Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej i Kokoszki

Środa, 2 października 2019
  • Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej i Kokoszki

Dzisiaj ok. godz. 17.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ulic Wrzesińskiej i Kokoszki. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, kobieta kierująca samochodem osobowym marki Honda, skręcając w kierunku centrum z ul. Kokoszki na ul. Wrzesińską nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu młodemu motocykliście. Kierujący jednośladem aby uniknąć zderzenia rozpoczął awaryjne hamowanie oraz „położył” motocykl na jezdni i zsunął się z niego. Niestety było już za późno, aby uniknąć kolizji. Młody mężczyzna uderzył w samochód. Poszkodowany stracił na chwilę przytomność. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał go do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustala Policja. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 05.10.2019 19:31  Odpowiedz na komentarz

    to ulicą kokoszki da się przejechać? tam są dziury jak leje po bombach

  • 03.10.2019 07:42  Odpowiedz na komentarz

    Ulica przy jeremiasie to ulica kokoszki

    03.10.2019 19:40

    zwracam honor ulica w litere Z

  • 02.10.2019 16:00  Odpowiedz na komentarz

    wg mnie ulica kokoszki nie KRZYŻUJE się z ul. Wrzesińska

  • Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, kobieta kierująca samochodem osobowym marki Honda, skręcając w kierunku centrum z ul. Kokoszki na ul. Wrzesińską nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu młodemu motocykliście. .....czy aby to skrzyżowanie jest w GNIEŻNIE, na planie miasta tego nie widać.

    05.10.2019 18:35

    Jolka, to źle przeczytałaś mapę. Nie może być dwóch ulic o tej samej nazwie, jest jedna, ale poprzedzielana innymi ulicami. To nie podlega dyskusji. Kokoszki to taka ulica w częściach, a wywodzi się to prawdopodobnie z dawnych lat, kiedy planowano w tamtej okolicy budowę osiedla blokowego na wzór Winiar.

    03.10.2019 22:20

    @ech ludzie:Kokoszki też jest jedna tylko przedzielona ulicą Kostrzewskiego. Zamiast się mądrzyć poczytaj lepiej mapę i to dokładnie....PRZECZYTAŁAM MAPĘ I ZMIERZYŁAM ODLEGŁOŚĆ KTÓRA TO WYNOSI PONAD 200 METRÓW, DZIWNY TO PODZIAŁ TEJ ULICY.

    03.10.2019 13:47

    Jolka, nie ma dwóch ulic o tej samej nazwie. To tak samo jakby powiedzieć, że są dwie ulice Młodzieży Polskiej, a jest jedna tylko przedzielona ulicą Piekary. Kokoszki też jest jedna tylko przedzielona ulicą Kostrzewskiego. Zamiast się mądrzyć poczytaj lepiej mapę i to dokładnie.

    03.10.2019 12:50

    @ECH LUDZIE: też nie znasz miasta, bo byś wiedział że są dwie ulice o tej samej nazwie, a więc nie pouczaj.

    02.10.2019 17:23

    Nie znacie topografii Miasta? Zdarza się, ale po to są mapy, aby je czytać i to skrzyżowanie jest na mapie. To ta ulica gdzie jedzie się do Jeremiasa.

PODOBNE TEMATY
Truchło na drzewie w Wymysłowie! Czy służyło do szkolenia psów? Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w ubiegłym tygodniu jeden z Czytelników poinformował redakcję... Sobota, 19 października 2019
Tymczasowy areszt dla 42-letniego Ukraińca za kradzież rozbójniczą W jednym z gnieźnieńskich marketów doszło do kradzieży rozbójniczej. Sprawca nie chcąc zapłacić za polarową... Sobota, 19 października 2019
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej kom. Józefa Wróblewskiego Przed Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie odsłonięto tablicę upamiętniającą komisarza Józefa Wróblewskiego.... Sobota, 19 października 2019
Pożar budynku wielorodzinnego na os. Konikowo W sobotę po godz. 9.00 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kołłątaja... Sobota, 19 października 2019