X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

W Gminie Łubowo rusza budowa dużej fabryki produkującej łóżka i materace!

Sobota, 25 stycznia 2020
  • W Gminie Łubowo rusza budowa dużej fabryki produkującej łóżka i materace!

Firma Bovelli Bedding wybuduje w Fałkowie (Gmina Łubowo) zakład produkujący materace, łóżka kontynentalne i zagłówki. To pierwszy inwestor w strefie aktywizacji gospodarczej, która została utworzona kilka lat temu.

Jak czytamy na stronie Bovelli Wedding:

Umowa z generalnym wykonawcą - firmą Real z Leszna podpisana. Ruszamy z budową nowego zakładu. Termin zakończenia budowy to marzec 2021. Bovelli Bedding to pierwszy inwestor w strefie aktywizacji gospodarczej w Fałkowie, w gminie Łubowo.
Zajmujemy się produkcją łóżek kontynentalnych, zagłówków oraz materacy. Jesteśmy firmą rodzimą z udziałem Belgijskim. Bovelli bedding sp.z o.o. jest firmą polską z udziałem zagranicznym. Jesteśmy częścią Veldeman Group. Obie jednostki są Firmami rodzinnymi i takie też przyświecają nam wartości. Zajmujemy się kompleksowa produkcją łóżek kontynentalnych z najwyższej jakości półproduktów. W chwili obecnej cała nasza produkcja przeznaczona jest na export do krajów Uni Europejskiej.
Bovelli Bedding sp.z o.o jest firmą młodą utworzoną w czerwcu 2013 roku. Kapitałowo powiązaną  z belgijską spółką rodzinną Veldeman Bedding NV istniejącą od ponad 50 lat a osobowo ze spółką Complet Chmielewscy sp.j. działającą na rynku rodzimym od 1989 roku.
Od początku Naszej działalności zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych, a w szczególności łóżek kontynentalnych wraz z materacami, zagłówkami i pufami. Mamy w planach powiększenie oferty o inne elementy wyposażenia sypialni. Nasze produkty, na chwilę obecną, w 98 % przeznaczone są na eksport na różne rynki UE.
Obecnie funkcjonujemy w trzech różnych lokalizacjach. W grudniu 2018 roku po ponad rocznych staraniach nabyliśmy działkę pod inwestycję w gminie Łubowo w miejscowości Fałkowo tam właśnie w roku 2020 stanie Nasza nowa siedziba. Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ponad 5,5 tys. metrów kwadratowych.
Od sierpnia 2018 roku posiadamy nowoczesną linię do klejenia materacy klejem termo topliwym niemieckiej firmy KSM Maschinentechniek GmbH. Dzięki tej technologi  możemy produkować towary o wiele przychylniejsze ekologicznie. Całkowicie wykluczyliśmy używanie klejów na bazie rozpuszczalników. W tej chwili jest to produkcja o wiele przyjaźniejsza naszym pracownikom, a nasze produkty spełniają wymagające normy europejskie.
Produkujemy miesięcznie ok  9 500 szt. mebli. Dziennie wyjeżdża z naszych magazynów 3-5 naczep towaru. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę zagłówków sypialnianych oraz tkanin meblowych. Jesteśmy firmą rodzinną i takie również przyświecają nam wartości we współpracy z Naszymi pracownikami i parterami biznesowymi.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 25.01.2020 19:38  Odpowiedz na komentarz

    w KOŃCU ZACZĘŁO SIĘ wykorzystywanie TAK DOBRZE PRZYGOTOWANYCH TERENÓW INWESTYCYJNYCH W Fałkowie. teraz JESZCZE NIECH COŚ SIĘ WYBUDUJE W STREFIE PRZEMYSŁOWEJ POWSTAŁEJ W Czerniejewie.

PODOBNE TEMATY
Terminy zbiórki choinek Po świętach naturalną choinkę oczywiście najlepiej przesadzić do ogrodu. Jeżeli jednak nie macie takich... Czwartek, 9 stycznia 2020
Życzenia świąteczne od Nowych Winiar Niech czas spędzony w rodzinnym gronie jeszcze bardziej zbliży Was do siebie, abyście wkroczyli w Nowy... Wtorek, 24 grudnia 2019
Życzenia świąteczne od firmy Szpot Sukcesów, tych planowanych, ale także tych nieoczekiwanych. Radości z codziennych osiągnięć. Odwagi,... Wtorek, 24 grudnia 2019
Życzenia świąteczne od Słonecznych Ogrodów Święta tuż, tuż! Cieszymy się, że część naszych klientów pierwszy raz spędzi je we własnym domu. To... Wtorek, 24 grudnia 2019