X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

PiS wygrywa wybory do Sejmu! Wahają się wyniki głosowania do Senatu

Poniedziałek, 14 października 2019
  • PiS wygrywa wybory do Sejmu! Wahają się wyniki głosowania do Senatu

Prawo i Sprawiedliwość - 5 mandatów, Koalicja Obywatelska - 2 mandaty, Sojusz Lewicy Demokratycznej - 1 mandat, Polskie Stronnictwo Ludowe - 1 mandat - tak wyglądają wyniki wyborów do Sejmu w naszym okręgu.

Aktualny podział mandatów w naszym okręgu wyborczym

Do Sejmu:
PiS - 5 mandatów
KO - 2 mandaty
Lewica - 1 mandat
PSL - 1 mandat
Posłami: Hoffmann, Dolata, Bartosik, Galemba, Czarnecki (PiS),
Nowak, Hennig-Kloska (KO),
Tomaszewski (SLD),
Tomczak (PSL)
dane z 94% komisji

Do Senatu 84 głosami prowadził Robert Gaweł (PiS) przed Pawłem Arndtem (KO). Było to bez wyników z dwóch miast - Konina i Śremu. Obecnie (godz. 12.10) Arndt jest minmalnie przed Gawłem 41,78% do 41,69%.

Na terenie Gniezna Paweł Arndt zdecydowanie wygrał z Robertem Gawłem:
 

Koalicja Obywatelska zwyciężyła tylko w dwóch województwach:
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(12)

  • 15.10.2019 23:58  Odpowiedz na komentarz

    pani nino pozatym nie będę się wypowiadał na temat pani świadomości politycznej bo pani nie zrozumie tego to jest zbyt trudne

  • 15.10.2019 23:47  Odpowiedz na komentarz

    nikogo nie obrażm poprostu stwierdzam fakty które są widoczne

  • 15.10.2019 18:15  Odpowiedz na komentarz

    Obrażać możesz TAKICH jak ty, kim jesteś PROSTAku,za kogo się UWAŻAsz? Trzymaj się swoich i uważaj na slowa

  • 15.10.2019 16:14  Odpowiedz na komentarz

    WYBORCA MAŁO TEGO TE POWIĄZANIA Z KOŚCIOŁEM TE ICH FINANSOWANIE NIE MAJĄ 1 MILIONA NA LECZENIE
    DZIECI A KOŚCIÓŁ BIERZE Z BUDŻETU GRUBE MILIARDY I CIEMNOTA TEGO NIE WIDZI NA ZACHODZIE EUROPY
    KOŚCIÓŁ MUSI SIĘ SAM UTRZYMYWAĆ .POLSKA TO OSTATNI BASTION W EUROPIE WSPIERAJĄCY KOŚCIÓŁ
    TAM JUŻ SIĘ DAWNO NAUCZYLI SIĘ ŻE KOŚCIŁ NICZEMU DOBREMU NIE SŁUŻY.A POLSKE ŁUPI JUŻ OD 1000 LAT.
    ALE JUŻ WODA PO KISIELU JUŻ PO ZAWODACH ZA PÓŹNO -JUŻ POZAMIATANE WYBORY BYŁY I PRZEZ NASTĘPNE 4 LATA BĘDZIE TAK SAMO ŹLE.TAKIE TO PRZYKRE

  • 15.10.2019 15:50  Odpowiedz na komentarz

    WYBORCA zApomniałeś jeszcze o kamińskim i o piotrowiczu ale pomijając ich wszystkich jak i koalicje i inne partie to żadna niezasługuje na drugą szanse moim zdaniem polacy powinni głosować na ludzi nie związanych i niezrzeszonych czystych i wolnych od przeszłości którzy dobrze pojmują demokrację .przedewszystkim polacy nie widzą i nie słyszą a tym samym nie pojmują co jest dobre dla polski.

  • 15.10.2019 14:21  Odpowiedz na komentarz

    Krytykujecie głosowanie na PiS, a w czym niby jest lepsza Platforma? Proszę o konkretne odpowiedzi.

    15.10.2019 23:52

    platworma w niczym nie jest lepsza i żądna inna partia też

  • 15.10.2019 08:37  Odpowiedz na komentarz

    Jak to możliwe, że taki doświadczony samorządowiec jak Krzysztof Ostrowski traci mandat kosztem sołtysa i rolnika a Dolata ( przed i po Chrystusie) otrzymuje drugi wynik. Świadczy to o jednym - ten ciemny lud pisowski nie wie co czyni. Interesuje ich tylko micha ryżu, 500+, 13 i 14 emerytura a nie Polska i dobro Polski. Ludzie czy nie dostrzegacie tego, że rządzą nami niedouczeni Misiewicze, ludzie z wyrokami, zadający się z nieletnimi prostytutkami, Banasie, co to wypożyczają mieszkania na godziny i mają kontakty z gangsterami i alfonsami, aferzyści ze Skoków, KNF, dwie wieże i Srebrna.

  • 14.10.2019 21:27  Odpowiedz na komentarz

    Ci co głosowali na PIS to chyba nie wiedzą co robią. ..będą zalowac

  • 14.10.2019 19:00  Odpowiedz na komentarz

    Sama jesteś nieukiem i prostaczka pisząc takie słowa,sama pogarda z ciebie zionie życzę Tobie spelniaj się i bądź szczesliwa
    Mam nadzieję, że drugiego Komorowskiego nie będzie

  • 14.10.2019 18:07  Odpowiedz na komentarz

    a ty terasa to jakie szkoły kończyłaś , ze kwalifikujesz kogoś jako nieuka ??

  • 14.10.2019 14:32  Odpowiedz na komentarz

    szczescie w nieszczesciu ze pis nie wygrał w senacie ze ani ostrowski ani gaweł nie weszli...teraz potzrebna mobilizacja na wybory prezydenckie zanim zalew ciemnoty nieuctwa i prostactwa zaleje nasz kraj do konca

PODOBNE TEMATY
Czy Powiat Gnieźnieński zostanie uratowany? Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego przy wsparciu Rady podjął decyzję o przyjęciu programu postępowania ostrożnościowego.... Poniedziałek, 9 grudnia 2019
Czy ginekolodzy są fatalnymi przedsiębiorcami i z państwowych pieniędzy utrzymują prywatne gabinety? Jak już wiadomo, osiągnięto porozumienie z gnieźnieńskimi ginekologami. Okazuje się jednak, ze ginekolodzy... Piątek, 6 grudnia 2019
Paulina Hennig-Kloska wyśle nietypową "kartkę świąteczną" Zbigniewowi Dolacie Posłanka Paulina Hennig-Kloska wyśle w tym roku nietypową "kartkę świąteczną" posłowi Zbigniewowi Dolacie.... Środa, 4 grudnia 2019
Starosta komentuje donos ginekologa Jarosława N. do Prokuratury! Czy lekarz odpowie karnie za zawiadomienie organów ścigania? Ginekolog Jarosław N. złożył donos do Prokuratury, o czym informowaliśmy już wcześniej. Może się wydawać,... Piątek, 29 listopada 2019