moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Brylantowe Przedmieście - ruszyła sprzedaż mieszkań II etapu

Sobota, 8 lutego 2020
  • Brylantowe Przedmieście - ruszyła sprzedaż mieszkań II etapu

Apart Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k. to wiodący deweloper na rynku wrzesińskim, który w maju ubiegłego roku wkroczył na grunty gnieźnieńskie i rozpoczął budowę osiedla wielorodzinnego. Inwestycja - "Brylantowe Przedmieście" zlokalizowana jest pomiędzy Dalkami a Skiereszewem, przy ul. J. Tuwima w Gnieźnie. Podzielona została na 3 etapy i składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Każdy z apartamentowców posiadać będzie 33 mieszkania z tarasami lub balkonami. Wszystkie budynki wyposażone będą w cichobieżne windy, skrytki lokatorskie oraz rowerownie.

Mieszkania pierwszego etapu inwestycji niemalże w całości znalazły swoich Nabywców. Na nowych Właścicieli w I etapie czekają jeszcze mieszkania 3-pokojowe o metrażu około 57m2 z balkonami na 1 piętrze i tarasami w części parterowej.

Osiedle Brylantowe Przedmieście charakteryzować się będzie wysokim standardem wykończenia. Elewacja wykonana zostanie w biało-szarej kolorystyce dopełnionej okładziną o strukturze drewna dębowego, która nada niepowtarzalnego charakteru. Całość ozdobią nowoczesne balustrady ze stali kwasoodpornej, wypełnione szkłem mlecznym. Wnętrza budynków od samego wejścia będą wyjątkowe. Ściany klatek schodowych pokryte zostaną tynkiem dekoracyjnym z mieniącym się brokatem, a podłogi wykończone naturalnym kamieniem - granitem. Zastosowane oświetlenie LED, lustra i kinkiety dopełnią całości, podkreślając ekskluzywność wnętrza przy jednoczesnym zachowaniu jego przytulności. Drzwi do mieszkań firmy Gerda to jakość sama w sobie. Zastosowanie ich da mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Tereny zielone zaprojektowali architekci krajobrazu przygotowując przemyślaną i spójną koncepcję począwszy od doboru różnorodnej zieleni kończąc na aranżacji części wypoczynkowej. W projekcie uwzględniono automatyczne nawadnianie zieleni, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknem roślin nawet podczas upalnych dni. Na zewnątrz budynków dostępne będą miejsca postojowe, w tym także miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Projektując osiedle nie zapomniano także o najmłodszych mieszkańcach. Z myślą o nich już w I etapie budowy osiedla pojawi się plac zabaw w huśtawkami, zjeżdżalnią, bujakiem sprężynowym oraz torem przeszkód. Całość zewnętrznej przestrzeni wypoczynkowej dopełniona zostanie przez elementy małej architektury, m. in.: ławki, oświetlenie, kosze na śmieci oraz stojaki rowerowe. Brylantowe Przedmieście będzie pierwszym, wyjątkowym i niepowtarzalnym osiedlem w Gnieźnie. Dzięki perfekcyjnemu zaprojektowaniu stanie się ono naszą wizytówką na terenie Gniezna przez długie lata - informuje specjalista ds. sprzedaży Mateusz Waligóra.

Z początkiem lutego deweloper rozpoczął sprzedaż Mieszkań II etapu. W drugim budynku „Brylantowego Przedmieścia” Klienci będą mogli nabyć mieszkania 1,2 i 3-pokojowe o metrażu od 32m2 do 71m2 oraz dwa mieszkania dwupoziomowe, 6-pokojowe o metrażu 92m2 i 124m2. Mieszkania dwupoziomowe zlokalizowane będą na najwyższym piętrze. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkony bądź tarasy. Dla wygody Mieszkańców w części podziemnej budynku znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi, skrytki lokatorskie oraz rowerownia. Klucze do mieszkań II etapu zostaną przekazane z końcem 2021r.

Biuro Sprzedaży Mieszkań znajduje się w Gnieźnie przy ul. Stanisława Lema, tuż przy placu budowy oraz w siedzibie firmy we Wrześni przy ul. Warszawskiej 13/6 (I piętro).
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Ponowne uruchomienie opłat w strefie płatnego parkowania Od 25 maja rusza ponownie pobór opłat w strefie płatnego parkowania. Dotyczy to również miejskich parkingów,... Piątek, 22 maja 2020
Działka przy ul. Grunwaldzkiej ponownie na sprzedaż Miasto Gniezno ponownie wystawiło na sprzedaż działkę przy ul. Grunwaldzkiej 20. Do niedawna, na czas... Czwartek, 21 maja 2020
Autobus elektryczny wyjechał na ulice Gniezna. Sprawdza się w ruchu, jednak MPK nie planuje jego zakupu Kilka dni temu na ulice Gniezna wyjechał autobus elektryczny. Od razu zwrócił on uwagę mieszkańców,... Poniedziałek, 18 maja 2020
Paintball Park - idealne miejsce na Twoją imprezę! Najlepszy sprzęt w Polsce - bardzo szybkie i lekkie markery! Jedyna VIP miejscówka w kraju! Zorganizuj... Poniedziałek, 18 maja 2020