Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Weź udział w projekcie "Młodzi liderzy działają lokalnie"

Piątek, 19 sierpnia 2011
  • Weź udział w projekcie

Jesteś młodym człowiekiem, obserwujesz świat wokół siebie i nie godzisz się na to jaki jest. Masz ochotę coś w nim zmienić - mało tego - masz mnóstwo energii i niebanalnych pomysłów, tylko? nikt cię nie chce słuchać? Wszystko co chciałbyś zrobić sam wymaga zgody rodziców, którzy nie zawsze wykazują zrozumienie dla twojej inicjatywy? Brakuje ci wsparcia?

A może w twoim otoczeniu nikt za bardzo nie interesuje się problemami społecznymi i czasem pojawia się w twojej głowie myśl, że tak być nie może, ale… zapał szybko gaśnie, bo brakuje ci pozytywnych wzorców i bodźców do działania? W zasadzie nie rozumiesz czym jest aktywność publiczna, bo niby skąd, skoro wokół nic się w tym kierunku nie dzieje?
Aby zmienić takie sytuacje stworzyliśmy projekt „Młodzi liderzy działają lokalnie”! Wierzymy, że młodzi ludzie chcą i mogą wiele zdziałać! Pomóż nam przekonać do tego innych! Nie czekaj, zbierz swoich znajomych i dołącz do akcji „Młodzi liderzy działają lokalnie”.
Waszym zadaniem będzie wytropienie problemów społecznych w lokalnym środowisku i wymyślenie sposobów na ich rozwiązanie. Uczestnikom inicjatywy w znalezieniu najlepszych pomysłów pomagać będzie Polski Portal Edukacyjny Interklasa oraz powołani eksperci, którzy będą wspierać zespoły biorące udział w akcji wiedzą, dobrymi praktykami i radami dotyczącymi procedur pracy grupowej. Uczestnicy projektu oprócz możliwości poprawy warunków życia lokalnej społeczności będą mieli także szansę na… zdobycie atrakcyjnych nagród rzeczowych, które przyznane zostaną w konkursie „Detektywi społeczni” towarzyszącemu projektowi. Zgłoś się już dziś!
Formularz rejestracyjny i szczegółowe informacje na temat projektu „Młodzi liderzy działają lokalnie” oraz konkursu „Detektywi społeczni” znaleźć można na stronie www.detektywi.interklasa.pl oraz na stronach Polskiego Portalu Edukacyjnego Interklasa (www.interklasa.pl).
Wszelkie pytania dotyczące projektu należy kierować do koordynatora Projektu - Anny Kobieli, pisząc na adres poczty elektronicznej:  anna.kobiela@interklasa.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 694 848 254.

Pamiętamy jak to było… Obserwujemy jak jest…


źródło: www.trzemeszno.pl

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Truchło na drzewie w Wymysłowie! Czy służyło do szkolenia psów? Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w ubiegłym tygodniu jeden z Czytelników poinformował redakcję... Sobota, 19 października 2019
Tymczasowy areszt dla 42-letniego Ukraińca za kradzież rozbójniczą W jednym z gnieźnieńskich marketów doszło do kradzieży rozbójniczej. Sprawca nie chcąc zapłacić za polarową... Sobota, 19 października 2019
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej kom. Józefa Wróblewskiego Przed Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie odsłonięto tablicę upamiętniającą komisarza Józefa Wróblewskiego.... Sobota, 19 października 2019
Zaginął Krzysztof Sekulski Zaginął Krzysztof Sekulski, lat 53, około 180 cm wzrostu. Może być ubrany w jeansy i ciemny polar. Może... Sobota, 19 października 2019