Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poniedziałkowy "porządek" w Ogródku Jordanowskim przy ul. 3 Maja w Gnieźnie

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019
  • Poniedziałkowy

Jedna z Czytelniczek przysłała nam zdjęcia z Ogródka Jordanowskiego przy ul. 3 Maja w Gnieźnie. Taki widok zastała w poniedziałek o godz. 16.00.

Dzisiaj otrzymaliśmy list od Czytelniczki o następującej treści:
„Witam serdecznie,
chciałabym nagłośnić sprawę placu zabaw przy ul. 3 Maja. Jak widać Miasto ma chyba brak nadzoru nad nim, bo taki widok zastałam będąc w tej chwili. Imprezy są tutaj regularnie, bo non stop są porozrzucane pety, butelki, kubki plastikowe, butelki po piwie. Często nawet pod wieczór na samym końcu placu widać siedzące osoby i pijące alkohol. Nie są to nawet godziny wieczorne tylko późne popołudnie kiedy bawią się tutaj dzieci. A jak wiadomo takie osoby będące po spożyciu często zachowują się skandalicznie, sikają na placu, zostawiają śmieci, krzyczą, przeklinają. Sama nie raz dzwoniłam po Policję.”
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(12)

  • 18.08.2019 11:36  Odpowiedz na komentarz

    Jestem za ZLIKWIDOWANIEM straży WIEJSKIEJ z Gniezna bo inaczej ich nazwać nie można

  • 18.08.2019 11:25  Odpowiedz na komentarz

    Na Tajwanie w parku NIC nie lepiej.

  • 13.08.2019 17:03  Odpowiedz na komentarz

    to są rządy "po" więc co się dziwić.

    19.08.2019 05:15

    To jest 500+

  • 13.08.2019 12:41  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli to ta sama Pani, która napisała list do redakcji jest również autorką zdjęć, to należą się jej brawa za posprzątanie tego syfu.

  • 13.08.2019 09:58  Odpowiedz na komentarz

    Hallo Policja? Straż miejska? Gdzie jesteście?
    Tam gdzie jesteście potrzebni nie ma was...

  • Straz miejska powinna być zlikwidowana skoro nie potrafią zapewnić porządku. Ciągle ich widzę jak jeżdżą autem po obrzeżach miasta albo przy katedrze. Jak się do nich dzwoni oc21.30 bo jest potrzebą interwencji to telefonu nie odbierają. Czy wy tam pracujecie dla nas czy my jesteśmy dla was?

  • 13.08.2019 01:43  Odpowiedz na komentarz

    Staz miejska to tylko potrafi mandaty wlepiac za zle zaparkowany samochod. Ale do walki z menelami i mendami sie nie bierze bo maja cykora

  • W zamian powinno się dofinansować bardziej policję gnieźnieńską, aby służyli chętniej, ponieważ są niedoceniani. Uważam, że pierwsza stolica polski powinna dać przykład innym miastom. W wielu sprawach, ale poczynając od tej, o której piszę.

  • Pijących alkohol nastolatków w tym parku widuję notorycznie. Niestety, ale monity do straży miejskiej w tej i innych SPRAWACH są zbywane. Służby te, przynajmniej w naszym mieście, nie nadają się do tego, do czego zostały powołane. W czasie służby jeżdżą na posiadówy do ?znajomych?, ?rodziny?.
    Przebywając często na ulicach miasta, ze względu na moją pracę, mam szansę obserwować naganne zachowania niektórych pracowników straży miejskiej. uważam, że są oni nam w zupełności niepotrzebni, ponieważ mają mniej praw niż policja, nie są sumienni, ale za to nieuczciwi. W zamian powinno się dofinansować

  • 12.08.2019 21:11  Odpowiedz na komentarz

    A na skwerku przy ul. Jolenty, tam jest dozwolone spożywanie alkoholu 24h