PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

VII Ogólnopolski Turniej Karate Satori Cup

Wtorek, 8 października 2019
  • VII Ogólnopolski Turniej Karate Satori Cup

W sobotę, 5 października, reprezentacja klubu Karate Inochi Gniezno brała udział w zawodach rozgrywanych w Złotowie. Była to doskonała okazja, aby sprawdzić formę przed zbliżającym się Pucharem Polski w Karate.

Zawodnicy klubu w składzie Marcin Woliński, Arkadiusz Kwaśniewski, Kacper Majchrzak oraz Łukasz Wiśniewski w sumie wywalczyli 5 medali. Marcin Woliński w konkurencji kata indywidualne wywalczył medal brązowy, natomiast w kumite indywidualnym uplasował się na najwyższym stopniu podium. Arkadiusz Kwaśniewski zdobył złoty medal w kumite indywidualnym. W tej samej kategorii startował również Kacper Majchrzak, który zakończył zawody na trzecim miejscu. W kategorii senior w kumite indywidualnym startował Łukasz Wiśniewski, który uplasował się na miejscu trzecim. Zdobyte doświadczenie podczas turnieju pozwoli nam lepiej przygotować się do startów w Pucharze Polski.

tekst: Informacja prasowa