Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Chce pozbawić pilotów z Powidza pracy i środków do życia! Dlaczego?

Piątek, 13 września 2019
  • Chce pozbawić pilotów z Powidza pracy i środków do życia! Dlaczego?

Pan Ryszard Lewandowski pozwał pilotów z powidzkiej bazy m.in. o zakłócanie miru domowego. Chce doprowadzić do sytuacji, w której lotnicy zostaną skazani prawomocnymi wyrokami, co uniemożliwi im wykonywanie zawodu i tym samym - pozbawi ich środków do życia.

Piloci z wyrokami nie będą mogli latać, więc chciałbym doprowadzić do sytuacji, w której powidzka baza pozostanie bez pilotów uprawnionych do latania nad naszymi terenami - pisze na swoim fanpage’u pan Ryszard Lewandowski. Wtedy być może będziemy mieć trochę spokoju.

Zadzwoniliśmy do Pana Ryszarda i zapytaliśmy, czy zdaje sobie sprawę z możliwych konsekwencji swojego działania. Tak, chcę pozbawić pilotów możliwości wykonywania zawodu i środków do życia - powiedział w rozmowie z nami Pan Ryszard Lewandowski. Cztery lata temu kupiłem działkę w okolicach bazy i chcę mieć spokój a nie śmigłowce wykonującego różnego rodzaju ewolucje nad głową. Jeżdżę po sołtysach okolicznych wsi i dokładnie mówię, co mają robić w takich sytuacjach. Dodatkowo sprawdzam, czy nadleśniczy, który wydał zgodę na tymczasowe lądowisko dla helikopterów w okolicach lasu zrobił to zgodnie z prawem.

1 października w Wojskowym Sądzie Garnizonowym w Poznaniu odbędzie się posiedzenie w przedmiocie rozważenia umorzenia postępowania karnego w ww. sprawie. Jak powiedział nam Pan Ryszard, który pełni rolę oskarżyciela posiłkowego, wskazał trzech z siedemnastu pilotów, bowiem dane tylu udało mu się ustalić z dokładnymi adresami zamieszkania.

O tym jak bardzo Pan Ryszard broni swojego prywatnego terenu pisaliśmy już w tym roku, kiedy potrącił mężczyznę samochodem. Poszkodowany miał tak poważne obrażenia, że został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Trzy lata wcześniej w tym samym miejscu, ten sam agresor, pobił żołnierza z powidzkiej bazy. I w tym wypadku poszkodowany miał bardzo poważne obrażenia. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule „Potrącił mężczyznę samochodem! Poszkodowanego zabrał śmigłowiec LPR”.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(156)

  • 12.10.2019 07:52  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo dobrze gość wiedział gdzie działkę kupuje , a teraz płacze. Sąd powinien od razu karać takich cwaniaczków bez rozpatrywania sprawy. Jak się wojsko nie wyszkoli to go nie obroni. Czy to tak ciężko zrozumieć?

  • 20.09.2019 08:34  Odpowiedz na komentarz

    To jest tak samo jak z frankowiczami- wzięli kredyty we frankach i teraz placza że rata podskoczyła- wiedzieli na co sie pisali.

  • 18.09.2019 23:31  Odpowiedz na komentarz

    Facet ma rację powinny być ustalone jakieś godz. lotów i tyle a teraz robią co chcą ,wystarczy jechcać do wiekowa lub ruchocinka ludzie tam już mają dość wojska

  • 18.09.2019 17:46  Odpowiedz na komentarz

    Tak.pewnie trepy zaraz umierać będą z głodu! Oni całe życie tacy biedni...A zapracowani jak nikt w tym kraju.

  • 18.09.2019 14:06  Odpowiedz na komentarz

    Pan Lewandowski sam wybrał sobie działkę blisko lotniska i cierpi. ja natomiast kupiłem sobie działkę i postawiłem rodzinie dom w miejscowości lubochnia na granicy z Wymysłowem. niestety nie ma tam spokoju zarówno w dzień jak i w nocy. śmigłowce potrafią tam przelecieć tuż nad domem oświetlając halogenem posesję nawet o 1 w nocy. Dzwoniłem do dowództwa JW w Powidzu niestety to nie polscy piloci tylko piloci USA " przyjaciele" , którzy robią sobie w Polsce co chcą i normalnym ludziom nie pozwolą spać w nocy. co gorsza kadra kierownicza JW w Powidzu nie ma żadnego wpływu na poczynania wojska USA

  • 18.09.2019 09:37  Odpowiedz na komentarz

    Pytanie do redaktora czy nie można usunąć tych wstrętnych reklam jednej pani poseł ,przecież to jest żenujące jak się czyta stronę ,za parę groszy tak psujecie szatę graficzną strony poprostu szydera...

  • Jak przybędzie jeszcze 80 amerykańskich śmigłowców na lotnisku, to na pewno amerykanie wybudują tam swoje duuuuże zaplecze. Tak jak zapowiadali. Może z rocznym opóźnieniem ale wybudują.

  • 17.09.2019 16:23  Odpowiedz na komentarz

    No to wiem kto będzie miał tytuł "dzban roku"

  • 17.09.2019 12:58  Odpowiedz na komentarz

    Ten gościu to ma coś z głową

    18.09.2019 02:02

    wg moich informacji to do powidza ma przybyć jeszcze 80 helikopterów amerykańskich apaczy z niemiec /bo tam społeczeństwo ma dość amerykanów/ ,to dopiero bedzię :wojenka"

  • 17.09.2019 12:49  Odpowiedz na komentarz

    Pan lewadnowski może pozwie sam siebie jak można kupić działkę przy lotnisku i mieć pretensje do pilotów że mu nad głową latają szczyt glupoty

  • 17.09.2019 11:25  Odpowiedz na komentarz

    Jełop szuka zaczepki

  • 17.09.2019 07:52  Odpowiedz na komentarz

    co za pokrętna logika, niech kupi działkę przy torach a NASTĘPNIE pisze do PKP że mu pociągi przeszkadzają, albo nad morzem i pozywa urzad morski że mu morze szumi

  • 17.09.2019 05:07  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego ten dzban nie siedzi? kim on jest? Skoro celowo przejechał człowieka, to powinien gnić w pierdlu albo w psychuszce. Nie znam dziada, więc poważnie pytam dlaczego jest bezkarny?

    19.09.2019 04:51

    W sejmie nie ma poziomu. Patrz posłanka Pawłowicz...

    19.09.2019 04:50

    Za taką Polskę, gdzie ktoś kogoś umyślnie przejeżdża i nie zostaje ukarany? To gratuluję. to jest definicja prawa i sprawiedliwości?

    18.09.2019 01:14

    można dyskutować ale bez epitetów, obowiazuje poziom nawet w pierdlu lub w sejmie i w senacie

    18.09.2019 00:01

    to dlatego że w polsce jest jeszcze prawo i sprawiedliwość i za taka polskę walczyłem i byłem internowany

  • 16.09.2019 22:52  Odpowiedz na komentarz

    Baza helikopterów miała być gdzie indziej a nie w powidzu pan dobrze mówi

  • 16.09.2019 21:54  Odpowiedz na komentarz

    Przecież gdyby latali w normalnych godzinach nikt by nie robił hałasu ale oni latają nawet w nocy gdzie normlni ludzie dzieci i starcy chcą spać to uż jest robienie na złość innym ludziom....

    18.09.2019 03:48

    Wie Pan o której godzinie rozpoczęła się Druga Wojna Światowa ? Nie był to dzień podpowiem. Dlatego szanowni państwo, którym przeszkadza latanie śmigłowca lub innego StAtku Powietrznego Nikt z Agresorów Napadających na Polskę nie będzie się pytał " czy Dzieci i Starcy jeszcze Śpią?". Dlatego piloci szkolą się w dzień i w nocy, w Różnych Warunkach Atmosferycznych właśnie po to by chronić wasze tyłki w czasie Wojny.

  • Jestem pilotdm od lat 70tych. Na śmgłowcach latam od 37. lat. Widziałem już podobnych panu Ryszardowi. Ich działania kończyły się niepowodzeniem. Poza tym wniosktję z tego co przeczytałem, że że pan Rysiu okrzyknął siebie miejscowym szeryfem. Panie ryszardzie to pan kupił działkę przy lotnisku i zapewne w strefie pilotażu

  • 16.09.2019 14:42  Odpowiedz na komentarz

    jak wygra z pilotami śmigłowców (czego mu nie życzę...), to "dostanie" zamiast nich nóweczki F-35, a wtedy dopiero się dowie co to jest hałas

    19.09.2019 13:22

    Panie Ryszardzie przecież Pańska działka mieści się W MCTR EPPW. MCTR EPPw jest właśnie od groundu, czyli Piloci latają zgodnie z przepisami Cywilnymi i Wojskowymi.

    18.09.2019 01:18

    prosze zobaczyc jaka jest strefa oddziaływania lotniska powidz , w jakich miejscowosciach ,jest to na oficjalnych stronach w internecie

    17.09.2019 20:28

    wojsko już się liczy z moim protestem bo przestali już desantów i lotów nocnych

    17.09.2019 06:05

    Jak chcii mieć ciszę to było kupić działkę z dala od lotniska.

  • 16.09.2019 13:36  Odpowiedz na komentarz

    Kupując działkę, wiedział na jakie ryzyko się naraża. A skoro taki z niego kozak, to niech swoją energię poświęci dbałości o bezpieczeństwo tego kraju...

  • 16.09.2019 13:14  Odpowiedz na komentarz

    Zobaczymy czy też będziecie krytykować pana Ryszarda jak sprowadzą f 35 do powidza co powiecie ,będziecie mu dziekować ,że poruszył temat,bo huk będzie tak duży że spać nie będziecie mogli....

  • "Popieram pana ryszarda za odwagę. "
    Pobicie, rozjechanie i chęć pozbawienia pracy to jest przeciwieństwo odwagi

    30.09.2019 20:31

    nikogo nie pobiłem,nikogo nie przejechałem -wpadł pod przyczepe kempingowa bez mojej wiedzy ,ja uciekałem wraz z rodziną z mojej posesji przed czterema bandytami/ miedzy innymi i tym poszkodowanym/ - sprawa w toku -wynik sprawy bedzie na mojej stronie facebook skorzecin wiekowo powidz
    pozdrawiam

  • 16.09.2019 12:17  Odpowiedz na komentarz

    "PRoblem WYŻSZOŚCI lotów Samolotów nad ZDROWIEM i spokojem ludzi jest ogromnym problemem tego kraju."
    Problem wyższości egoizmu jednostek nad gałęzią transportu, handlu i usług społecznych, to dopiero trawi ten kraj

  • "Cztery lata temu kupiłem działkę w okolicach bazy i chcę mieć spokój"
    Co ZA DZBAN

  • 16.09.2019 10:29  Odpowiedz na komentarz

    cztery lata temu tzn. w 2015. To co, nie wiedział że w powidzu jest lotnisko? Baza wojskowa? Piloci mają siedzieć na dupie i nic nie robić bo panu lewandowskiemu to przeszkadza? Mógł sobie chyba kupić działkę gdzie indziej. Podobnie jest z krzesinami gdzie wokoło lotniska wielu ludzi kupowało działki i teraz mają pretensję do wojsk lotniczych że latają.

  • 16.09.2019 09:14  Odpowiedz na komentarz

    Ale Lotnisko istniało pierwsze zanim Pan kupił działkę

  • 16.09.2019 09:13  Odpowiedz na komentarz

    Przeciez oni lataja po nocach mozna oszalec robia halas I w ta I spowrotem masakra jestem za niech lataja sobie po jakis lasach co NIE ma domow +20km

    19.09.2019 13:02

    Szkolenia na obrębie 20 km ? To se możesz gokartem pojeździć jak kupujesz działkę przy torach czy lotnisku to się z tym liczysz a nie udajesz biednego szkolenia prowadzi się w dzień i w nocy i są ku temu powody a jak się nie podoba to korki w uszy i proponuje przestać robić z siebie wielkiego inteligenta bo to tak jak by kupić domek w skoju i potem płakać że jest hałas młodzież i cała noc coś się dzieje

    17.09.2019 20:25

    trzeba robić dokumentacje zdjęciową i w odpowiednim czasie ją by można wykorzystać

  • 16.09.2019 08:55  Odpowiedz na komentarz

    mam nadzieję że sąd odpowiednio obciąży pana ryszarda kosztami procesu, co za bzdura zupełnie jak ławica w poznaniu lotnisko od NIEPAMIĘTNYCH czasów a mieszczuchy CHCĄ SIĘ DOROBIĆ na odszkodowaniach ŻENUJĄCE zachowanie naprawdę oby sąd był ROZSĄDNY całym sercem za pilotami! skad sie tacy roszczeniowi ludzie biorą to ja nie wiem i mieszkaj tu koło takiego wrócisz po 22 w piatek do domu a ten zaraz cie na pały poda że zakłócasz mu jego mir :O

    19.09.2019 04:54

    Doskonale Pan wiedział, że tam jest lotnisko. Proszę uczciwie odpowiedzieć - Dlaczego kupił pan tam działkę?

    18.09.2019 01:34

    tu nie chodzi o pieniądze tu chodzi o to ze bezmózgowcy pomyśleli że w gminie witkowo można na prywatnych gruntach -rolniczych zrobić sobie poligon wojskowy i przy okazji zatruwać życie mieszkańców i żywność /spalinami/ gmina witkowo to typowa rolnicza produkcja ????? ,cała chemia ze śmigłowców to w waszym chlebie śmigłowiec spala 1000 l paliwa na godzine lub więcej

  • 16.09.2019 08:26  Odpowiedz na komentarz

    Ale czy ktoś wam każe tam mieszkać. To baza wojskowa czego się dziwić że latają śmigłowce. Na całym świecie są bazy wojskowe i co to normalne że samoloty latają. Mam nadzieję że pana Ryszarda też pociągną do odpowiedzialności prawnej za takie wypowiedzi.

  • 16.09.2019 07:59  Odpowiedz na komentarz

    wszyscy krytykujący! pomieszkajcie sobie w miejscowości, np. w Lubochni nad którą śmigłowce z powidza latają bez przerwy w dzień a zwłaszcza w nocy! na dodatek bardzo nisko, zakłócając tym samym spokój i ciszę nocną. Robią to nagminnie nie myśląc o mieszkańcach.

    16.09.2019 12:14

    Mieszkańcy zawsze mogą zmienić miejsce zamieszkania

  • 16.09.2019 06:23  Odpowiedz na komentarz

    NIECH PAN RYSZARD UDA SIĘ NA DOBROWOLNIE LECZENIE DO SZPITALA W GNIEŹNIE UL.POZNANSKA 15 GOŚCIU MA DUŻY PROBLEM Z SOBĄ

  • 16.09.2019 06:09  Odpowiedz na komentarz

    Kupił działkę koło lotniska czyli był świadomy tego! Lotnisko nie jest tam od 4lat

    16.09.2019 14:38

    kupił działkę koło lotniska, bo ze względu na uciążliwy hałas zapłacił za nią mniej...

  • 16.09.2019 05:19  Odpowiedz na komentarz

    Ma facet racje. Armia do likwidacji, a srodki oszczedzone na zakupy zabawek dla duzych chlopcow przeznaczyc na oswiate i sluzbe zdrowia. Amen.

  • 16.09.2019 00:07  Odpowiedz na komentarz

    Zgodzam się Aniu z tobą au

  • 16.09.2019 00:05  Odpowiedz na komentarz

    Ty się człowieku zastanów co ty chcesz zrobić dla samej polski

    18.09.2019 01:36

    chce prawa i sprawiedliwości PIS !!!!!

  • Podajcie panu Pavulon, problem rozwiąże się sam.

  • 15.09.2019 21:55  Odpowiedz na komentarz

    Pl
    No gość ma z puszką coś nie Halo. Tępa sztuka.

  • 15.09.2019 20:12  Odpowiedz na komentarz

    Utylizacja takiego czegoś nie unikniona

  • 15.09.2019 20:10  Odpowiedz na komentarz

    Kiedy pan rysiu się tam wybudował co? Kupił działkę za 10zł i ma problem wojsko było tam pierwsze niech spierdala gamoń skonczony jak i cała reszta takich pasikoników

  • 15.09.2019 17:44  Odpowiedz na komentarz

    Przecież on nie kupił działki koło lotniska ani lądowiska tylko chodzi o tzw Cypel nad skorzecinskim jeziorem. Helikoptery lądują po drugiej stronie jeziora A nie u niego i gdyby był trochę w temacie jest to lądowisko awaryjne do ćwiczeń naniesione na mapy

  • 15.09.2019 17:33  Odpowiedz na komentarz

    Ktoś oszołoma bierze na poważnie?! Baza w Powidzu jest "od zawsze", ona w ciągu 4 lat nie wyrosła spod ziemi. Poza tym, czy ten człowiek sam został skazany za swoje występki?!

  • Kto dał temu gościowi dane OSOBowe pilotów łącznie z adresami zamieszkania ?!?!?! Gdzie jest rodo..........

  • 15.09.2019 16:53  Odpowiedz na komentarz

    Pan ryszard Lewandowski jest jebanym debilem

    19.09.2019 20:39

    nikogo nie uderzyłem wiosłem i nie przejechałem samochodem
    pozdrawiam ,za jakiś czas to sie wyjaśni

    19.09.2019 04:57

    Zaprosił Pan go, żeby go zdzielić wiosłem, czy przejechać? Jaki wrażliwy na słownictwo...

    18.09.2019 01:48

    prosze się zastanowi nad swoim słownictwem ,ja mysle ze to jest słownictwo z twojego kręgu przyjaciół ,ja na pewno na takie nie zasługuje bo ja ciężko zapracowałem na swój los
    zapraszam do siebie na rozmowę ,szanujmy się nawznajem

  • 15.09.2019 16:26  Odpowiedz na komentarz

    Trzeba było kupić działkę na progu pasa..nie wierzę, że w tym kraju Coś takiego może tyle.

  • 15.09.2019 16:18  Odpowiedz na komentarz

    LuDzIe kochani. Ul przemyslowa we Wrześni jest ok 25km od lotniska w linii prostej i generalnie mozna te mieszkania porównać do arizony w ruchocinku takze nie ma co się dziwić że z panem jest coś nie tak ????

  • 15.09.2019 14:57  Odpowiedz na komentarz

    I zapewne kury przestały się nieść ????????????????????????

  • 15.09.2019 14:46  Odpowiedz na komentarz

    Dobrze przeczytałam? Pobił żołnierza, potrącił człowieka samochodem i jeszcze ktoś bierze go na poważnie? Taki czub powinien być już dawno odizolowany od społeczeństwa i pozbawiony wszelkich praw, a nie jeszcze bezczelnie domagać się ich w sądach, podając idiotyczne arugmenty.

    17.09.2019 22:11

    zapomniałem dopisać że ci bandyci poobijali mojego transportera t5 i przyczepe kempingowa że ubezpieczyciele oszacowali szkody całkowite tych pojazdów
    mogę to opublikować na mojej str facebook

    17.09.2019 09:57

    Ten żołnierz na mnie napadł i robił dwuznaczne propozycje ,w tym drugim przypadku ratowałem życie moich wnuków ,żony i swoje , byliśmy zmuszeni do ucieczki z naszej posesji przed czterema bandytami co na nas napadli ,jeden z bandytów ten poszkodowany wpadł pod przyczepe bo dobijał się do tylnych drzwi naszego samochodu /by nas zabić/ transporter t5 od strony przyczepy -dyszla tej przyczepy

  • 15.09.2019 14:45  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli wiedział bo musiał że jest tam baza to po co kupował działkę ? W głowie się pomieszało z tymi prawami

  • 15.09.2019 14:29  Odpowiedz na komentarz

    Panie Ryszardzie. ZWIĄZKU z pana DZIAŁANIem przeciwko pilotom 33 bazy lotnictwa transportowego, wzywam pana na natychmiastowe leczenie do szpitala PSYCHIATRYCZNEGO"Dziekanka" Ul.POznanska 15 Gniezno........ W OGÓLE TO SIĘ DZIWĘ ,ZE PAN NIE ZOSTAŁ JESZCZE SIŁOWO doprowadzony na leczenie na oddziale ZAMKNIĘTYM. NIE POZDRAWIAM.

    30.09.2019 20:38

    zaobserwowałem że od miesiąca to wojsko przestało latać i robić desanty na naszych ziemiach ,jednak moje protesty i wystąpienie do policji ,władz gminy ,do prokuratury i proces karny jaki zrobiłem pilotom odnosi skutek ha ha ha

    18.09.2019 01:40

    jest jeszcze unia europejska i sprawiedliwe sądy , mam taką nadzieje i bóg i sąd ostateczny

  • 15.09.2019 13:36  Odpowiedz na komentarz

    Buduje się koło lotniska i ma problem że latają samoloty . Czubek

  • 15.09.2019 13:14  Odpowiedz na komentarz

    Ryszard Ty pajacu mam dla Ciebie spokojne miejsce dziekana Gniezno z ludźmi pokroju którzy Cię popierają a za żołnierza którego pobiłeś powinieneś siedzieć albo gorzej trafić na mnie

    15.09.2019 18:48

    Ten koleś naprawdę powinien się leczyć i łysy zaprosić go można na rozmowę może skusi się jak mu powiesz że samolotem przylecisz

  • Dobrze było by się zainteresować tym który sprzedał mu działkę. Jeśli wiedział że znajduje się w jakiejś strefie ćwiczeń to jest jego wina. Znam podobny problem gdy ludzie wybudowali domy i fermę kur w strefie ochronnej. Gdy zaczęły zdychać to oczywiście okazało się że to wojsko winne. Lecz po prostu urzędnik nie zajrzał do teczki w której były ustalone te strefy i wydał pozwolenie na budowę. Trzeba w ten sposób spojrzeć na sprawę. Może gość wpadł sam w pułapkę i w ten sposób chce wywalczyć odszkodowanie. Jeśli jednak piloci ćwiczą w rejonach nie wyznaczonych do tego to niestety są winni.

    17.09.2019 20:53

    dowódca 33 bazy lotnictwa zatwierdził na moim prywatnym gospodarstwie rolnym dwa lądowiska -mam taki dokument i będzie udostępniony na moim facebook portalu skorzęcin wiekowo powidz w odpowiednim czasie -na razie nie mogę i te śmigłowce w mojej obecności prowadziły działania wojskowe -desanty kilka razy w tygodniu

  • 15.09.2019 12:47  Odpowiedz na komentarz

    Piszący poniżej. Nie wszyscy narzekaja
    ktorzy kupili działki więdząc że w pobliżu jest jednostka bo sa równiez rodowici mieszkancy ktorzy mieszkaja tam od dziesiatek lat. W folwarku zrobili sobie miejsce do cwiczen sto metrow od zabudowan.

  • 15.09.2019 12:43  Odpowiedz na komentarz

    Cwaniaczek upił bo tani , tanio bo baza za płotem, TERAZ KOMBINUJE , ŻEBY PODWYŻSZYĆ WARTOŚĆ POZBYWAJĄC SIĘ BAZY, MOŻE BY MU PROCESIK WYTOCZYĆ O WYŁUDZENIE I PRÓBĘ OBNIŻENIA ZDOLNOŚCI OBRONNEJ KRAJU ? tO ZARAZ MU SIĘ W D... ZAGOTUJE .

  • 15.09.2019 12:39  Odpowiedz na komentarz

    Kij ma zawsze dwa końce. Moze w końcu dobiora sie temu panu do tylka bo swiety nie jest. kupil dzialke gdzie nic nie moze wybudowac teraz helikoptery wiec do kogo pretensje wiedzial ze w poblizu jest jednostka a teren to park krajobrazowy. Co do samych pilotow powinni lekko odpuscic bo naprawde ciezko wytrzymac ich popisy kilka metrow nad ziemia. Teren jest turystyczny wiec trzeba zrozumiec i turystow

    16.09.2019 12:17

    Jako przedstawiciel turystów oświadczam, że dla nas niski przelot śmigłowca to dodatkowa atrakcja i między innymi dlatego do Was przyjeżdżamy.

  • 15.09.2019 12:25  Odpowiedz na komentarz

    PILOTOM NIC NIE ZROBIĄ GDYBY PRZESTALI LATAĆ TO DADZĄ ICH DO INNEJ PRACY W WOJSKU NA CHLEB ZAWSZE ZAROBIA

  • Koniec bezprawia LATAJĄ KIEdy chcą naresci ktoś zrobi porządek

    15.09.2019 16:39

    Kurort wypoczynkowy się znalazł na łężcu piękne ze śmiechu śmigło mu przeszkadza J....y pacyfista zawsze wiedziałem że tam czuby też
    Mieszkają pozdrawiam mieszkaniec Słupcy

  • 15.09.2019 12:21  Odpowiedz na komentarz

    Pojebany człowiek

  • 15.09.2019 12:17  Odpowiedz na komentarz

    Nikt nie zmuszal tego pana aby kupował dzialke obok terenu wojska. Kupujac kazdy powinien WIEDZIEĆ ze obok jest teren wojska NA którym sa cwiczenia. Proponuje zakupić dzialke na bezludnej wyspie wtedy pan bedzie mial spokoj i ludzie beda bezpieczni.

  • Idiota kupuje działki przy lotniskach

  • 15.09.2019 12:05  Odpowiedz na komentarz

    Rysiek. Do gniezna niedaleko tam cię wyleczą. Ino szybko bo może miejsc zabraknąć. Powodzenia i zdrowia życzę.

  • Pan Ryszard jest biznesmenem, kupił działkę obok Lądosiska Helikopterowego za małe pieniądze. A teraz chce zniszczyć lądowisko i działka i dom zyska na wartości... To się dzieje wszędzie w polsce

  • 15.09.2019 11:34  Odpowiedz na komentarz

    to niezły ryszard biznesu, kupić działkę przy lotnisku zapewne w dobrej kasie i pomstować do władz że mu przeszkadzają w mirze domowym( ?° ?? ?°)

  • 15.09.2019 11:30  Odpowiedz na komentarz

    Jak kupował działkę to nie wiedział gdzie ? Nie liczył się z uciążliwością bazy wojskowej w sąsiedztwie? Pan Ryszard ma coś nierówno pod deklem jak Rysiek z klanu :) mam nadzieję że sąd będzie miał WIĘCEJ oleju w GŁOWIE.

  • 15.09.2019 11:20  Odpowiedz na komentarz

    Lotnisko Tam było kilkadziesiąt lat, kupił niedawno, nie ma roszczeń wiedział co kupuje

  • 15.09.2019 11:19  Odpowiedz na komentarz

    Jak przemysli Pan sprawę to można NP.Sprzdac działkę milosnikowi lotnictwa i to z zyskiem a wszyscy będą szczęśliwi. ps. Moze motorniczych pozwać że halasuja w dzień i w nocy swoimi tramwajami ????

  • 15.09.2019 10:48  Odpowiedz na komentarz

    A może wojsko i wojna by się wczesniej z kurami, kaczkami i z panem z folwarku UMÓWIli kiedy mają cwiczyc by nie zakłucać panu ciszy kiedy pan rozmawia z żoną co panu do garka wyrzucić czy Pure czy kaczkę A wojsko ćwiczy by pana obronić jak pan tego nie rozumie proszę wżiąś rodzinę i oglądając Oświęcim to pozwoli panu rozszerzyć HORYZONT i zrozumieć po co wojsko ćwiczy

  • Co było pierwsze? Lotnisko, czy dom?Nie wiedział, że w pobliżu bazy latają helikoptery i samoloty?

  • 15.09.2019 10:12  Odpowiedz na komentarz

    Kupując działkę nie wiedział Pan o istnieniu lotniska w powidzu? Przynajmniej 40 lat istnieje i jego obecność nie była nigdy ukrywania. Po co kupować działkę w takim miejscu?

  • 15.09.2019 10:11  Odpowiedz na komentarz

    PRoblem WYŻSZOŚCI lotów Samolotów nad ZDROWIEM i spokojem ludzi jest ogromnym problemem tego kraju.
    w poznaniu SAMOLOTY PASAŻERSKIE LATAJĄ NISKO nad OSIEDlami MIESZKANIOWYMI (STARTUJĄ i LĄDUJĄ) HAŁASUJAC ponadnORMATYWNiE i zarzucając NA te OSIEDLA ogromne ILOŚCI SPALIN.
    Ale co tam, ludzie TO śmieci. mordy "w KUBEŁ" i NIECH CHORUJĄ i GINĄ.
    Samoloty, durny, tępy NARODZIE, są najważniejsze !!!

    16.09.2019 07:49

    A może tak po kolei. Jak daleko od miasta było lotnisko w chwili powstania-pewnie ze 20 km. Kto pozwalał się budować w kierunku lotniska a teraz udaje się że problem powstał wczoraj. Nie problem narastał przez dziesięciolecia i to nie z winy lotniska. To, że lotnictwo będzie się rozwijać było wiadome od początku.Chcemy i musimy podróżować a więc potrzebujemy lotnisk.
    nad naszymi głowami pojawia się problem lotów dronami. Czy ktoś sobie wyobraża te ilości latających urządzeń, bez pilotów, które codziennie dostarczają przesyłki? To będzie dopiero hałas dziesiątek / setek dronów.

  • 15.09.2019 10:09  Odpowiedz na komentarz

    CO za debil. takich powinni zamykac. wiedzial GDZIe kupuje dzialke ! dziwne ze za te pobicia jeszcze nie siedzi!

  • 15.09.2019 10:00  Odpowiedz na komentarz

    Co było pierwsze - lotnisko czy działka tego właściciela... proste.

  • 15.09.2019 09:58  Odpowiedz na komentarz

    Pan ryszard kupując działkę wiedział jaka jest sytuacja, więc niech teraz siedzi cicho.
    Kupił działkę okazyjnie,a teraz robi z tego wielki raban.

  • 15.09.2019 09:01  Odpowiedz na komentarz

    Chętnie odkupie działkę od pana ryszarda!!!

    17.09.2019 20:43

    jest wystawiona na sprzedaż
    zapraszam

  • 15.09.2019 08:48  Odpowiedz na komentarz

    tego nie chce się komentować.Zachowanie tego p. godne jest pogardy.

  • A moje pytanie brzmi tak dlaczego maja sa oskarżeni piloci skoro to nie oni wydaja rozkazy! A 2 pana w kaftan

  • Wiedział gdzie kupuje. To tak samo jak miastowi kupują działkę na wsi a potem skarżą rolnika za to że młuci zboże do późna a czasem w nocy. To oni wchodzą buciorami do nas. Jak się nie podoba to wypad.

  • 15.09.2019 07:06  Odpowiedz na komentarz

    Ten Ryszard jest bardzo dziwny. Moim zdaniem ma problemy natury psychiatrycznej. Każdy kto z nim rozmawia na pewno to zauważy.

  • Mowa jest o pilotach śmigłowców. A piloci nie są bez winy. Zapraszam na folwark /piaski tam piloci ćwiczą od 10.00 do 16.00 a wieczorem od 21.00 do 01.00 latają kilka metrów nad domami, posiadam nagrania i zdjęcia z lotów. Popieram pana ryszarda za odwagę. Wojsko urządziło sobie z miejscowości piaski regularny poligon a jakoś lotniska wojskowego tu niema. Zwierzęta Domowe są wystraszone zwierzyna leśna ma dziwne zachowania poniszczone drzewa w lesie i to ma być wojsko polskie do których mamy mieć zaufanie. Hałas zmierzony około 130 dcb przez 10 godz na dobę. Czy ktoś chciałby tu mieszkać?

    17.09.2019 09:44

    prosze o przesłanie tych zdjeć na moją strone facebook i za pana zgodą mogę to wystawić

    15.09.2019 15:07

    Szanowny Panie jeśli byś Pan był zorientowany to wiedział byś że między właścicielem lotniska na piaskach a wojskiem jest podpisana umowa o współpracy. I wszystko robione jest zgodnie z procedurami i właściwymi zgodami.. W dupach Wam się poprzewracalo. Cieszcie się że to maszyny z biało czerwona szachownica a nie np czerwona gwiazda latają.

    15.09.2019 13:22

    Dobrze przekaże kolegom z lotniczego pogotowia żeby omijali dziedzica z folwarku bo to jego niebo czub

    15.09.2019 12:45

    A kto był tam wcześniej baza czy pan ? Bo Lotnisko to jeszcze za niemca było .

    15.09.2019 09:13

    Idź się lecz psychiczny odpadzie genetyczny!

  • 15.09.2019 00:16  Odpowiedz na komentarz

    Na dziekanę wariata. Oddział zamknięty!

  • 14.09.2019 23:27  Odpowiedz na komentarz

    No idiota jakiś

  • 14.09.2019 22:59  Odpowiedz na komentarz

    Rysiek! lecz łeb

  • 14.09.2019 22:16  Odpowiedz na komentarz

    Podajcie adres funpage tego no jak mua tam było? Ryszarda ....

  • 14.09.2019 20:34  Odpowiedz na komentarz

    Trzeba na to popatrzeć z innej perspektywy, to państwo ma stanąć za wojskiem A takich cwaniaczków postawić do pionu,samoloty latały i będoł latać A takich panów ryszardów u nas jest trochę dlatego trzeba sprawę doprowadzić do końca

  • 14.09.2019 17:17  Odpowiedz na komentarz

    Ja mam z kolei inne pytanie Jakim cudem pozyskał dane osobowe tych Pilotów

  • 14.09.2019 16:35  Odpowiedz na komentarz

    Wydziedziczyć z działki i aresztować na miesiąc za działanie na szkodę bezpieczeństwa państwa polskiego.

  • WIEDZIAŁEŚ GDZIE KUPUJESZ DZIAŁKĘ BYŁEŚ PEWNIE GŁUCHY - MIEJ PRETENSJE DO SIEBIE POPAPRAŃCU

    15.09.2019 13:35

    Komentarz za 100pkt !!!

  • 14.09.2019 15:30  Odpowiedz na komentarz

    Dziad nieźle ma na bani. wiedział gdzie działkę kupuje więc ma problem. mam Nadzieje że to z nim zrobią porządek

  • Jesteś Pan idiotą, mam nadzieję że pan to czyta i czekam aż przyjedzie Pan do sołtysa mojej wsi i wtedy dobitnie wytłumaczę panu, że to pana trzeba SĄDZIĆ za byle co i wygnać z tej gminy. Jest pan mściwym dziadem, który wdepnął tymi zawszawionymi butami do naszej gminy a teraz próbuje wprowadzać jakieś swoje chore porządki. Takie kanalie jak pan powinno się wysyłać na Sybir, tam miałby pan spokój!!

    17.09.2019 20:42

    ja jadę tylko na wyraźne zaproszenie mieszkańców i sołtysa po to by opowiedzieć jak przegnałem
    tych cwaniaczków dowódców śmigłowców co lądowali na mojej ziemi ,ja mam od jakiegoś czasu spokój i zapewnienie amerykanów że będą szanować moje prywatne ziemie i dlatego te wojska atakują cala gmine witkowo bez pardonu bo się nie boją władz tej gminy, możemy się w każdej chwili spotkać ja nie boje się wygłaszac moich poglądów
    ,prawo jest stworzone dla wszystkich

  • 14.09.2019 15:03  Odpowiedz na komentarz

    Zrzucić napalm!

  • 14.09.2019 14:37  Odpowiedz na komentarz

    Debil skończony

  • 14.09.2019 14:36  Odpowiedz na komentarz

    Odpowiednie służby się powinny tym panem zainteresować bo to działanie na szkodę naszej obronności. a może ruscy mu płaca...

  • 14.09.2019 14:28  Odpowiedz na komentarz

    Art. 226. Znieważenie funkcjonariusza publicznego lub organu konstytucyjnego RP
    § 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
    § 2. Przepis art. 222 naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej § 2 stosuje się odpowiednio.
    § 3. Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolno

  • Ja proponuję proste rozwiązanie. Tego człowieka aresztować pod zarzutem działania na szkodę obronności Państwa. Nie wiem dlaczego władza patyczkuje się z takimi ludźmi. Wysłać panów w ciemnych garniturach, wpakować do samochodu i wywieźć do więzienia, będzie spokój.

  • 14.09.2019 13:33  Odpowiedz na komentarz

    temu panu potrzebny jest dobry specjalista z zakresu psychiatrii. PropOnuję szpital na poznańskiej ?dziekanka?.Tam sie nim troskliwie zajmĄ i uspokojĄ jego skoŁatane nerwy. zaordynują lewatywę i elektrowstrzĄsy. BĘdzie git

  • 14.09.2019 13:14  Odpowiedz na komentarz

    Świadomie kupił działkę 4 lata temu blisko lotniska (a lotnisko stoi tam od 40 lat) a teraz ma pretensje że mu śmigłowce latają nad głową :) to tak jak by na pustyni kupił działkę i miał pretensje że wszędzie piasek jest:)

  • 14.09.2019 13:10  Odpowiedz na komentarz

    Po CO kupOwał działkę?? Masakra. Mam nadzieje, ze to mU sie nie uda.

  • 14.09.2019 13:01  Odpowiedz na komentarz

    WiedziAl ze jest baza to poco kuPowal dzialke , oby dostal taka kare od sadu ze dzialke Zawinie komornik i nie bedzie problemu

  • 14.09.2019 12:31  Odpowiedz na komentarz

    Kurna co za debil

  • 14.09.2019 12:21  Odpowiedz na komentarz

    Co za dzban, a może to zielony ludzik działający na szkodę Państwa

  • 14.09.2019 12:08  Odpowiedz na komentarz

    Wiedzial gdzie KUPOWAL dzialke. Co za debil

  • Do kogo Pan Ryszard ma pretensje skoro sam dobrowolnie zadecydował, że zamieszka w okolicach bazy wojskowej... To jakby wybudować dom obok poligonu wojskowego i mieć pretensje że wojsko na nim Ćwiczy i zakłóca jego spokój. ..

    15.09.2019 01:12

    Poligony mają strefy buforowe, lotnisko olało te sprawy bo pewnie nikt nie kupi działki ze względu na hałas xD

  • 14.09.2019 10:35  Odpowiedz na komentarz

    Wysiedlic dziada na podkarpacie

    14.09.2019 19:47

    ????????????????????????????????

    14.09.2019 19:42

    Szkoda podkarpacia - wysiedliłby niedźwiedzie i splantował góry.

  • 14.09.2019 08:59  Odpowiedz na komentarz

    Na Antarktyde się wyprowadz. Co za łeb...

  • Przecież dobrze wiedział że tam jest lotnisko mógł kupić działkę w innym miejscu thebill

  • 14.09.2019 07:55  Odpowiedz na komentarz

    Jakiś wyjątkowo mściwy i nienormalny człowiek. A kto mu kazał kupować działkę akurat w tym miejscu,mało jest innych ?

  • To nie baza powstała po kupnie dziaŁki, tylko działka została kupiona w pobliżu bazy.
    Bedzie musial pozwac polskich i amerYkańskich pilotów, z czego tych drugich lata pewnie obecnie wiecej. Ciekawe za co możnE takiego panA oskarżyć wojsko?Trzeba było kupic działkę 4 lata temu daleko OD bazy i mieć spokÓj.
    Ręce opadają.

  • 14.09.2019 07:13  Odpowiedz na komentarz

    Kretyn.
    Kupił działkę koło lotniska WOJSKOWEGO, które ISTNIEJE około 60 lat I DZIWI SIĘ, ŻE SAMOLOTY LATAJĄ?
    kRETYN.

  • W Gnieznie rez spokoju nie ka przez ta baze. Nocne loty helikopteRami nad miastem to juz przesada. Gdzie sa wladze? Jestem za skazaniem pilotow. Moze sie skonczy ten amerykanski cyrk

    16.09.2019 20:20

    Ja w dzien zajmuje sie praca a nie pierdołami wiec w nocy spie jak dziecko i granat mnie nie OBUDZI, a jesli juz przed snem uslysze SMIGLOWCe to patrze w oknie i podziwiam pilotow za ich POSWIECENIe, przede wszystkim SWOJEgo czasu i zycia na SLuzbe Rzeczpospolitej. Pamietajcie ze to oni pierwsi przyjda z pomoca wiec okazcie wiecej szacunku

    14.09.2019 19:34

    To pakuj graty i wynoś się na jakieś odludzie a nie wyjeżdżaj z pretensjami do pilotów

  • 14.09.2019 06:52  Odpowiedz na komentarz

    Skoro ten pan wiedział, że jest tam baza lotnictwa i są przeprowadzane ćwiczę ją to mógł wybrać inną lokalizację na działkę. A to co on wyprawia powinny już się zająć tym służby bo za potrącenie umyślne człowieka powini3n odbywać karę więzienia.

  • 14.09.2019 00:30  Odpowiedz na komentarz

    Ludziom w głowach się pomieszalo,Kiedyś latały całe noce i nikomu nie przeszkadzali a .Teraz MIASTKOWi się pobudowali prawie na lotnisku i robią wielkie larum..myślą że oni rządzą a wiedzieli że samoloty to hałas ..

  • 14.09.2019 00:21  Odpowiedz na komentarz

    Po cholerę kupił działkę w okolicy bazy. Kupiłes to się facet goń. Nie trudno było przewidzieć ze będzie tam głośno

  • 13.09.2019 23:52  Odpowiedz na komentarz

    Pan Ryszard musi być wyjątkowym idiatą, wiedząc że kupuje działkę w pobliżu lotniska,z czym wiąże się hałas lądujących i startujących samolotów.
    A mimo tego mieć pretensje do pilotów...
    A co do innych spraw wiążących się z panem Ryszardem , powinien być już w więzieniu i nie mieć prawa głosu.
    Proponuje leczenie na poznańskiej.

  • 13.09.2019 23:47  Odpowiedz na komentarz

    cO ZA DEBIL KUPIŁ DZIAŁKĘ W POBLIŻU LOTNISKA I ZDZIWIONY ŻE MU SAMOLOTY LATAJĄ NIEZŁA AMEBA UMYSŁOWA.

    15.09.2019 09:32

    Jedno jest pewne że pan Ryszard starszy będzie napewno ale mądrzejszy to już nie ????

PODOBNE TEMATY
Polsko-amerykański mecz koszykówki w Czerniejewie 17 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Czerniejewie odbędzie się mecz koszykówki pomiędzy Army... Piątek, 8 listopada 2019
Powstańcza Zbiórka - kibice jednoczą siły z Terytorialsami Po raz pierwszy wielkopolscy Terytorialsi wspierają Stowarzyszenie Lecha Poznań w Zbiórce Powstańczej.... Czwartek, 31 października 2019
RYBOŁÓW i REMONT - zagadkowe kryptonimy wojskowych ćwiczeń Żołnierze 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej kończą właśnie bardzo intensywny miesiąc ćwiczeń.... Środa, 30 października 2019
OSP Żydowo dostało nowy samochód ratowniczo-gaśniczy W piątek przed remizą jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Żydowie (gmina Czerniejewo) odbyło się... Poniedziałek, 28 października 2019