Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pedofil przyjechał z Wągrowca do 11-latki! Został zatrzymany

Czwartek, 29 sierpnia 2019
  • Pedofil przyjechał z Wągrowca do 11-latki! Został zatrzymany

Kolejne zatrzymanie zanotował słynny już Łowca Pedofilów z Gniezna. Wczoraj zatrzymał ok. 35-letniego mieszkańca powiatu wągrowieckiego, który przyjechał na spotkanie z - jak sądził - 11-latką.

Do zatrzymania doszło w środę ok. godz. 19.30 na os. Władysława Łokietka 5 w Gnieźnie. Wcześniej mężczyzna zaczepił przez internet dziewczynkę. Kiedy dowiedział się, że ma ona 11 lat, zaproponował jej seks. Do spotkania miało dojść w mieszkaniu małoletniej. Pod dziewczynkę podszył się Łowca Pedofilów. Kiedy mieszkaniec powiatu wągrowieckiego pojawił się w umówionym miejscu i szedł - jak sądził - do mieszkania dziecka, został zatrzymany i przekazany Policji. Dzisiaj Prokuratura podejmie decyzję o postawieniu mu zarzutów.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 07.09.2019 17:23  Odpowiedz na komentarz

    To kim jest łapacz mnie nie interesuje robi to co słuszne trzeba tępić pedofili i nie ma tu mowy o ŻADNEJ prowokacji bo jeśli dorosły facet szuka kontaktu i seksu z dziećmi to przecież on jest nienormalny i chory a kto jest po drugiej stronie to już kwestia szczęścia że nie było to naprawdę dziecko które zostałoby skrzywdzone na całe życie

  • 03.09.2019 12:40  Odpowiedz na komentarz

    Mialem przyjemnosc poznac łapacza to nie jest normalny człowiek ukradl mi kobiete i chcial tatusiowac jeszcze mojemu dziecku i jestem pewien NA1000% ze to jego łapanie jest konkretną wymuszoną prowokacją siedzi przed komputerem i sie podszywa pod nastolatki i prowokuje niech sie soba zajmie swoim zajechanym wizerunkiem i swoimi dziecmi a nie ludzi NACIĄGA na pedofilstwo i tak sąd stwierdzi czy jest pedalem czy nie. Żal mi tego goscia tylko ze dal sie wciągnąć w te durne gierki

  • 03.09.2019 10:06  Odpowiedz na komentarz

    Witam wszystkich znam łapacza to nie jest normalny człowiek

  • 02.09.2019 01:05  Odpowiedz na komentarz

    Dobrą robotę chłop Robi, KIMKOLWIEK JESt Ale te zielone buty by już mógł sobie Zmienić

  • Do Dodo a "łowcy pedofilów "MOŻNa pokazywać twarz ? Kogo obecne prawo chroni ? Świat zwariował ?

  • 30.08.2019 16:44  Odpowiedz na komentarz

    Do "matki" nie wolno pokazywać wizerunku czy to tak trudno zrozumieć?!

    31.08.2019 07:29

    TRUDNO. Teraz wszystko w wymiarze sprawiedliwości STOI na GLOWIE.
    Nie wina jest ważna, a przynależność do partii, oczywiście TEJ jedynej słusznej !

  • 30.08.2019 15:14  Odpowiedz na komentarz

    @matka Wszystko jest dostępne na stronie poniżej ,łącznie z facjatami,datą urodzenia,miejscem zamieszkania,czy "siedzi" czy nie siedzi więc w czym problem ? Wiadomo kogo się wystrzegać.https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/

    01.09.2019 06:49

    I myślisz, że ktoś będzie przeglądał 180 stron I zapamieta wszystkich? Pewnie i tak tego zboka nie ma na tej stronie bo to jakis swiezak

    30.08.2019 22:32

    Z wyłączeniem jednej grupy społecznej...

  • 30.08.2019 14:50  Odpowiedz na komentarz

    I tak go zaraz wypuszcza jak resztę tych pedałów

  • 30.08.2019 08:38  Odpowiedz na komentarz

    Ci pedofile myślą nie tą częścią ciała. Przecież od dawna wiadomo, że działa u nas łowca, a ci jeszcze sobie do Gniezna przyjeżdżają. W sumie dobrze, że nie myślą, bo łatwiej ich złapać. Podejrzewam, że gdyby to był jakiś cwany i niebezpieczny pedofil to wcześniej by dokonał rozeznania i ustalił, że działa u nas łowca, więc nawet by się nie zjawił.

  • 29.08.2019 19:04  Odpowiedz na komentarz

    należy pokazywać twarz tych zloczyncow
    KAŻDY ma prawo wiedzieć, kto chciał skrzywdzić dziecko !

PODOBNE TEMATY
Truchło na drzewie w Wymysłowie! Czy służyło do szkolenia psów? Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w ubiegłym tygodniu jeden z Czytelników poinformował redakcję... Sobota, 19 października 2019
Tymczasowy areszt dla 42-letniego Ukraińca za kradzież rozbójniczą W jednym z gnieźnieńskich marketów doszło do kradzieży rozbójniczej. Sprawca nie chcąc zapłacić za polarową... Sobota, 19 października 2019
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej kom. Józefa Wróblewskiego Przed Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie odsłonięto tablicę upamiętniającą komisarza Józefa Wróblewskiego.... Sobota, 19 października 2019
Zaginął Krzysztof Sekulski Zaginął Krzysztof Sekulski, lat 53, około 180 cm wzrostu. Może być ubrany w jeansy i ciemny polar. Może... Sobota, 19 października 2019