Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

ZUS kontroluje biuro posłanki! Przypadek?

Piątek, 4 października 2019
  • ZUS kontroluje biuro posłanki! Przypadek?

10 dni przed wyborami parlamentarnymi do biura posłanki Pauliny Hennig-Kloski weszła kontrola z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Posłanka Paulina Hennig-Kloska napisała na swoim fanpage’u:

„Do mojego biura poselskiego weszła dziś kontrola ZUS. Do wyborów pozostało 10 dni. Przypadek? Dodam, że ZUS opłacany terminowo, dokumentacja dostarczana na czas, rodziny nie zatrudniam, przekrętów nie robię! Dodatkowo corocznie rozliczamy się przed Kancelarią Sejmu no i kontrolują nas media. Jak myślicie czego szukają?”


Warto dodać, że posłanka przez 4 lata nie miała żadnej kontroli z ZUS-u. Instytucja nagle "obudziła się" przed samymi wyborami.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 10.10.2019 18:29  Odpowiedz na komentarz

    Widac ze poslanka kupila portal!!!!!

  • 08.10.2019 21:57  Odpowiedz na komentarz

    Nie czytam już tego portalu... Drażni mnie ta reklama u dołu....

  • 07.10.2019 06:18  Odpowiedz na komentarz

    Już któryś raz moje Gniezno nie pokazuje wszystkich komentarzy. Moich i znajomych również !Tłumaczy się, że MODERator bo niby są komentarze wulgarne. Ok! Ale nie rozumiem, dlaczego Narodowiec może pisać, co ślina mu na język przyniesie. Jakos tam moderator nie dociera. Kim jest ten Narodowiec, że ma takie fory ?.Można się tylko domyślać. Szkoda, że jest taka dziwna segregacja przez moderatora - w osobie redaktora !

    07.10.2019 11:41

    @Piszący MĄDRALA > trzeba pisać na temat i nie używać typowych-wulgarnych słów to nikt cię nie będzie blokował.Masz prawo nic nie rozumieć z tego co ja piszę,bo nie każdemu mózg jednakowo pracuje i nie wszyscy jednakowo głosują w wyborach. Ale zrozumienie pojęcia WOLNE SŁOWO czy WOLNE MEDIA w tym posovieckim kraju nie jest łatwe do zrozumienia czego właśnie TY JESTEŚ PRZYKŁADEM !!! Nikogo nie znam pracującego w tym portalu a po prostu JEST TO JEDYNY WOLNY PORTAL INTERNETOWY W KTÓRYM MOGĘ NAPISAĆ swoje patriotyczno-narodowe opinie !!! To świadczy o białoruskim poziomie demokracji w Gnieźnie!!!

  • 07.10.2019 06:09  Odpowiedz na komentarz

    Głos ODDAm na Panią Hennig- KLoske. KOBIETA mądra, zaangażowana i dbająca o ludzi i Polskę.

  • 04.10.2019 21:53  Odpowiedz na komentarz

    Warto dodać,że skoro marionetka przez 4 lata nie miała żadnej kontroli ZUS TO CZAS NAJWYŻSZY NA TAKĄ KONTROLĘ > tym bardziej,że dalej pcha się do koryta z publicznymi pieniędzmi a z jej działalności w sitwie NOWOCZESNA pozostały tylko olbrzymie długi i smród. Istnieje więc podejrzenie,że pewien % długów sitwy Petru może ciążyć także na tej pani więc chyba dlatego tak pcha się do platformuchów gdzie czuć kasę??? Każdy uzależniony od kogoś finansowo człowiek NIE MOŻE BYĆ RADNYM A TYM BARDZIEJ POSŁEM !!! Czas najwyższy aby społeczeństwo to zrozumiało i GŁOSOWAŁO NA ZIARNO A NIE NA PLEWY!!!

  • 04.10.2019 18:46  Odpowiedz na komentarz

    Takie osoby jak Krawczyk, Lubbe Henning Kloska, Gaweł, Ostrowski które zmieniają Partię CZY organizacje jak rękawiczki są kompletnie niewiarygodne. Dbają tylko o swój stołek. Wielu z nich dzięki naszym glosom się udaje

  • Dlaczego Pani tak reaguje na kontrolę zus? Przeciez to standardowe procedury urzędu państwowego wobec wszystkich obywateli RP.

    05.10.2019 11:51

    @OBYWATELKA RP>oczywiście,że masz rację !!! Ale ta cała hołota posocjalistyczna rządząca Polską od 30 lat CZUJE SIĘ PONAD PRAWEM a więc czują się lepsi od reszty obywateli. Dlatego długo nie będzie lepiej w Polsce albo Polska STRACI CAŁKOWICIE WOLNOŚĆ a sępy germańsko-sowieckie oraz koszerne już zęby ostrzą !!! Dlatego jest taka nagonka na KONFEDERACJĘ z nie dopuszczaniem jej do mediów,bo wszędzie w całej Polsce ZDRAJCY I ZŁODZIEJE BOJĄ SIĘ PRAWDZIWYCH POLAKÓW!!! Dlatego tylko KONFEDERACJA jest iskierką nadziei dla Polski !!!

  • 04.10.2019 16:33  Odpowiedz na komentarz

    Najwyższy czas się rozliczyć, jeśli jest wszystko ok to tylko dla pani plus. A mimo wszystko uważam, że do Sejmu POWINNy wejść bardziej kompetentne osoby.osoby które zmieniły opcję są niewiarygodne

PODOBNE TEMATY
Ginekolodzy złożyli wypowiedzenia! Czy to próba szantażu na dyrekcji? "W związku z niespełnieniem warunków płacowych wypowiadam umowę na pełnienie dyżurów lekarskich oraz... Piątek, 1 listopada 2019
Co dzieje się na gnieźnieńskiej ginekologii? Czy lekarze wymuszają podwyżki i chcą rozbić oddział? Gnieźnieńska ginekologia od lat boryka się z problemem niedoboru młodych lekarzy. Teraz, kiedy pojawiła... Środa, 30 października 2019
PKW nie widzi podstaw do ponownego liczenia głosów w wyborach do Senatu w okręgu nr 92 Jak informuje Wasze Radio FM, nie będzie ponownego liczenia głosów w wyborach do Senatu w okręgu nr... Poniedziałek, 28 października 2019
Szkoła z Gniezna pod patronatem Enei Grupa Enea kontynuuje działania w ramach programu patronackiego i dodaje energii kolejnej szkole. Do... Piątek, 25 października 2019