moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko "niszczeniu edukacji seksualnej"

Czwartek, 17 października 2019
 • Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko

W piątek o godz. 17.00 pod biurem kończącego swoją działalność parlamentarną, senatora Roberta Gawła odbędzie się protest przeciwko niszczeniu edukacji seksualnej w szkołach.

Jak informują organizatorzy protestu:

„Prawo i Sprawiedliwość w ekspresowym tempie chce zniszczyć edukację seksualną w naszych szkołach i wprowadzić nas z powrotem w mroki średniowiecza. Nie godzimy się na to!!! Chcemy by przyszłe pokolenia były świadome i czuły się bezpiecznie. Dlatego spotkajmy się razem przed biurem jeszcze urzędującego senatora Roberta Gawła, by wyrazić obywatelski sprzeciw.
Spotkajmy się w ten piątek 18 października o godzinie 17:00 na gnieźnieńskim Rynku.
Żadne prawo nie może powstać wbrew obywatelom!!!”


Więcej informacji na stronie wydarzenia:
Chcemy edukacji - Nie indoktrynacji // Gniezno
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • Jak dziś słyszałem wypowiedź kogoś z lewicy z naszego miasta to miał nie padłem. Słuchaj członki lewicy ja w wieku 16 lat nie miałem żadnego przygotowania A tym bardziej nie było mowy o sexie w szkole. Jakoś dzieci, dzieci nie robiły A wy macie te swoje zachodnie propagowanie, że 16 latek jest skrzywdzony. Stop ideologi zachodnich

 • 18.10.2019 17:45  Odpowiedz na komentarz

  Same chłopy wypowiadają się o tym proteście. Są nawet przeciwnikami . A są dziadkami , czy ojcami ? Czy naprawdę chcecie aby wasze dzieci czy wnuki, były takie niedouczone i nie reagowały na zaczepki pedofila, czy też gwałciciela.? Zakaz edukacji seksualnej do tego doprowadzi .
  Czego nauczą rodzice JEŚLI zdarza SIE, że ojciec, ojczym, partner, a nawet dziadek też gwałcą dzieciaki.
  NIE, dla zakazu edukacji seksualnej .

 • 18.10.2019 07:15  Odpowiedz na komentarz

  organizator TEGO ZGROMADZENIA NIECH PAMIĘTA, ŻE MUSI MIEĆ PLAKIETKĘ ZE ZDJĘCIEM WYDANA PRZEZ Urząd Miasta Gniezna. Powinna tez zostać przez organizatora powiadomiona o tym zgromadzeniu publicznym- Policja !

 • 18.10.2019 06:44  Odpowiedz na komentarz

  Nie pozwólmy zniszczyć naszych dzieci jakąś ideologia lgbt. Nie jestem zwolennikiem PIS ale popieram ich w 100% za ta ustawa. To prawo nie powstaje wbrew obywatela bo przeciwko temu jest znaczna części rodaków. Stop propagandzie i nienawiści lewicowej.

 • 18.10.2019 06:17  Odpowiedz na komentarz

  "Żadne prawo nie może powstać ..." - a jak PO wbrew obywatelom zmieniała wiek emerytalny, jak kazała 6-latkom iść do szkoły, jak kradła nasze pieniądze z OFE, jak chciała sprowadzić, o, przepraszam ubogacić! polskę muzułmanami, jak wyprowadzała pieniądze z VATu itd. to wszystko było cacy, nam żyło się cudownie i nikt nie protestował.
  Nauczyciele zapiep..... 2 h tygodniowo za darmo i też było wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!
  HIPOKRYCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 17.10.2019 18:18  Odpowiedz na komentarz

  kto z nazwiska i imienia był organizatorem tego "protestu"? Czy był to mieszkaniec Gniezna ? Jaką partie lub Jakie stowarzyszenie reprezentowała ta osoba? Jaka ilość osób uczestniczyła w tym "proteście "?

  17.10.2019 18:36

  date urodzenia i numer buta tez chcesz wiedziec?

PODOBNE TEMATY
"LGBT to ludzie. Gniezno" - akcja w centrum Pierwszej Stolicy "Nie bądźmy obojętni. Weźmy tęczowe flagi, koszulki, szaliki. Spotkajmy się w cichym i wymownym proteście... Czwartek, 18 czerwca 2020
"Prezydent zachowuje się tak, jakby chciał ratować swój budżet", czyli walka o działkę przy ul. Poznańskiej Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości zabrał głos w sprawie planów sprzedaży działki przy ul. Poznańskiej... Piątek, 5 czerwca 2020
Benefit na rzecz II Marszu Równości Rozpoczynają się przygotowania do II Marszu Równości w Gnieźnie. Zanim jednak poznamy datę tegorocznej... Piątek, 28 lutego 2020
Pomysły prezentowe, dzięki którym zabłyśniesz Jeśli zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby a Ty nadal nie masz prezentu, warto sprawdzić w sieci.... Wtorek, 25 lutego 2020