moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Tragiczny wypadek w Węgorzewie! Nie żyje jedna osoba

Piątek, 17 stycznia 2020
  • Tragiczny wypadek w Węgorzewie! Nie żyje jedna osoba

Dzisiaj po godz. 8.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Węgorzewo (gmina Kiszkowo, droga Kiszkowo - Pobiedziska). Ze wstępnych informacji wynikało, że w aucie uwięzione są trzy osoby. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Pobiedzisk i Dąbrówki Kościelnej.

Po dotarciu ratowników na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki Toyota zderzył się na prostym odcinku drogi z dostawczym Peugeotem. W środku uwięziona była jedna, a nie trzy osoby. Ratownicy przy użyciu narzędzi hydraulicznych uwolnili pasażera osobówki. Niestety mężczyzna, 37-letni mieszkaniec gminy Kiszkowo, nie przeżył wypadku. Pozostałe osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że kierowca Toyoty zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z busem.

Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana. Czynności na miejscu prowadziła Policja pod nadzorem prokuratora.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Gniezno112.pl

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • 21.01.2020 15:07  Odpowiedz na komentarz

    Kto weźmie odpowiedzialność za wypadek ŚMIERĆ i ból poszkodowanych

  • 20.01.2020 22:01  Odpowiedz na komentarz

    W tej gminie to naromalka, sypią po wypadku. Gnoje ZASRANE. Ile jeszcze ta droga zabieze młodych ludzi.

  • 19.01.2020 10:13  Odpowiedz na komentarz

    Droga POBIEDZISKA A KISZKOWO MASAKRYCZNA Czy za mało wypadków tam jest żeby coś x tym zrobić nie równa koleina na kolei nie zimą zero posypania aczkolwiek kierowcy też brawurowo jeżdżą

  • 18.01.2020 18:22  Odpowiedz na komentarz

    Bylo bardzo ślisko a sypane było dopiero po wypadku! Czy naprawdę zawsze tak musi być że musi ktoś zginąć aby otworzyli oczy!? Ci co są odpowiedzialni za te drogi niech mają mężczyznę na sumieniu.... I co roku taka sama historia i zero nauczki! Brak słów. Tylko współczucia dla rodziny i wytrwałości.

  • 18.01.2020 18:16  Odpowiedz na komentarz

    Było bardzo ślisko, ja jechałam chwilę szybciej i stwierdzam że niektórzy kierowcy nie potrafią dostosować się do warunkow. Fakt, że droga powinna byc już od 5 sypana jak wszyscy jadą do pracy a nie dopiero wyjechali po wypadku jak ktoś zginął. Tak nie powinno być!

  • 17.01.2020 21:55  Odpowiedz na komentarz

    W miastach tez można polecieć autem wgl nie sypia

  • 17.01.2020 21:42  Odpowiedz na komentarz

    A na drodze szklanka

  • 17.01.2020 19:28  Odpowiedz na komentarz

    Wyrazy współczucia dla rodziny. Ktoś powinien za te śmierć stanąć przed sądem. Rano było bardzo ślisko, a żaden służby nie wyjechały sypać!!! I to nie tylko w Gnieźnie, ale i swarzędzu oraz okolicach.

  • 17.01.2020 18:30  Odpowiedz na komentarz

    DRoga pozostawia wiele DO życzenia . Wykolejona wąska piesi na poboczu idą sobie bo brak chodników . Jechać 40/h strach . A jak tylko PRZYMROZI to nie uraczysz nikogo kto by posypał .

  • 17.01.2020 16:38  Odpowiedz na komentarz

    Wyjeżdżam do pracy O godzinie 5:00.
    Na asfalcie lodowisko !!!!!!!!!!
    Nie dało się jechać, kontrola trakcji szalała.
    Ja się pytam gdzie były służby odpowiedzialne z ten odcinek drogi !!!!!!!
    To mogłem być ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    19.01.2020 10:08

    Prawda drogą POBIEDZISKA -Kiszkowo jest straszns

  • 17.01.2020 15:26  Odpowiedz na komentarz

    Nie trzeba pędzić! Dziś w wielu miejscach było bardzo ślisko i tylko CZĘŚĆ osób jechała wolniej, większość z prędkością dużo mniej bezpieczną. nie wiadomo też co było przyczyną wypadku, ale zgadzam się, że służby nie SPEŁNIAJĄ swoich zadań jak trzeba. noga z gazu!

  • 17.01.2020 14:50  Odpowiedz na komentarz

    Szukają oszczędności jak co roku !!!! tylko wstrzasajace jest to ze ludzkie życie ktoś traci niewinnie- stereotyp w działaniach i mysleniach .Zarzadców Dróg do odpowiedzialności

  • 17.01.2020 11:59  Odpowiedz na komentarz

    Proszę by redakcja napisała do rejonu drog gdzie oni są?? Solenie czy posypywanie piaskiem o godzinie 8.00 to już musztarda po obiedzie!! Ludzie do pracy jadą od godziny 4-5.00. Skandal!! Zimy nie ma i nie potrafią zadbać o bezpieczeństwo!!

PODOBNE TEMATY
16-latek pobity przez grupę mężczyzn! Sportowiec musiał przerwać treningi We wtorek, 28 kwietnia, ok. godz. 17.00 na ul. Zamiejskiej w Gnieźnie doszło do pobicia 16-letniego... Wtorek, 5 maja 2020
Pracowity weekend Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego Okres długiego weekendu był czasem intensywnej pracy patroli z Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.... Wtorek, 5 maja 2020
Dzielnicowy z Czerniejewa realizuje zadanie priorytetowe Dzielnicowy rejonu nr I gmina Czerniejewo informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" w miejscowości... Wtorek, 5 maja 2020
Policjanci przechwycili 85 gramów amfetaminy. Podejrzany już usłyszał zarzuty Policjanci z Kłecka i z Gniezna zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gnieźnieńskiego, podejrzewanego... Wtorek, 5 maja 2020