Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

19-latek wypadł z auta wraz z fotelem! Poniósł śmierć na miejscu!

Niedziela, 15 września 2019
  • 19-latek wypadł z auta wraz z fotelem! Poniósł śmierć na miejscu!

W nocy z soboty na niedzielę służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kosowo. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa.

Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z kierowców jadących drogą krajową nr 15 zauważył na polu rozbity samochód osobowy marki Mitsubishi. Kilak metrów od pojazdu leżał kierowca, który wypadł z wraku razem z fotelem. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Kiedy na miejsce przybyli ratownicy stwierdzili, że 19-letni mieszkaniec Gniezna poniósł śmierć na miejscu. Autem podróżowała jedna osoba.

Miejsce wypadku zabezpieczyli strażacy. Czynności na miejscu prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie ustalono, że auto jechało od strony Gniezna w kierunku Wrześni. Z niewiadomych przyczyn samochód zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo, a następnie dachował. Pojazd uległ zniszczeniu. Szczątki wraku rozrzucone były na dużym obszarze co wskazuje, że prędkość auta musiała być bardzo duża.

Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Dokładne przyczyny i okoliczności będą ustalane w dalszym toku postępowania.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik, Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(31)

  • 10.10.2019 11:21  Odpowiedz na komentarz

    190km/h miał n liczniku

  • 20.09.2019 20:59  Odpowiedz na komentarz

    Dajcie mu spoczywać w spokoju wypadki były są i będą współczuje rodzinie a szczególnie mamie tez poçhej mam

  • Trzeba było tak szybko nie gazować gruzem to by żył

  • Deeebil no idiota nie trzeba było tak gazować gruzem to by się nic nie stało

  • 19.09.2019 15:19  Odpowiedz na komentarz

    @gaz do dechy. Pomyśl zanim się wypowiesz.

  • 17.09.2019 18:20  Odpowiedz na komentarz

    A pomyślał któryś z was "mądrale "że coś innego mogło się wydarzyć. Może świadomie się tak ROZPEDZIŁ. ... Jak zawsze wszystko każdy wie, a najwięcej o tym o czym nie ma pojęcia.

    17.09.2019 21:18

    Może świadomie się tak ROZPEDZIŁ. ... Jak zawsze wszystko każdy wie, a najwięcej o tym o czym nie ma pojęcia....no tak śpieszno mu było na drugi świat, a jak nieświadomie się rozpędził to nie powinien uzyskać prawa jazdy, czyż nie tak myślący kibicu nie mający pojęcia co piszesz.

    17.09.2019 19:57

    Mogła opona wystrzelic, zwierzę wyjść na drogę, mógł uciekać żeby na czołowe nie jechać jest wiele rzeczy Przez które chłopak miał wypadek nawet mógł mieć awarię układu kierowniczego

  • 17.09.2019 14:16  Odpowiedz na komentarz

    Ogromna tragedia to był naprawdę wspaniały chłopak A dla rodziców ogromne współczucie musicie być silni macie dla kogo

  • 17.09.2019 09:45  Odpowiedz na komentarz

    pewnie po Narkole do szczytnik jechal

    22.09.2019 13:39

    Czytam wypowiedź,,czytelnika,, i jestem wręcz oburzony Insuacjami że OD razu przypinasz łatkę chłopakowi którego raczej nie znasz i pisząc o cytuję,,Narkolach,, heh chyba ze znaaz i czekales tam za nim...Nie Nam jest gdybac i nie NASZA jest to sprawa co robił w tamtym momencie ...równie dobrze mógł spojrzeć w telefon... ten młody chłopak zapłacił największą karę za swoją nie ostrożnośc... NIECH JEGO DUSZA SPOCZYWA W SPOKOJU A KOMETUJACYM PROPONUJE USZANOWAC ZMARLEGO ...,,NIE CZYN DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE.

  • 16.09.2019 12:48  Odpowiedz na komentarz

    To nie gra komputerowa Że zginie i na NOWO gre zacznie. Game over

  • 16.09.2019 10:51  Odpowiedz na komentarz

    Kolejny mistrz okres próbny dla młodych kierowców przekroczenie prędkość zabranie prawa jazdy obrońca jeden z drugim nie chciałbyś znaleźć się w tym samochodzie ani na drodze jak leciał.

  • @Ponury i czytelnik:Za swoje decyzje trzeba ponosić konsekwencje. Przykro że aż takie no ale trudno....Każdy był młody i każdy dosłownie każdy szalał i myślał że nic mu się nigdy nie przydały niestety stało się szkoda chłopaka całe życie przed nim było [*]....tak kończy się szaleńcza jaZDA MAŁOLATA, NIEDOŚWIADCZONEGO KIEROWCY, TO NIE GRA KOMPUTEROWA GDZIE ODZYSKUJE SIĘ "ŻYCIE" NA KLIKNIĘCIE.....Poprostu nie wiem czy pisząc taki komentarz ktoś jest napruty jakimś gównem czy poprostu w głowie sieczka taka że trzeba żniwa zrobić. Lecz się póki czas!!!!....chłopak miał pecha, prędkość zabija

  • 16.09.2019 07:22  Odpowiedz na komentarz

    Wyrazy wspolczucia dla rodziny przyjaciol i znojomych szkoda chlopaka

  • 15.09.2019 21:55  Odpowiedz na komentarz

    To nie tylko kierowcy jezdzaja na jednym kółku w pruścach również dzieci 9 letnie i trochę starsze próbuja jeżdzać na jednym kółku rowerem po chodniku

  • 15.09.2019 21:05  Odpowiedz na komentarz

    Mam dziecko w takim samym wieku, też jeździ autem. Pokazuję zawsze zdjęcia z takich wypadków by uświadomić , że wystarczy chwila by znikło życie. OGROMNE wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.

  • 15.09.2019 19:21  Odpowiedz na komentarz

    Gdzie tam baranie widzisz BMW?

  • "Szczątki wraku rozrzucone były na dużym obszarze co wskazuje, że prędkość auta musiała być bardzo duża." dziękuję i nie jest mi szkoda. Za swoje decyzje trzeba ponosić konsekwencje. Przykro że aż takie no ale trudno.

    16.09.2019 05:21

    Jakby któż z twojej rodziny tam skasował auto i zakończył życie to byś wielce płakał a teraz tu cwaniaczysz więc trochę kultury hamie wstrzymaj się z pewnymi złotymi myślami i zrozum jego bliskich i zamknij się jak możesz

    15.09.2019 21:02

    Poprostu nie wiem czy pisząc taki komentarz ktoś jest napruty jakimś gównem czy poprostu w głowie sieczka taka że trzeba żniwa zrobić. Lecz się póki czas!!!!

  • Szczątki wraku rozrzucone były na dużym obszarze co wskazuje, że prędkość auta musiała być bardzo duża.....tak kończy się szaleńcza jaZDA MAŁOLATA, NIEDOŚWIADCZONEGO KIEROWCY, TO NIE GRA KOMPUTEROWA GDZIE ODZYSKUJE SIĘ "ŻYCIE" NA KLIKNIĘCIE.

  • 15.09.2019 18:22  Odpowiedz na komentarz

    No przecież wyraźnie pisze, marka Mitsubishi..