Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Organizacja ruchu na Wszystkich Świętych

Czwartek, 24 października 2019
  • Organizacja ruchu na Wszystkich Świętych

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje o planowanych zmianach w organizacji ruchu drogowego oraz spodziewanych utrudnieniach na drogach związanych z Dniem Wszystkich Świętych.

Cmentarze św. Krzyża i św. Piotra
W dniu 1 listopada od godziny 6:00 do 22:00 na ul. Gdańskiej na odcinku od Wiaduktu Solidarności do Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Jednocześnie wprowadza się tam postój pojazdów po lewej stronie jezdni skośnie do krawężnika. Ponadto na placu znajdującym się pomiędzy ul. Gdańską, a Trasą Zjazdu Gnieźnieńskiego usytuowany zostanie dodatkowy parking.

Od 31 października 2019 roku od godz. 6:00 do 3 listopada 2019r. do godz. 22:00 ul. Wodna, ul. Żuławy (przy cmentarzu), ul. Świętokrzyska i ul. Żabia będą ulicami jednokierunkowymi.

Cmentarz św. Wawrzyńca

Organizacja ruchu w rejonie tego cmentarza odbywać się będzie na takich samych zasadach, jak w latach ubiegłych - ulica Witkowska na całym odcinku pozostaje dwukierunkowa.

W celu ułatwienia jazdy i parkowania wyznaczono ulice jednokierunkowe:
  • ulica Słoneczna - na odcinku od ulicy Witkowskiej do ul. Surowieckiego,
  • ulica 17 Dywizji Piechoty - na odcinku od ul. Witkowskiej do ul. Wesołej,
  • ulica Wesoła - na odcinku od ul. 17 Dywizji Piechoty do ul. Grunwaldzkiej

(zmiana organizacji ruchu na tych ulicach będzie obowiązywała w okresie 1 listopada 2019r. od godz. 6:00 do godz. 22:00).

Wszystkie zaplanowane zmiany w organizacji ruchu kołowego zostaną oznaczone odpowiednimi znakami drogowymi.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom udającym się na cmentarze - w okresie od 31 października do 3 listopada br. w tych rejonach oraz na newralgicznych skrzyżowaniach i drogach dojazdowych służbę pełnić będą funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej .
 
źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 24.10.2019 21:39  Odpowiedz na komentarz

    Zmiana ulic dwukierunkowych na jednokierunkowe ok. Rozumiem. Ale dlaczego w swoim komunikacie Policja Miasta Gniezna nie podaje w jakim kierunku będą te ulice jednokierunkowe !!!! Przecież to bardzo ważna informacja dla kierowców. Szczególnie dla tych kierowców, którzy przyjadą do Gniezna z innych miejscowości. Można prosić Policję Miasta Gniezna o UZUPEŁNIENIE powyższego komunikatu!

PODOBNE TEMATY
Znaleziono skrzynkę z narzędziami Wczoraj ok. godz. 21.00 na parkingu pod targowiskiem na Placu Piłsudskiego znaleziono skrzynkę z narzędziami... Wtorek, 21 stycznia 2020
Wypadek na wylocie z Gniezna w kierunku Wrześni! Czołowe zderzenie dwóch samochodów! Dzisiaj ok. godz. 21.30 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 15, na... Poniedziałek, 20 stycznia 2020
65-latek potrącony na przejściu dla pieszych W piątek, 17 stycznia, około godziny 16.30 na ulicy Gnieźnieńskiej w Witkowie doszło do potrącenia pieszego.... Poniedziałek, 20 stycznia 2020
Mężczyzna skoczył z kamienicy przy ul. Wrzesińskiej! Zginął na miejscu Dzisiaj po godz. 13.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który chodzi po dachu kamienicy... Niedziela, 19 stycznia 2020