X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Leasing samochodowy. Na co zwrócić uwagę?

Piątek, 23 sierpnia 2019
  • Leasing samochodowy. Na co zwrócić uwagę?

Leasing jest jedną z popularniejszych form finansowania pojazdów. Wynikające z niego korzyści doceniają szczególnie właściciele firm, którzy chętnie korzystają z tego rozwiązania przy kompletowaniu floty samochodowej. Przed dokonaniem ostatecznej decyzji warto jednak dobrze się do niej przygotować. Jak wybrać odpowiednią firmę, z kim wejść we współpracę, jaki leasing wybrać? Sprawdzamy!

Firmy cenią leasing

Leasing samochodowy to wygodny, korzystny i bezpieczny sposób na sfinansowanie firmowych pojazdów. Wskazują na to decyzje zakupowe polskich przedsiębiorców, potwierdzają badania rynku. Leasing zajmuje drugie miejsce wśród najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych przez przedsiębiorców źródeł finansowania rozwoju i inwestycji. Aż 74% średnich i 61% małych firm stawia sobie te dwa aspekty za cele na ten i przyszły rok. Nic dziwnego, że rynek leasingowy w Polsce rośnie.
 

Zaufany partner

W bogactwie firm i ofert leasingowych łatwo się pogubić. Dlatego tak istotne jest, by przed podpisaniem umowy upewnić się, że podejmujemy współpracę z zaufanym przedsiębiorstwem. Santander Consumer Multirent to odpowiedni partner z dużym doświadczeniem na rynku. Podstawowym założeniem oferowanych przez firmę produktów jest ich szeroka dostępność - zarówno dla mikroprzedsiębiorstw, jak i małych firm czy dużych klientów korporacyjnych. Santander Consumer Multirent - wraz z leasingiem samochodowym - oferuje całodobową dostępność Centrum Likwidacji Szkód, które jest sporym ułatwieniem w sytuacji awaryjnej i wyręcza nas w obsłudze związanej z ewentualnym wypadkiem czy stłuczką drogową.
Bo tutejsze produkty to nie tylko sam leasing, ale szeroka gama usług dodanych. Kluczem do sukcesu jest zapewnienie ciągłości współpracy i kompleksowej obsługi na każdym etapie użytkowania pojazdu. W pakiecie możemy więc znaleźć ubezpieczenie komunikacyjne, usługi Centrum Likwidacji Szkód, a nawet assistance.


Dobra umowa, zestaw korzyści

Wybierając idealny dla nas leasing na samochód, pamiętajmy o dokładnym, skrupulatnym zapoznaniu się ze wszystkimi zapisami umowy. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki lub niedopowiedzenia. Liczy się każdy paragraf i każde słowo. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące dokumentów, skonsultujmy się z kimś, kto będzie w stanie doradzić i naprowadzić nas na najlepsze rozwiązania. Im więcej pytań zadamy i im bardziej sumiennie podejdziemy do całego procesu zawierania umowy, tym większa szansa, że uda nam się wyjść na niej korzystnie.
Santander Consumer Multirent oferuje przejrzyste, jasne zasady finansowania pojazdu. Korzystanie z usług takich sprawdzonych firm to pewność, że nasza firma będzie sprawnie się rozwijać, a my będziemy mogli cieszyć się flotą samochodów na korzystnych warunkach. Otrzymamy elastyczne finansowanie dla biznesu, opłatę wstępną od 0% wartości pojazdu, okres leasingu do 60 miesięcy i uproszczone procedury oceny wniosków. Dla każdego przedsiębiorcy.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Firma Szpot poszukuje pracowników Firma Szpot to firma rodzinna, działająca na rynku motoryzacyjnym od 30 lat, będąca dealerem marek:... Poniedziałek, 9 września 2019
IV Półmaraton Szpot Swarzędz! Nie pokonał ich nawet żar z nieba Niemal 700 zawodniczek i zawodników stawiło czoła w niedzielę 1 września 2019 roku w Swarzędzu nie tylko... Wtorek, 3 września 2019
Roczny, dwuletni, czyli znacznie tańszy, a jak nowy ... Jak nowy... i jakby tego było mało - z gwarancją fabryczną. Używany jak nowy - to nie slogan reklamowy,... Czwartek, 18 lipca 2019
Wakacje gratis, czyli letnie Road Show Suzuki Lato to nie tylko okres wypoczynku, ale też szansa na wyjątkowo korzystny zakup samochodu marki Suzuki,... Środa, 3 lipca 2019