Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poseł Dolata "w rowie"! Mocny koniec kampanii wyborczej

Piątek, 11 października 2019
  • Poseł Dolata

Dzisiaj samochód ciągnący mobilny baner posła Zbigniewa Dolaty zakończył jazdę w rowie. Do kolizji doszło w Charbowie (gmina Kłecko).

Pod koniec lipca bieżącego roku poseł Zbigniew Dolata stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Dzisiaj natomiast samochód ciągnący baner wyborczy parlamentarzysty zakończył jazdę w rowie. Nie wiadomo co prawda kto był kierowcą, ale nieco groteskowo można stwierdzić, że motoryzacja nie jest mocną stroną posła Dolaty.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Bartosz Wiśniewski

Napisz komentarz

Komentarze(18)

  • 15.10.2019 11:08  Odpowiedz na komentarz

    Znak od Boga? Skończy w rowie? Ma sobie dać spokój? Szkodnik? .....ciekawe pomysły ale widać ,że nie tym razem.

  • A co z cisza wyborczą?

  • 12.10.2019 22:17  Odpowiedz na komentarz

    I jutro tam bedzie w rowie w szambie

    14.10.2019 09:40

    tak trzymać! POziom tego portalu jaki jest widzi każdy! A jaki portal tacy czytelnicy i komentatorzy

  • 12.10.2019 17:39  Odpowiedz na komentarz

    Ale tendencyjny artykuł, masakra, kompromitacja sPOKO

  • 12.10.2019 14:10  Odpowiedz na komentarz

    To znak od Boga ze Dolata powinien zakończyć to polowanie .To zły omen

  • 12.10.2019 14:04  Odpowiedz na komentarz

    Żenujący tytuł, tak samo jak poziom pseudo redaktorka

  • Dolata powinien abdykowac, to zdarzenie jest wyraznym znakiem swietej przeciez opatrznosci

  • 12.10.2019 00:00  Odpowiedz na komentarz

    Ta wywrócona laweta z reklamą pseudo-posła Dolaty jest posumowaniem jego całej politycznej działalności w Gnieźnie. Ten obłudny człowiek poukładany z sitwą polityczną i prokuraturą jest głównym winnym ZATRZYMANIA GNIEZNA W ROZWOJU I BEZPRAWIA W TYM BIAŁORUSKIM MIEŚCIE !!! Kto zagłosuje na ten muł polityczny ten chyba jest na Dziekance lu przy korycie z naszymi trwonionymi publicznymi pieniędzmi.

  • 11.10.2019 23:15  Odpowiedz na komentarz

    ALE REDAKTOREK MA FRAJDĘ OJ BĘDZIE SIĘ CIESZYŁ PRZEZ MIESIĄC KAŻDEMU MOGŁO SIE TO ZDARZYĆ A TU WIELKIE HALO....

  • 11.10.2019 20:57  Odpowiedz na komentarz

    "Gratuluję" czujności autorowi zdjęcia, ormo czuwa.

  • 11.10.2019 20:09  Odpowiedz na komentarz

    .....ciężka dola posła

  • 11.10.2019 19:58  Odpowiedz na komentarz

    To znak żeby już dał sobie spokój, z bycia posłem i KAMPANIą!
    trzeba słuchać glosu z góry !

  • 11.10.2019 18:15  Odpowiedz na komentarz

    Oj Dolata Dolata

  • 11.10.2019 16:59  Odpowiedz na komentarz

    Każdemu się mogło to przydarzyć i nie wolno wszystkich jedna miara brać pamiętaj drogi redaktorze.

    12.10.2019 14:13

    To znak od Boga ze Dolata powinien zakończyć to poslowanie

    12.10.2019 09:29

    Dokladnie tak jak mowisz kazdemu sie moze zdarzyc jesli sie nie dostosuje do warunkow panujacych na DRODZE, a tymbardziej jesli w zabudowanym sie straci prawko to juz w pelni swiadomie

  • 11.10.2019 16:35  Odpowiedz na komentarz

    A Napisane jakby sam miał wypadek. Ale wow .....????

PODOBNE TEMATY
Ginekolodzy złożyli wypowiedzenia! Czy to próba szantażu na dyrekcji? "W związku z niespełnieniem warunków płacowych wypowiadam umowę na pełnienie dyżurów lekarskich oraz... Piątek, 1 listopada 2019
Co dzieje się na gnieźnieńskiej ginekologii? Czy lekarze wymuszają podwyżki i chcą rozbić oddział? Gnieźnieńska ginekologia od lat boryka się z problemem niedoboru młodych lekarzy. Teraz, kiedy pojawiła... Środa, 30 października 2019
PKW nie widzi podstaw do ponownego liczenia głosów w wyborach do Senatu w okręgu nr 92 Jak informuje Wasze Radio FM, nie będzie ponownego liczenia głosów w wyborach do Senatu w okręgu nr... Poniedziałek, 28 października 2019
Szkoła z Gniezna pod patronatem Enei Grupa Enea kontynuuje działania w ramach programu patronackiego i dodaje energii kolejnej szkole. Do... Piątek, 25 października 2019