X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Referendum w sprawie odwołania Rady Gminy Niechanowo! Czy samorządowcy działają na niekorzyść mieszkańców?

Wtorek, 12 listopada 2019
  • Referendum w sprawie odwołania Rady Gminy Niechanowo! Czy samorządowcy działają na niekorzyść mieszkańców?

Od dłuższego czasu słychać głosy, z których wynika, że radni Gminy Niechanowo działają na niekorzyść społeczności lokalnej, a nowemu wójtowi robią ?pod górkę?. Najwyraźniej tak przyzwyczajono się do stagnacji gminy, że blokuje się jej możliwy rozwój. Działania niechanowskich samorządowców są szeroko komentowane praktycznie w całym powiecie gnieźnieńskim. Teraz mieszkańcy chcą odwołania rady przez referendum.


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(92)

  • 24.11.2019 08:27  Odpowiedz na komentarz

    Brak słów lepiej wziąć się do roboty

    24.11.2019 19:36

    Po co się brać do roboty???Tu chodzi o to ,żeby nic nie robić się żreć zaszkodzić wójtowi i gminie .Każda porażka wójta jest sukcesem i tyle a potem oczernianie na całego...

  • 24.11.2019 08:22  Odpowiedz na komentarz

    Po pierwsze, urząd gminy to nie miejsce rozrywki tylko pracy. Czy ktoś z was prze 8 godzin bawi się czy pracuje? Miałem możliwość załatwienia jednej sprawy no i tej osoby nie ylo, proszę przyjść jutro lub pojutrze. Druga sprawa kto zaczął wojnę nowy wójt czy Stara rada? Proszę zobaczyć sobie sesję i będzie wszystko jasne. Kolejna sprawa urząd gminy nie jest jednostką non profit trzeba wziąć się do roboty. A z drugiej strony skąd pieniądze jak ich nie ma. Duza spraw nie zalatwionych naginanie prawa to jest ok. Ale jak nowy wojt by nagial finanse to by byla afera? Dajcie mu w spokoju pracować!

    24.11.2019 18:13

    Po pierwsze Ci co imprezowali w ug nadal IMPREZuja. Glosne smiechy dochodzily zawsze z jednego biura.....A po drugie bylem niedawno i tez biura pozamykane. I to biura w KTÓRYCH siedza po dwie osoby... Wielkie mi zmiany......

  • 22.11.2019 07:34  Odpowiedz na komentarz

    Człowieku jaka miernota.... co ty piszesz... najgorsi są ludzie którzy stali pod drzwiami u byłego wójta a teraz stoja u nowego...prawda jest tak że poprzednik był dobrym człowiekiem dla petenta, dla pracownika... za dobrym... w dzisiejszych czasach kiedy świń nie brakuje nie można być tak dobrym... (chyba obraziłem świnie, bo nawet świnie się lepiej zachowują) obłuda ludzka nie zna granic..jeszcze tak się nie działo żeby ludzie na wsi tak się nienawidzili... i kto do tego doprowadził??? poprzednik?? przypominam że od roku jest nowy wójt a fala nienawiści rośnie z dnia na dzień.

    22.11.2019 20:37

    tak ci co stoją pod drzwiami do obecnego sięja wichry.ja mam wrażenie ,ze chcą zastraszyć ludzi których wybraliśmy na radnych.jeden pan który zbierał podpisy(jest na liście inicjatorów) był wyjątkowo niemiły i złosliwy. kto tym trzęsie? tylko nie dajmy się im ogłupić. złośliwość i mściwość tych ludzi jest duża

    22.11.2019 15:56

    Kto podzielił ludzi?Poplecznicy byłego wójta nie potrafią się pogodzić z porażką i rzucają kłody młodemu,obgadywanie i robienie propagandy jaki to młody jest niedobry-ci ludzie podzilili ludzi...

  • 19.11.2019 22:22  Odpowiedz na komentarz

    Poziom niektórych piszących jest na poziomie grupy inicjatywnej, czyli równy zeru. Żądza władzy kilku osób. Mam nadzieję że mieszkańcy pokażą im gdzie ich miejsce. Niech się zajmą porządkami wokół siebie. Kazdy z tych radnych powinien mieć zakaz startowania w kolejnych wyborach, od razu im referendum, które jest bezzasadne, wyparuje z głowy. Radnych, którzy mają większość ktoś wybrał i na nich głosował. To w sejmie opozycja też by musiała odwołać rządzących bo mają większość. Czy Grupa inicjatywna ma czyste ręce??? Mam duże wątpliwości.

    21.11.2019 09:51

    Sam się ośmieszasz pisząc tak ograniczone komentarze.Wykluczyć radnych którzy ujawniają afery według ciebie byłoby najlepsze ? Poziom pełowców i tyle

  • 19.11.2019 21:18  Odpowiedz na komentarz

    LUDZIE! chciałem zmian.wygrał.Po roku jednak jest gorzej jak było-skala nienawiści sięga chyba już zenitu .nigdy, tak nie było.a to jest ZŁE. z referendum, zawiodłem się to nie są zarzuty do rady to są obowiązki wójta i urzędu. audyt - 56 stron.ponad połowa to część informacyjna.a z reszty też nic nowego nie wynika.a są jeszcze pisma wystawione przez radnych.no itu zaczynam rozumieć " problem"{ obecnego} i nasz ,mieszkańców.oszukuje skarbówkę ,radę i nas mieszkańców. to nie rada jest tu winna. Zyczę spokoju

  • 19.11.2019 15:02  Odpowiedz na komentarz

    Dokładnie! Nie trzebaby robić audytu, gdyby były radny - obecny Wójt nie spał w poprzedniej kadencji. Teraz się obudził, a wcześniej nic nie widział. Zachowanie jak w przedszkolu...

  • 19.11.2019 10:53  Odpowiedz na komentarz

    Tak audyt wykazal tylko niedociagniecia. ale tylko ten co nic nie robi, nie popelnia bledow. a ci wszyscy co krytykuja idealni sa.?

  • 19.11.2019 05:12  Odpowiedz na komentarz

    No wszedłem, i co takiego się działo? Bo z tego audytu to raczej nic nie wynika..

    19.11.2019 10:44

    Nic nie wynika? Skoro według ciebie nic to znaczy że nie umiesz czytać. Skróce tobie... Gmina straciła kilka set policzonych złotych + suma która nie została jeszcze policzona z tytułu wadliwej i nie Jasnej Współpracy WODOCIĄGÓW z Panem T???? Nie umiejętne i nie zetelne składanie wniosków o dofinansowania których przygotowanie kosztowało krocie. Problem z obecnym wójtem że szuka się haczyków że gdzieś podatku nie zapłacił przy tym to jak igła w stogu siana. rozumiem że audyt był nie potrzebny i takie sumy nie ruszają ciebie...

  • 18.11.2019 23:16  Odpowiedz na komentarz

    tak , audyt kupiony za 30000zł na zamówienie wójta z jego wnioskami . Brawo to w ramach oszczędności

    19.11.2019 08:12

    Piszesz głupoty jak można sobie wymyslić audyt pod siebie ????To co jest w audycie to jest prawda a prawda zawsze boli...

  • 18.11.2019 22:01  Odpowiedz na komentarz

    rada narusza dyscyplinę finansów publicznych , bo padne ,od wykonywania budźetu gminy jest wójt on jedynie moźe naruszyć dyscyplinę finansów , nic dziwnego kto pisze wystarczy spojrzeć na komitet referendalny same zasłuźone nazwiska

    22.11.2019 15:58

    pRZYNAJNIEJ UCZCIWE,

  • Przy okazji referendum odnośnie radnych przydałoby się pytanie do mieszkańców Cielmowa, czy nie rozszerzyć gminy Gniezno o Cielimowo. Obecnie stan dróg jest fatalny, gminę stać na utwardzenie jednej drogi na 2 lata co daje nam czas na zakonczwnie procesu UTWARDZENIA wszystkich DRUg GDZIEś za 20 - 30 lat. Kolejny sprawa, która WARta jest uwagi to firma DZIERŻAWIĄCa teren po byłym PRD. Z tego co się orientuję podatki płaci w innej gminie rozjeżdża jedyna dobra drogę w miejscowości. firma miała określony limit transportów na dobę oraz limity startu PRAc ( obecnie 4 rano).

    20.11.2019 20:34

    Zgadzam się. Ludziska głosujcie na ludzi wykształconych to jest jedyna szansa postępu dla tej gminy. Były wojt Marciniak w grobie się przewraca po tym co zostało po rządach zamiara. Niestety prawda boli. Czas wyczyscic i oczyscic sie. Chcemy zdrowych , logicznych decyzji . Bicie piany nic nie wnosi. Jednak jak juz dojdzie do wyborow to naprawde niech stara gwardia radnych sobie odpusci. Bylo minelo. Nalezy isc do przodu. Nie rozliczajmy nowego wojta schede niegospodarnosci poprzednika. Problem jest tylko w tym ze MIERNota ZARZĄDZAŁA ta gmina A zapłacić przyjdzie wszystkim obywatelom.

  • 18.11.2019 21:32  Odpowiedz na komentarz

    Jak ktoś jeszcze ma wątpliwości co do referendum proszę wejść na stronę gminy i tam jest audyt w całości ukazany zobaczcie co się działo w niechanowie ...

  • 18.11.2019 16:29  Odpowiedz na komentarz

    Masz rację w tej gminie dotychczas to było jak w urzędzie GMINY wilkowyje z Rancza. Teraz ten urząd dzięki nowemu wlodarzowi zaczyna funkcjonować jak przystało na organ administracji Publicznej.

    18.11.2019 21:36

    Aha, czyli jak funkcjonować? Co się zmieniło? Może jakieś przykłady?

    18.11.2019 20:17

    Hahahahahah

  • 18.11.2019 10:59  Odpowiedz na komentarz

    Ale hit? naslano policje na gmine??? Akcja lepsza niz W "ranczo" :-)

    18.11.2019 15:42

    Obejrzyj ranczo i idź spać bo i tak nic nie zrozumiesz

  • 18.11.2019 10:57  Odpowiedz na komentarz

    Mam swietna propozycje na referendum o jakosci wody w gminie. Ilosc kamienia jest makabryczna. ,Kto za???

  • 18.11.2019 10:56  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe zarzuty w referendum.....a dokladnie co? Moze jakis przyklad?

  • 18.11.2019 10:49  Odpowiedz na komentarz

    Pan Wojt .... po trupach do celu. a w kosciele swiety.

  • 18.11.2019 10:46  Odpowiedz na komentarz

    W ramach oszczednosci Pan Wojt zlecil audyt-kontrole gminy. Zadnych sensacji nie znalezli. A czy ktos sie zastanowil ile taki autyt kosztuje? Za tysiaka tego sie nie robi.. Kto placi za to? Pan Wojt ze swojej kieszeni? MOze by zatroskani mieszkancy gminy spytali sie Pana wojta ile kosztowalo?

    18.11.2019 17:26

    No audyt wykazał wielkie sensacje... Chyba że straty na kilka Set tysięcy nie były dla ciebie niczym Złym... Tylko dziwne że koszty audytu już bolą ????. Dobrze ze się odbył, teraz jest czarno na białym

    18.11.2019 15:38

    Nie no to co piszesz ,że nie było nieścisłości w audycie to jest niebywałe jak można być tak zapatrzonym w byłą ekipę .Obejrzyj dokładnie ostatnią sesję i przemyśl sobie co iszesz...

  • 17.11.2019 20:19  Odpowiedz na komentarz

    Wszystkie te wasze wątpliwości rozstrzygnie referendum. Obejrzałem wszystkie posiedzenia rady z wójtem. Jad płynący z ust radnych nie do uwierzenia w takiej małej gminie. Dopiero na ostatniej sesji po audycie uspokoiło się, z drugiej strony ciągle donoszenie na wójta... Przypomina To ( SŁUSZNE? Bo obywatelskie ????) donoszenie polityków na PL do UE.Dziwne że tym konfidentom nie przeszkadzał handel pieska i poprzedniego wlodarza. Obywatele ocenią i racja będzie po stronie większości.

    18.11.2019 11:14

    a jakie donosy na Wojta byly?

  • 16.11.2019 21:44  Odpowiedz na komentarz

    Rzeczywiście jesteś dzban czepiasz się tego co jest a spójrz co było . popierasz judaszy a spójrz na śiat realnie o może coś zrozumiesz..

    17.11.2019 09:41

    Widzę że wy ludzie nic nie rozumiecie i nie zrozumiecie. Proszę mi powiedzieć w takim razie co było? Bo ja wiem że była spokojna gmina a teraz jest pełen zamęt i nienawiść (podpowiem ci: nie sieje jej rada gminy)
    Judaszy popieracie wy

  • Dla mnie na szacunek nie zasługuje ten kto oszukuje i ma czelnosc wytykać błędy innym!

    17.11.2019 09:42

    Beta, a może powiesz mi co pokazał wójt? Chętnie posłucham. Chyba nie wiesz że to wójtowie gmin dysponują środkami pieniężnymi, a nie rada gminy.

    16.11.2019 21:25

    Co masz na myśli????

    16.11.2019 21:16

    Zgodzę się w 100% - czyli prawie cała Rada, obiecywali przed wyborami jak to zrobią wszystko dla dobra GMINY a tu co pokazali przez te parę miesięcy że dla nich liczy się dobro tylko jednej Osoby. Czyżby kierowała nimi lojalność - ciekawe za CO ?????? Ładnie to tak oszukiwać Wyborców?

  • 16.11.2019 13:31  Odpowiedz na komentarz

    ten kto kabluje nie zasługuje na szacunek ludzi a karma powaca .najlepszym dowodem obłudy były gratulacje od radnych którzy tylko patrzą jak jemu zaszkodzić a za chwilę gratulacje składają kwiaty.

    18.11.2019 20:22

    Poprzednik nie oszukiwał prowadząc 15lat hodowlę owczarka niemieckiego. a w zadnym oświadczeniu majątkowym tego niema.

    16.11.2019 19:07

    Na szacunek nie zasługuje ten, kto oszukuje, wszczyna wojnę, niszczy ludzi dookoła, działa bezprawnie

  • 15.11.2019 20:08  Odpowiedz na komentarz

    A co powiesz jak się okaże że doniesienia są prawdziwe? Ze wójt oszukuje nie rejestrując swojej działalności? A sam ręce do pacierza składa?

  • 15.11.2019 15:39  Odpowiedz na komentarz

    Wystarczy popatrzeć na transmisję z posiedzenia sesji naszej rady. Co widać - na pewno nie chęć współpracy i działania radnych dla dobra GMINy.

  • 15.11.2019 15:07  Odpowiedz na komentarz

    Ale jak to świadczy o donosicielach, z których każdy co Wieczór pewnie składa ręce do pacierza a w niedziele uczestniczy we mszy św. Wstydzić się powinniście. Bo żeby jeszcze był konkretny powód ale za byłego wójta którego społeczeństwo nie wybrało na kolejną kadencję. Nie wybrało i już mówi się trudno i żyje się dalej. No chyba że ktoś nie ma pomysłu na życie. Otrzasnijcie się radni.

    15.11.2019 21:20

    "granica między donosicielstwem a zachowaniem obywatelskim polega na tym, czy informuje się o rzeczywistych przewinach, czy tylko o podejrzeniach lub ZMYŚLENIACH. jeżeli wiemy, że dzieje się coś złego, to przekazanie o tym informacji jest godne pochwałyProszę nie mieszać w to pacierza

    15.11.2019 18:58

    Wstydzić to się powinien wójt, który nie odprowadza podatków. CZYli łamanie prawa jest twoim zdaniem w porządku? To życzę ci powodzenia w życiu, jeśli takie masz podejście. Ten kraj zejdzie na psy posiadając takich obywateli

  • 15.11.2019 07:43  Odpowiedz na komentarz

    Jeżeli wójt postepuje zgodnie z prawem to nie ma się czego bać....niech sobie donoszą

    16.11.2019 09:08

    HA ha nie płacenie podatków zgodne z prawem działalność bez zgłoszenia - nie będzie mógł być soltysem

  • 14.11.2019 22:33  Odpowiedz na komentarz

    POPLECZNICY BYŁEGO WÓJTA DONIEŚLI DO US TAK JEST NA NIECHANOWSKIE FORUM ŚWIAT SCHODZI NA PSY.jAK MOŻNA BYŚ KONFIDENTEM I SIĘ PUBLICZNIE TYM CHWALIĆ A TO JUŻ NIE PIERWSZY DONOS BYŁ JUŻ NA POLICJĘ I DO INSPEKCJI PRACY OJ NIE ŁADNIE SIĘ DZIEJE W TEJ GMINIE....

    17.11.2019 08:19

    Czyli donosi nie wolno ale oszukiwać państwo na 10000 zł tylko za 2018r. Można. Współczuję logiki

    15.11.2019 21:24

    granica między donosicielstwem a zachowaniem obywatelskim polega na tym, czy informuje się o rzeczywistych przewinach, czy tylko o podejrzeniach lub ZMYŚLENIACH. JEŻELI wiemy, że dzieje się coś złego, to przekazanie o tym informacji jest godne pochwały.

  • 14.11.2019 20:50  Odpowiedz na komentarz

    szkoda że redakcja usuwa komentarze.

  • Rozbawiony to będziesz do referendum a potem będziesz rozpaczony. Piszesz głupoty część z radnych tylko jest do głosowania a ludzie się smieją chyba ci pod sklepem.

  • 13.11.2019 12:25  Odpowiedz na komentarz

    Artykuł bardzo stronniczy i CYNICZNY JAK CAŁE UZASADNIENIE referendum. po pierwsze referendum ma dotyczyć odwołania rady gminy wybranej w zeszłym roku (2018). W takim razie skoro rada działa od roku to gdzie ma miejsce długoletnie zadłużanie gminy? Audyt dotyczy działań poprzedniej rady!! Pozyskiwanie Środków unijnych jest zadaniem wójta Gminy!! Gdyby miało miejsce naruszenie dyscypliny finansów publicznych zostałoby to zakwestionowane przez regionalną izbę obrachunkową!! ludzie opamiętajcie Się!! Zostali wybrani na 5 lat niech pracują. ludzie się śmieją z takiego uzasadnienia inicjatorów!!!!!

    13.11.2019 19:08

    Dziękuję, w końcu racjonalny, merytoryczny komentarz

    13.11.2019 15:59

    Haha, uwagi w punkt!!

    13.11.2019 14:40

    Nic nigdy nie wyszło odrazu. Audyt kłamał? Fakt.... Powinny zrezygnować Same osoby które były w tamtym okresie radnymi, bez referendum...A przynajmniej wyjaśnić że to wszystko nie prawda

  • 13.11.2019 09:14  Odpowiedz na komentarz

    Po odczytanym audycie to rada sama powinna sie podać do dymisji .Wiedząc ,że były nieprawidłowości i nie reagując na nie. Komisja rozwoju budżetu ,rewizyjna powinna nadzorować to wszystko a tak nie było.

    18.11.2019 12:01

    Odwolac kosmisje rewizyjna z poznania bo inicjatorzy referendum uwazaja, ze ta komisja nie dziala poprawnie. :-)

  • Ktoś może mi wytłumaczyć co robią razdni bezradni ,którzy jeszcze nawet się nie wypowiedzieli na sesjach???? Sa takie osoby tylko rękę podnoszą do głosowania ,dziwi mnie takie coś jak taki człowiek chce rządzić jak nie umie mówić????

    13.11.2019 17:17

    Bo ci radni co nie umieją gęby otworzyć na sesji to po za nią mają dużo do powiedzenia

  • 13.11.2019 00:29  Odpowiedz na komentarz

    Powiedzmy szczerze wszsytkie punkty w wniosku o referednum są prawdziwe jeśli mieszkańcy nie poprą wniosku tzn ,że są jak wyborcy peło mozna dużó grzeszyć a wyborca wszystko wybaczy byle tylko było jak dawniej......

  • 13.11.2019 00:09  Odpowiedz na komentarz

    Fakt jest taki że wójt zatrudnia prawnika do robienia kawy

  • Ciężko jest nowemu wujtowi działać sprawnie skoro stary wujt pod postacią swojej elity nadal rządzi naszą gminą sami radni powinni podać się do dymisji zwłaszcza ci którzy siedzą i patrzą w kartki na sesjach nie mając zielonego pojęcia o co chodzi a kasa I tak nie mała leci

  • Wszyscy czepiają się rady A NIKT nie zwrócił uwagi na to ze WŁADZOM wykonawczom jest WÓJT i to do niego należy ostatnie słowo.pan WÓJT powinien świecić przykładem i doprowadzic do współpracy calej rady a jeżeli tego nie potrafi to nie powinien być na tym stanowisku .A osoby które Są KOORDYNATOREM tego zajscia to są prawie wszyscy którzy chca być radnimi a co nie którzy to ci którym sie nie udalo wejść do rady

    13.11.2019 00:32

    Piszesz jak pomylony przecież widać z sesji kto rządzi gminą wójt ma tyle do powiedzenia co mieszkańcy którzy przychodzą na sesję zostaną zakrzyczani i tak samo wójt mało co może sam zrobić........

  • 12.11.2019 20:02  Odpowiedz na komentarz

    ustąpcie poprostu my już was nie chcemy wy to wiecie,więc posłuchajcie suwerena.

  • 12.11.2019 19:57  Odpowiedz na komentarz

    Do wszystkich radnych przypomnijcie sobie co przysigaliście na pierwszej sesji mieliście służyć mieszkańcom i gminie a jak jest sami sobie powiedzcie

  • 12.11.2019 19:33  Odpowiedz na komentarz

    Radni po odczytaniu audytu sami powinni zrezygnować tak jest w niemczech jeśli ktoś sie skompromituje to ustępuje a u nas trzymają się rękoma i nogami i mówią ,że wszystko jest ok.

    13.11.2019 19:54

    A może nas uświadomisz CO WYSZLO Z TEGO AUDYTU??? BO COS MI SIE WYDAJE, ŻE SAM NIE WIESZ

  • 12.11.2019 19:15  Odpowiedz na komentarz

    Ta rada jest do odwołania pamiętam jak dziś jak pan radny z mierzewa jąkającym się głosem przeczytał z kartki wniosek którego pewnie sam nie przygotował o nieprzyznanie wotum, wniosek był bardzo stronniczy i niemerytoryczny. jak dziś ten człowiek spojrzy wójtowi w oczy?????

  • 12.11.2019 19:09  Odpowiedz na komentarz

    A gdzie mój komentarz dodałem ok 16 12 listopada i jest usunięty z forum oj nie tędy droga panie redaktorze!!!!

  • 12.11.2019 17:21  Odpowiedz na komentarz

    demokracja ! Wybory były ? Były. Na 5 lat władzę przejęli nowi ludzie i dobrze. A , że się dopiero rządzenia uczą, to nic nie szkodzi. Każdy ma prawo na początku kadencji popełniać drobne błędy. Nikt nie rodzi się alfą i omegą. Opozycjo uszanuj wybór mieszkańców ! Oni chcieli by teraz rządzili nowi ludzie !

  • Panie i panowie radni zostaliscie wybrani żeby działać dla dobra gminy i społeczeństwa, które na was głosowało a tu co wielkie rozczarowanie. nic Nie trwa wiecznie- mam tu na myśli rządy byłego Pana wójta. Tak trudno pogodzić się z Przegrana. Może to co nowe jest Równie dobre a nawet lepsze. Oglądając transmisję z posiedzenia sesji (nie napisze tu szanowna rado gminy niechanowo bo nie Zasługujecie na takie Określenie) wstydzę się oddanego na was Wyborczego GŁOSU.

    12.11.2019 22:46

    A co dla dobra gminy robi wójt?

  • Niejaka Pani Ewa m. Siedzi z bylemu wojtowi na kolanku, a obecnemu owszem szkodzi nawet jego plakaty wyborcze zrywala... I jak sama mowi wojt nie ma żadnej wladzy bez rady...

  • 12.11.2019 15:37  Odpowiedz na komentarz

    Podejrzana sprawa.za kadencji poprzedniego wójta skład rady był prawie ten sam i nie było problemu ,a teraz coś nie TAK.Moze to celowe pomówienia

  • 12.11.2019 14:59  Odpowiedz na komentarz

    pRZECIEŻ JEST KIKU RADNYCH CO JESZCZE NAWET SIE NIE ODEZWALI NA SESJI A TO JUŻ JEST PRAWIE ROK OD WYBORÓW JEŚLI MAJĄ BYĆ STATYSTAMI NIECH SAMI USTĄPIĄ ....

  • 12.11.2019 14:17  Odpowiedz na komentarz

    Najśmieszniejsze jest to, że była rada robi potajemne zebrania z byłym wójtem na których są instruowani jak szkodzić nowemu WOJTOWI. Wstyd mi za was.

  • Przed byłym wójtem każda nogi rozłożyła a teraz im zle

  • Najśmieszniejsze jest to że inicjatorzy referendum robią zebrania na które zaproszone są wybrane osoby. Pokazuje to jaki jest szacunek do wyborców bo każdy mieszkaniec ma prawo wiedzieć co się dzieje w gminie a nie elita którą zatwierdza Pani sołtys.

  • 12.11.2019 12:21  Odpowiedz na komentarz

    Oczywiście trzeba to towarzystwo Pogoni do pracy i rozsądnego zarządzania publicznymi pieniędzmi, pozyskiwanie funduszy unijnych i ich umiejętne wykorzystanie, np. Ok 5 lat wstecz gmina została ukarana za podobne działania i co i ukarani zostali obywatele opłatą Adiacencką. Żeby było śmiesznie nie wszyscy, tylko np. Połowa osiedla, brać się za to!

  • 12.11.2019 11:47  Odpowiedz na komentarz

    Proszę podać przykład działania na niekorzyść

    12.11.2019 15:00

    oBEJRZYJ OSTATNIĄ SESJĘ I ZROZUMIESZ JEŚLI ZECHCESZ.

  • 12.11.2019 10:34  Odpowiedz na komentarz

    Tylko ślepy nie widzi, że rada działa na niekorzyść gminy Niechanowo. merytoryki NIE ma żadnej w wypowiedziach radnych, co widać na sprawozdaniach z sesji rady.
    widać ,że dla niektórych czas się zatrzymał... widać tak im jest wygodnie.

  • 12.11.2019 10:20  Odpowiedz na komentarz

    tRZEBA BYŁO ZROBIĆ CHOCIAŻ TE SESJE POPOŁUDNIAMI A TŁUMACZENIE SIĘ ,ŻE RADNI NIE MOGĄ DOJECHAĆ JEST ŚMIESZNE I PONIŻANIEM WYBORCÓW