Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko "niszczeniu edukacji seksualnej"

Czwartek, 17 października 2019
 • Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko

W piątek o godz. 17.00 pod biurem kończącego swoją działalność parlamentarną, senatora Roberta Gawła odbędzie się protest przeciwko niszczeniu edukacji seksualnej w szkołach.

Jak informują organizatorzy protestu:

„Prawo i Sprawiedliwość w ekspresowym tempie chce zniszczyć edukację seksualną w naszych szkołach i wprowadzić nas z powrotem w mroki średniowiecza. Nie godzimy się na to!!! Chcemy by przyszłe pokolenia były świadome i czuły się bezpiecznie. Dlatego spotkajmy się razem przed biurem jeszcze urzędującego senatora Roberta Gawła, by wyrazić obywatelski sprzeciw.
Spotkajmy się w ten piątek 18 października o godzinie 17:00 na gnieźnieńskim Rynku.
Żadne prawo nie może powstać wbrew obywatelom!!!”


Więcej informacji na stronie wydarzenia:
Chcemy edukacji - Nie indoktrynacji // Gniezno
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • Jak dziś słyszałem wypowiedź kogoś z lewicy z naszego miasta to miał nie padłem. Słuchaj członki lewicy ja w wieku 16 lat nie miałem żadnego przygotowania A tym bardziej nie było mowy o sexie w szkole. Jakoś dzieci, dzieci nie robiły A wy macie te swoje zachodnie propagowanie, że 16 latek jest skrzywdzony. Stop ideologi zachodnich

 • 18.10.2019 17:45  Odpowiedz na komentarz

  Same chłopy wypowiadają się o tym proteście. Są nawet przeciwnikami . A są dziadkami , czy ojcami ? Czy naprawdę chcecie aby wasze dzieci czy wnuki, były takie niedouczone i nie reagowały na zaczepki pedofila, czy też gwałciciela.? Zakaz edukacji seksualnej do tego doprowadzi .
  Czego nauczą rodzice JEŚLI zdarza SIE, że ojciec, ojczym, partner, a nawet dziadek też gwałcą dzieciaki.
  NIE, dla zakazu edukacji seksualnej .

 • 18.10.2019 07:15  Odpowiedz na komentarz

  organizator TEGO ZGROMADZENIA NIECH PAMIĘTA, ŻE MUSI MIEĆ PLAKIETKĘ ZE ZDJĘCIEM WYDANA PRZEZ Urząd Miasta Gniezna. Powinna tez zostać przez organizatora powiadomiona o tym zgromadzeniu publicznym- Policja !

 • 18.10.2019 06:44  Odpowiedz na komentarz

  Nie pozwólmy zniszczyć naszych dzieci jakąś ideologia lgbt. Nie jestem zwolennikiem PIS ale popieram ich w 100% za ta ustawa. To prawo nie powstaje wbrew obywatela bo przeciwko temu jest znaczna części rodaków. Stop propagandzie i nienawiści lewicowej.

 • 18.10.2019 06:17  Odpowiedz na komentarz

  "Żadne prawo nie może powstać ..." - a jak PO wbrew obywatelom zmieniała wiek emerytalny, jak kazała 6-latkom iść do szkoły, jak kradła nasze pieniądze z OFE, jak chciała sprowadzić, o, przepraszam ubogacić! polskę muzułmanami, jak wyprowadzała pieniądze z VATu itd. to wszystko było cacy, nam żyło się cudownie i nikt nie protestował.
  Nauczyciele zapiep..... 2 h tygodniowo za darmo i też było wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!
  HIPOKRYCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 17.10.2019 18:18  Odpowiedz na komentarz

  kto z nazwiska i imienia był organizatorem tego "protestu"? Czy był to mieszkaniec Gniezna ? Jaką partie lub Jakie stowarzyszenie reprezentowała ta osoba? Jaka ilość osób uczestniczyła w tym "proteście "?

  17.10.2019 18:36

  date urodzenia i numer buta tez chcesz wiedziec?

PODOBNE TEMATY
Szukam sponsora Gniezno Na świecie istnieją różne rodzaje sponsoringu. Taka umowa polega na wykonywaniu usług sponsorowanego... Wtorek, 24 grudnia 2019
Radny Paweł Kamiński zaprasza na spotkanie ORDO IURIS Zapraszamy na otwarte spotkanie z mec. Jerzym Kwaśniewskim, prezesem Instytutu na rzecz Kultury Prawnej... Środa, 4 grudnia 2019
Największa w Gnieźnie wypożyczalnia strojów zaprasza! W ofercie ponad 1 000 modeli dla dzieci i dorosłych! Klub Zabaw dla Dzieci "FANTAZJA" zaprasza do największej w Gnieźnie wypożyczalni strojów! Ponad 1 000... Poniedziałek, 11 listopada 2019
Protestowali pod biurem odchodzącego senatora przeciwko ustawie zakazującej seksedukacji W piątek pod biurem odchodzącego z parlamentu senatora Roberta Gawła odbył się protest przeciwko wprowadzeniu... Poniedziałek, 21 października 2019