Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko "niszczeniu edukacji seksualnej"

Czwartek, 17 października 2019
 • Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko

W piątek o godz. 17.00 pod biurem kończącego swoją działalność parlamentarną, senatora Roberta Gawła odbędzie się protest przeciwko niszczeniu edukacji seksualnej w szkołach.

Jak informują organizatorzy protestu:

„Prawo i Sprawiedliwość w ekspresowym tempie chce zniszczyć edukację seksualną w naszych szkołach i wprowadzić nas z powrotem w mroki średniowiecza. Nie godzimy się na to!!! Chcemy by przyszłe pokolenia były świadome i czuły się bezpiecznie. Dlatego spotkajmy się razem przed biurem jeszcze urzędującego senatora Roberta Gawła, by wyrazić obywatelski sprzeciw.
Spotkajmy się w ten piątek 18 października o godzinie 17:00 na gnieźnieńskim Rynku.
Żadne prawo nie może powstać wbrew obywatelom!!!”


Więcej informacji na stronie wydarzenia:
Chcemy edukacji - Nie indoktrynacji // Gniezno
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • Jak dziś słyszałem wypowiedź kogoś z lewicy z naszego miasta to miał nie padłem. Słuchaj członki lewicy ja w wieku 16 lat nie miałem żadnego przygotowania A tym bardziej nie było mowy o sexie w szkole. Jakoś dzieci, dzieci nie robiły A wy macie te swoje zachodnie propagowanie, że 16 latek jest skrzywdzony. Stop ideologi zachodnich

 • 18.10.2019 17:45  Odpowiedz na komentarz

  Same chłopy wypowiadają się o tym proteście. Są nawet przeciwnikami . A są dziadkami , czy ojcami ? Czy naprawdę chcecie aby wasze dzieci czy wnuki, były takie niedouczone i nie reagowały na zaczepki pedofila, czy też gwałciciela.? Zakaz edukacji seksualnej do tego doprowadzi .
  Czego nauczą rodzice JEŚLI zdarza SIE, że ojciec, ojczym, partner, a nawet dziadek też gwałcą dzieciaki.
  NIE, dla zakazu edukacji seksualnej .

 • 18.10.2019 07:15  Odpowiedz na komentarz

  organizator TEGO ZGROMADZENIA NIECH PAMIĘTA, ŻE MUSI MIEĆ PLAKIETKĘ ZE ZDJĘCIEM WYDANA PRZEZ Urząd Miasta Gniezna. Powinna tez zostać przez organizatora powiadomiona o tym zgromadzeniu publicznym- Policja !

 • 18.10.2019 06:44  Odpowiedz na komentarz

  Nie pozwólmy zniszczyć naszych dzieci jakąś ideologia lgbt. Nie jestem zwolennikiem PIS ale popieram ich w 100% za ta ustawa. To prawo nie powstaje wbrew obywatela bo przeciwko temu jest znaczna części rodaków. Stop propagandzie i nienawiści lewicowej.

 • 18.10.2019 06:17  Odpowiedz na komentarz

  "Żadne prawo nie może powstać ..." - a jak PO wbrew obywatelom zmieniała wiek emerytalny, jak kazała 6-latkom iść do szkoły, jak kradła nasze pieniądze z OFE, jak chciała sprowadzić, o, przepraszam ubogacić! polskę muzułmanami, jak wyprowadzała pieniądze z VATu itd. to wszystko było cacy, nam żyło się cudownie i nikt nie protestował.
  Nauczyciele zapiep..... 2 h tygodniowo za darmo i też było wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!
  HIPOKRYCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 17.10.2019 18:18  Odpowiedz na komentarz

  kto z nazwiska i imienia był organizatorem tego "protestu"? Czy był to mieszkaniec Gniezna ? Jaką partie lub Jakie stowarzyszenie reprezentowała ta osoba? Jaka ilość osób uczestniczyła w tym "proteście "?

  17.10.2019 18:36

  date urodzenia i numer buta tez chcesz wiedziec?

PODOBNE TEMATY
Największa w Gnieźnie wypożyczalnia strojów zaprasza! W ofercie ponad 1 000 modeli dla dzieci i dorosłych! Klub Zabaw dla Dzieci "FANTAZJA" zaprasza do największej w Gnieźnie wypożyczalni strojów! Ponad 1 000... Poniedziałek, 11 listopada 2019
Protestowali pod biurem odchodzącego senatora przeciwko ustawie zakazującej seksedukacji W piątek pod biurem odchodzącego z parlamentu senatora Roberta Gawła odbył się protest przeciwko wprowadzeniu... Poniedziałek, 21 października 2019
Czy prezydent wprowadził radnych w błąd? Samorządowcy chcą uchylić podjętą Uchwałę! Na najbliższej Sesji Rady Miasta Gniezna samorządowcy będą głosować nad uchyleniem Uchwały nr XI/139/2019... Poniedziałek, 23 września 2019
Rośnie popularność wirtualnych kasyn Większość osób przywykła do standardowych automatów do gier w kasynach lub innych punktach. Zmiana w... Poniedziałek, 1 lipca 2019