moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Brylantowe Przedmieście - ruszyła sprzedaż mieszkań II etapu

Sobota, 8 lutego 2020
  • Brylantowe Przedmieście - ruszyła sprzedaż mieszkań II etapu

Apart Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k. to wiodący deweloper na rynku wrzesińskim, który w maju ubiegłego roku wkroczył na grunty gnieźnieńskie i rozpoczął budowę osiedla wielorodzinnego. Inwestycja - "Brylantowe Przedmieście" zlokalizowana jest pomiędzy Dalkami a Skiereszewem, przy ul. J. Tuwima w Gnieźnie. Podzielona została na 3 etapy i składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Każdy z apartamentowców posiadać będzie 33 mieszkania z tarasami lub balkonami. Wszystkie budynki wyposażone będą w cichobieżne windy, skrytki lokatorskie oraz rowerownie.

Mieszkania pierwszego etapu inwestycji niemalże w całości znalazły swoich Nabywców. Na nowych Właścicieli w I etapie czekają jeszcze mieszkania 3-pokojowe o metrażu około 57m2 z balkonami na 1 piętrze i tarasami w części parterowej.

Osiedle Brylantowe Przedmieście charakteryzować się będzie wysokim standardem wykończenia. Elewacja wykonana zostanie w biało-szarej kolorystyce dopełnionej okładziną o strukturze drewna dębowego, która nada niepowtarzalnego charakteru. Całość ozdobią nowoczesne balustrady ze stali kwasoodpornej, wypełnione szkłem mlecznym. Wnętrza budynków od samego wejścia będą wyjątkowe. Ściany klatek schodowych pokryte zostaną tynkiem dekoracyjnym z mieniącym się brokatem, a podłogi wykończone naturalnym kamieniem - granitem. Zastosowane oświetlenie LED, lustra i kinkiety dopełnią całości, podkreślając ekskluzywność wnętrza przy jednoczesnym zachowaniu jego przytulności. Drzwi do mieszkań firmy Gerda to jakość sama w sobie. Zastosowanie ich da mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Tereny zielone zaprojektowali architekci krajobrazu przygotowując przemyślaną i spójną koncepcję począwszy od doboru różnorodnej zieleni kończąc na aranżacji części wypoczynkowej. W projekcie uwzględniono automatyczne nawadnianie zieleni, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknem roślin nawet podczas upalnych dni. Na zewnątrz budynków dostępne będą miejsca postojowe, w tym także miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Projektując osiedle nie zapomniano także o najmłodszych mieszkańcach. Z myślą o nich już w I etapie budowy osiedla pojawi się plac zabaw w huśtawkami, zjeżdżalnią, bujakiem sprężynowym oraz torem przeszkód. Całość zewnętrznej przestrzeni wypoczynkowej dopełniona zostanie przez elementy małej architektury, m. in.: ławki, oświetlenie, kosze na śmieci oraz stojaki rowerowe. Brylantowe Przedmieście będzie pierwszym, wyjątkowym i niepowtarzalnym osiedlem w Gnieźnie. Dzięki perfekcyjnemu zaprojektowaniu stanie się ono naszą wizytówką na terenie Gniezna przez długie lata - informuje specjalista ds. sprzedaży Mateusz Waligóra.

Z początkiem lutego deweloper rozpoczął sprzedaż Mieszkań II etapu. W drugim budynku „Brylantowego Przedmieścia” Klienci będą mogli nabyć mieszkania 1,2 i 3-pokojowe o metrażu od 32m2 do 71m2 oraz dwa mieszkania dwupoziomowe, 6-pokojowe o metrażu 92m2 i 124m2. Mieszkania dwupoziomowe zlokalizowane będą na najwyższym piętrze. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkony bądź tarasy. Dla wygody Mieszkańców w części podziemnej budynku znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi, skrytki lokatorskie oraz rowerownia. Klucze do mieszkań II etapu zostaną przekazane z końcem 2021r.

Biuro Sprzedaży Mieszkań znajduje się w Gnieźnie przy ul. Stanisława Lema, tuż przy placu budowy oraz w siedzibie firmy we Wrześni przy ul. Warszawskiej 13/6 (I piętro).
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
13 lipca rusza przebudowa ul. Okulickiego 13 lipca rusza przebudowa nawierzchni ulicy Leopolda Okulickiego oraz budowa parkingu buforowego Park&Ride... Piątek, 10 lipca 2020
Rusza budowa parkingu buforowego Park&Ride 13 lipca rusza budowa parkingu buforowego Park&Ride. W związku z powyższym, przy ulicy Wrzesińskiej... Piątek, 10 lipca 2020
Rafał Trzaskowski odwiedzi Gniezno We wtorek, 7 lipca, o godz. 16.00 na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się spotkanie kandydata na Prezydenta... Poniedziałek, 6 lipca 2020
Kolejny gnieźnianin świętował setne urodziny Jubileusz 100. urodzin obchodził 1 lipca jeden z gnieźnian - przedstawiciel znanej, rzemieślniczej rodziny,... Niedziela, 5 lipca 2020