moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Prawdziwy boom na samochody z wyprzedaży rocznika, od przyszłego roku ceny w górę nawet o 20%!

Piątek, 13 grudnia 2019
  • Prawdziwy boom na samochody z wyprzedaży rocznika, od przyszłego roku ceny w górę nawet o 20%!

Przed nami początek sezonu wyprzedażowego, który zawsze jest najlepszym momentem na okazyjny zakup nowego auta. Szczególnie w tym roku, kiedy wiemy już, że od stycznia ceny mocno pójdą w górę. Ze względu na zaostrzenie przez Unię Europejską normy emisji spalin, producenci muszą mieścić się w wyśrubowanych normach a to z kolei powoduje, że samochody podrożeją.

Do tej pory na cenę nowego samochodu z salonu składały się takie czynniki jak koszty produkcji, sprzedaży i obsługi oraz to jak producent dostosował się do obowiązujących limitów emisji CO2. Limity te są bardzo niskie, dlatego praktycznie każdy samochód będzie dodatkowo obciążony dopłatą nawet 95 euro za każdy gram ponad normę. Dlatego producenci inwestują w alternatywne napędy, które mają przynieść im większą opłacalność.

Dealerom samochodowym zależy, aby przygotować miejsce w magazynach przed dostawą nowego rocznika - to dlatego oferty mogą być naprawdę kuszące. Dodatkowo na Klientów czekają dodatkowe korzyści jak specjalne warunki ubezpieczenia czy akcesoria samochodowe w atrakcyjnych cenach, takie jak: koła, dywaniki lub inne elementy wyposażenia dodatkowego.

Co zyskujesz kupując auto w wyprzedaży rocznika?
  • szansa na zakup samochodu z atrakcyjnym rabatem
  • korzyści w postaci wyposażenia dodatkowego
  • pełna gwarancja producenta
  • samochody dostępne „od ręki”
  • korzystna relacja cena katalogowa - cena faktyczna

Warto pamiętać, że najlepiej śpieszyć się z odwiedzeniem dealera - liczba samochodów w promocji jest ograniczona. Najszybciej znikają najciekawsze modele. W ofercie wyprzedaży obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy - mówi nam Doradca Klienta z salonu Hyundai Szpot w Swarzędzu.

Na Klientów grupy Szpot ze Swarzędza czeka kilka nowych, ciekawych i bezpiecznych modeli Hyundai, dodatkowo potencjalni Klienci mogą liczyć na wybór atrakcyjnych form finansowania zakupu oraz najlepsze oferty ubezpieczenia. Nawet jeśli Klient aktualnie nie dysponuje odpowiednią ilością gotówki nie znaczy, że ma odkładać decyzję o zakupie samochodu na później. W tej chwili dobranie odpowiedniego sposobu finansowania, pozwoli na utrzymanie ceny samochodu na podobnym poziomie - mówi nam Doradca Klienta z salonu Hyundai Szpot w Swarzędzu.

Gdzie szukać ofert? Najlepiej na stronie www.szpot.pl. Znajdziesz tam prosty i szybki konfigurator samochodu oraz bezpośredni kontakt do sprzedawcy.
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Rowery, skutery i motocykle marki Romet taniej nawet o 35%! Kilkadziesiąt lat temu Romet był marzeniem wielu Polaków. Wielu z nas dobrze pamięta takie przeboje... Czwartek, 16 lipca 2020
Volkswagen T-Roc - miejski crossover, który zaskakuje Volkswagen T-Roc to auto stworzone głównie z myślą o poruszaniu się w przestrzeni miejskiej, jednak... Środa, 15 lipca 2020
Wakacje z Suzuki Szpot Tegoroczne wakacje, z racji panujących warunków, będą szczególnym okresem. Zdecydowana większość wyjazdów... Wtorek, 14 lipca 2020
Volkswagen Sales Online Z każdym rokiem nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej "cyfrowe". Chętniej korzystamy z różnych... Poniedziałek, 29 czerwca 2020