moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gniezno rowerową stolicą Polski? Z takim myśleniem "daleko nie zajedziemy"!

Poniedziałek, 2 września 2019
 • Gniezno rowerową stolicą Polski? Z takim myśleniem

Jeden z Czytelników zgłosił nam temat dotyczący miejsc dla rowerów pod Urzędem Stanu Cywilnego w Gnieźnie. To kolejny dowód na brak logicznego myślenia i działania osób związanych z instytucjami miejskimi.

Otrzymaliśmy list od Czytelnika o następującej treści:

Gniezno aspiruje do miana rowerowej stolicy Polski. Tymczasem pod Urzędem Stanu Cywilnego ustawiono tablice informacyjne w taki sposób, że do stojaków można przypiąć maksymalnie dwa rowery. Po prostu nie idzie wprowadzić więcej jednośladów. Jestem pracownikiem Urzędu Miasta Gniezna i od dłuższego czasu wstyd mi za osoby, z którymi muszę współpracować. Tutaj jednak zdanie „jednostki” nie ma żadnego znaczenia. Tylko „obóz wodza” ma rację. Może Wam uda się coś zmienić.
Czytelnik

Sprawdziliśmy informacje przekazane przez Czytelnika. Faktycznie osoba stawiająca banery nie popisała się inteligencją.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 07.09.2019 08:49  Odpowiedz na komentarz

  A co się stało biednemu królowi, że go nie ma ?
  Zdenerwował się, że obok niego będzie " parking" rowerowy ? Wcale się nie dziwię. Znowu jakies pomylenie z pomieszaniem ! O Panie .

 • 06.09.2019 14:56  Odpowiedz na komentarz

  Napiszcie. kiedy wróci mały pomnik chrobrego na cokół przed Ratuszem ?

  06.09.2019 23:47

  @MICHAŁ > a nie domyślasz się dlaczego zniknął wielki Chrobry po tym gdy okazało się,że króliki nie są bardzo drogimi odlewami z brązu tylko z jakiegoś zbrojonego gówna??? A przy okazji może pomyśl też DLACZEGO TAK PO TRUPACH PCHAJĄ SIĘ DO KORYTA Z NASZYMI PUBLICZNYMI-DUŻYMI PIENIĘDZMI ???A jeszcze pomyśl dlaczego głównie pchają się krętacze i nieudacznicy,którzy na wolnym rynku biznesu czy pracy nie dali by sobie rady z konkurencją a apetyty mają duże??? Jak to zrozumiesz,to dobrze postawisz krzyżyk z wyborach 13.X > bo ja NA KONFEREDRACJĘ !!!

 • 03.09.2019 22:11  Odpowiedz na komentarz

  panie bukowski czyta pan co pan pisze? "nie popisała się inteligencją?" przecież to jawne naruszenie dóbr tej osoby! niech pan się zapyta kolegi prawnika. chętnie poznam jego opinię.

 • 03.09.2019 22:09  Odpowiedz na komentarz

  UwielBiam artykułY pt. "czytelnik". pewnie niedługo zmienią się przepisy i będzie trzeba podawać dane. wtedy poznamy tych "czytelników". tutaj też mam wątpliwości czy nie doszło do naruszenia dóbr osobistych urzędników, dlatego kto wie. może dowiemy się kto stoi za "czytelnikiem".

 • 02.09.2019 08:18  Odpowiedz na komentarz

  Już od jakiegoś czasu w Gnieźnie obóz prezydenta wszystko wie NAJLEPIEJ i nawet nie próbuje wsłuchać się w głos MIESZKAŃCÓW.O zatrudnianiu ludzi/znajomych Niema co dyskutować.

 • 02.09.2019 08:13  Odpowiedz na komentarz

  Ten problem tam występuje prawie od samego początku pojawienia się tych stojaków (swoją drogą nie dało się wybrać ładniejszych - jak np te koło kościoła garnizonowego?)

PODOBNE TEMATY
Rowerowe konsultacje społeczne - spotkanie z mieszkańcami 22 lutego 22 lutego, kolejna już sobota obywatelska, od 10:00 w Starym Ratuszu odbędzie się spotkanie zespołu... Wtorek, 11 lutego 2020
Gniezno o krok od podium Według statystyk jazda na rowerze należy do ulubionych sportów Polaków. Z całą pewnością potwierdzają... Czwartek, 30 stycznia 2020
Orły Gnieźnieńskiego Sportu wręczone W miniony piątek, w hali im. Mieczysława Łopatki, odbyła się uroczysta Gala Gnieźnieńskiego Sportu.... Niedziela, 19 stycznia 2020
Konsultacje rowerowe przedłużone Konsultacje dotyczące koncepcji tras rowerowych w Gnieźnie przedłużone. Poniżej szczegółowy harmonogram: Wtorek, 14 stycznia 2020