moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Żołnierze Wyklęci, bandyci przeklęci". Młodzież Wszechpolska reaguje

Poniedziałek, 2 grudnia 2019

W sobotę popołudniu członek Młodzieży Wszechpolskiej zauważył na chodniku, obok jeziora Winiary, napis o treści "Żołnierze Wyklęci, bandyci przeklęci" namalowany białą farbą.

Jako, że treść jest ewidentnie obraźliwa i niezgodna z prawdą historyczną, a sam napis jest przejawem wandalizmu, został on usunięty dnia następnego przez osoby z organizacji. Ponadto MW oddział Gniezno wystosuje wniosek do Policji o sprawdzenie zapisu kamer w celu ustalenia sprawców.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • Podobno jeździcie do grupowo hajnówki.Obstawiani przez policje.Pojedź tam sam i pokrzycz o "bohaterstwie" np burego czy huzara. chociaż moze lepiej nie bo ci tak podziekują ... widlami. szkoda ewentualnego sprawcy bo musialby wtedy odpowiadac tak jak za czlowieka

  • Gniezno to pierwsza historyczna stolica Polski I bardzo dobrze ze miaszkają tam ludzie , którzy bandytyzm powojenny nazywają po imieniu. nigdy nie nalezy nazywac szabli scyzorykiem a bandyty bohaterem. Czci dla morderców spod znaku NSZ czy nzw nigdy oddawać nie bede ,natomiast wieczna chwał dla wszystkich którzy przyczynili się do ich likwidacji i spokoju w powojennej polsce.

  • 19.07.2020 22:16  Odpowiedz na komentarz

    Poproscie Michalaka On To Wykryje Najlepszy policjant

  • 19.07.2020 12:24  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno to miasto pełowców i lewaków i myślę ,że w tym kierunku policja powinna szukać sprawców tego haniebnego czynu.

    19.07.2020 13:39

    Masz rację-to zasitwione post-sovieckie szambo !!! Jakoś na cmentarzu przy ul.Witkowskiej pod CZERWONĄ BOLSZEWICKĄ GWIAZDĄ napisy prawdy nie pojawiają się a tylko składają tam ukłony członkowie Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej nadal działającego w podziemiach Gniezna. Strach w tym mieście żyć jako młody i jako stary człowiek, strach zachorować na NFZ i strach umierać,bo mogą pochować razem z bolszewikami pod ich gwiazdą.

  • 18.07.2020 10:50  Odpowiedz na komentarz

    Po prostu napisana szczera prawda. A JAK PATRZĘ NA WYCZYNY 'CZCICIELI' WYKLĘTYCH SPOD ZNAKU ONR CZY MŁODZIEZY WSZECHPOLSKIEJ TO BOGU DZIĘKUJĘ ZE CI WYKLECI NIE ZWYCIEZYLI BO DOPIERO BYSMY MIELI 'DEMOKRACJĘ' NA WZOR POLPOTA

    22.07.2020 11:18

    ja nie udaję Polaka ,ja jestem polakiem tylko o innych poglądach niż twoje ,o lepszej wiedzy historycznej niż twoja i patrzac na uzywane przez ciebie zwroty to jednak jestem znacznie lepiej wychowany niz ty.

    22.07.2020 10:37

    Słuchając o waszych wyczynach to jednak wiem że wy jesteście dużo lepsi od tych panowów z kambodzy -czerwonych kmerów. Na szczescie jest was jednak zbyt mało zeby swoje "idealy" wprowadzac w zycie .normalni ludzie po prostu smieją sie z was i jeszcze bardziej wami pogardzaja bo ostatecznie na co innego ciemnogród ubrany w czarne koszulki zasluguje? krzycząca banda nieukow i nierobów ,preferujaca zbrodnicze hasla , czcząca zbrodniarzy i tchorzliwa bo silni tylko w grupie i to duzej .samotnego narodowca jeszcze nie widzialem w tzw akcji

    21.07.2020 14:17

    Kwi kwi kwi czerwony prosiaczku po czerwonym-koszernym knurze!!! Nie byliście nic lepsi od CZERWONYCH KMERÓW od 1945-1989r. A teraz macie czelność udawać Polaków ???

    21.07.2020 11:02

    jak przeczytalem twoją wypowiedź to jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze uchowaj polskę od takich jak ty pogrobowców wykletych (przeklętych) i zarazem fanatycznego ciemnogrodu. wy naprawde jestescie na poziomie "czerwonych kmerów"

    19.07.2020 16:39

    Co tam zakwiczałeś prosiaczku z antypolskich pomiotów zydokomuny ???Tfuuu!!!

  • 03.12.2019 21:58  Odpowiedz na komentarz

    ZAPYTAJCIE SIĘ TYSIĘCY RODZIN ZAMORDOWANYCH PRZEZ UB, NKWD, PROKURATORÓW I KOMUNISTYCZNYCH SĘDZIÓW I INNEGO ANTYPOLSKIEGO PASKUDZTWA !

    21.07.2020 11:11

    Ofiar tzw przekletych było duzo duzo wiecej. z przeciwnej strony byly i ofiary nieslusznie skazane np gen nil ale w 95 procentach wszystkie wyroki byly w pelni uzasadnione bo trudno mowic o niewinnosci lupaszki,burego,rekina , burdyna, huzara,zubryda czy innej powojennych watazkow.kazdyma na sumieniu morze krwi niewinnych ludzi.jeszcze jedno.ci przekleci przynajmiej jakies sądy mieli, a ich ofiary byly katowane i zabijane wedlug widzimisie tych panow i pan (niestety).ponadto bardzo wielu skazanych przekletych ulaskawiono i do 1956 r wyszli i jeszcze w "niedobrym"prl porobiło kariery