jestem ani za prawica ani za lewica. Ale w latach poprzednich gdy zasili po nagle wszystko ukazało, było sprzedawane za bezcen, p Komorowski kazał młodym zmieniać pracę i brać kredyty na mieszkania i wiele innych wpadek lewicy było. PiS może i nie jest idealne i żyje systemem socjalnym i chcą dawać kasę każdemu i mają gdzieś w większości głos obywateli ale jedno co zrobili dobrze to starają się uratować Polski kapitał i np lot w latach po upadek bo Lufthansa chciała to kupić A PiS jakoś po objęciu rządów ogłosił rentowność lotu. I mam dość tego lewackiego belkotu

  • 28.02.2020 17:41  Odpowiedz na komentarz

    Służba zdrowia bardzo źle stoi małe kontrakty limity bark przygotowania do krionowirusa który jest grozny

  • 28.02.2020 15:59  Odpowiedz na komentarz

    Mój mały również pozdrawia panią ??????????????????

  • 28.02.2020 13:28  Odpowiedz na komentarz

    Opozycja cwaniaków nie może się pogodzić z tym że wkoncu im ktoś pokazał co trzeba

  • 28.02.2020 12:37  Odpowiedz na komentarz

    Nie myślący, tylko chyba bredzący.
    Typowe myślenie pisu, tzn marzenie - praca za miskę ryżu i jałmużna 500+.

  • 28.02.2020 12:22  Odpowiedz na komentarz

    Żenująca postawa opozycji. nie potrafią przeprowadzić porządnej kampanii wyborczej. Tak nawiązując do tematu Pani Małgorzata 5 razy głosowała przeciw, by przekazać środki na onkologię, a teraz wielką ściemę chce wcisnąć jaka jest dobra.

  • 28.02.2020 12:20  Odpowiedz na komentarz

    Lewicujące MIASTO kościołów... Na szczęście PREMIER Morawiecki ZAPOWIEDZIAŁ BUDOWĘ fabryki na Winiarach - pojawią się nowe MIEJSCA pracy, to i mieszkańcy Gniezna może wreszcie PRZEJRZĄ na oczy

    29.02.2020 10:05

    Taaaak. Miejsca pracy..... aż 50 miejsc

  • Serdecznie pozdrawiam ŚRODKOWYM placem tą panią

  • 28.02.2020 11:13  Odpowiedz na komentarz

    Jedyne co można napisać- karma wraca. I zdrowia posłance

  • 28.02.2020 10:42  Odpowiedz na komentarz

    Piękna sprawa... oby to ruszyło tych co trzeba.

  • 28.02.2020 09:32  Odpowiedz na komentarz

    Myślicie, że jakby Platforma wygrała wybory to będzie wam lepiej? Wtedy to dopiero będziecie dziadować. Dobrze będą mieli bogacze. Dla reszty wprowadzony zostanie przymus pracy na rzecz pracodawcy, brak możliwości zmiany pracy bez zgody szefa, nie będzie płacy minimalnej. Pracodawca zadecyduje ile wam się należy za pracę i w jakiej formie, czy w gotówce czy w formie rzeczowej i czy zasłużyliście na wypłatę. Jeśli nie to wam nie wypłaci, a wy będziecie i tam musieli pracować, bo takie prawo wam wprowadzą platformersi.

    28.02.2020 17:51

    Bawi Mnie Jak PISIORY Zawsze Zakładają, Że Jak Nie Głosuję NA PIS To NA pewno Wspieram Platformę... Są Jeszcze Inne PARTIE I One Nie Wprowadzają Dyktatury, Nie Wspierają Patologii SPOŁECZNEJ OKRADAJĄC Uczciwie Pracujących Obywateli

    28.02.2020 14:55

    Marek, teraz możesz firmę założyć, ale za Platformy, jak wprowadzą ten brak pracy minimalnej i to co wyżej napisałem, to żadnej firmy nie założysz i nie będziesz mógł się bogacić, bo ci bogacze-wyzyskiwacze nie pozwolą na to, wykończą ciebie jako szkodliwą dla siebie konkurencję. Bo oni uważają, że biedni muszą być jeszcze biedniejsi, a bogaci jeszcze bogatsi, to motto liberałów, także tych platformowych.

    28.02.2020 14:00

    A kto powiedział, że platforma to jedyna opcja? Jako przeciwnik pisu, mogę zdecydowanie powiedzieć, że platforma to ostatnia partia, która powinna mieć dostęp do władzy.

    28.02.2020 11:22

    zawsze możesz założyć firmę i sam na takich warunkach działać? jakiś problem jest w dzisiejszych czasach założyć firmę i wykorzystywać innych ?

  • Poziom polityczny w gnieźnie bez zmian. kwik ,,świń" odrywanych od koryta trwa.

  • 28.02.2020 08:02  Odpowiedz na komentarz

    GNIezdo czerwonych świń

  • 28.02.2020 07:10  Odpowiedz na komentarz

    Stawianie takiego syfu przy drodze nie powinno być z legalne. Ludzie zobaczą bilbord, wnerwią się i jeszcze wypadek spowodują z nieuwagi. Po co to komu tam? TWARDZI pisowcy mają to gdzieś CO ich PIS robi. Zapewne PO straci. Ktoś słabo myślący stworzył tą antyreklamę.

PODOBNE TEMATY
Koalicja Obywatelska podsumowała zbieranie podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego W poniedziałkowej konferencji prasowej podsumowującej zbiórkę podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego... Poniedziałek, 8 czerwca 2020
Miasto Gniezno z dofinansowaniami na nowy miejski żłobek Miasto Gniezno otrzymało dwa dofinansowania na tworzenie miejsc w nowopowstającym żłobku miejskim. Całość... Wtorek, 2 czerwca 2020
21,7 tys. firm zakończyło działalność! Poand 1 mln zawiesiło funkcjonowanie! Prawie 11 tysięcy firm zakończyło działalność, a niespełna 63 tys. zawiesiło działalność w okresie od... Czwartek, 28 maja 2020
Wybory 10 maja, ale bez głosowania? W okręgu powołano 127 z 260 obwodowych komisji wyborczych Na terenie podległym Komisarzowi Wyborczemu w Koninie powołano raptem 127 z 260 obwodowych komisji wyborczych.... Piątek, 8 maja 2020