X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

45-letnia gnieźnianka zginęła w zderzeniu motocykla z samochodem!

Piątek, 9 sierpnia 2019
  • 45-letnia gnieźnianka zginęła w zderzeniu motocykla z samochodem!

W czwartek, 8 sierpnia, ok. godz. 15.20 w okolicach miejscowości Podróżna (powiat złotowski) doszło do tragicznego wypadku z udziałem mieszkańców Gniezna.

Jak informuje portal zlotowskie.pl:
„Do wypadku doszło ok. godz. 15.20 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 190, pomiędzy Podróżną a Bądeczem, jeszcze w granicach powiatu złotowskiego. Ze wstępnych informacji wynika, że Fiat Tipo czołowo zderzył się z motocyklem suzuki. Jednośladem podróżowali kobieta i mężczyzna, mieszkańcy Gniezna. W wyniku wypadku 45-letnia kobieta, pasażerka motocykla poniosła śmierć na miejscu. Kierującego motocyklem, który doznał obrażeń ciała przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Kierujący fiatem nie odniósł większych obrażeń. Na miejscu akcji działały m.in. OSP w Podróżnej, OSP w Bądeczu, OSP w Wysokiej, oficer operacyjny z JRG w Złotowie, Zespół Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, policja oraz prokurator. Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratora. Droga na czas działań służb była zamknięta.”
 
tekst: Andrzej Bukowski, portal www.zlotowskie.pl
foto: OSP Wysoka

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 15.08.2019 22:31  Odpowiedz na komentarz

    Jeżdżę samochodem i motocyklami i jak patrzę na to co odwalają "kierowcy" samochodów to myślę sobie że mają dużo szczęścia że nie jestem z drogówki bo nie miałbym litości dla bezmózgich oszołomów

  • 13.08.2019 08:02  Odpowiedz na komentarz

    Jak widze te denne komentarze kierowcow puszek to az sie zygac CHCE.nam jest wolno jechac po ciaglej lini.przeciskac sie w korkach bo taka jest ustawa.pozdro dla wszystkich motocyklistow lWG.I WSPOLCZUCIA DLA RODZIN OFIAR WYPADKOW .

  • Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj jeden Z DRUGIm. Jechali normalnie wyprzedzając auta pojedynczo. Stan nawierzchni nie pozwalał na szybką jazdę. Pajace z was. Motocykliści myślą bardziej na drodze niz kierowcy aut. Wyrazy współczucia dla rodziny p.Ali i szybkiego powroru do zdrowa p. piotrowi.

  • 12.08.2019 01:02  Odpowiedz na komentarz

    Nie znasz sytuacji a się wypowiadasz, oby ciebie lub twoich bliskich nigdy taka tragedia nie spotkała

  • 12.08.2019 00:21  Odpowiedz na komentarz

    ludzie co wy tu piszecie nie macie Serca, nie wiesz kogo była wina za to że zdarzył się wypadek! Najlepiej zwinic to na motocyklistów bo są gorsi, oni by nie jednej osobie pomogli maja złote serce ale to nie znaczy że jeden wypadek kogoś przekreśla i jest ten zły.. Po prostu to co kochają to motory to ich pasja hobby każdy ma inne. Zamiast pisać zbędne komentarze to ruszcie tylki krew oddać pomuc uratować życie a nie uzalac się.!

  • 10.08.2019 13:02  Odpowiedz na komentarz

    Jak można napisać "nie żal mi ich"? Masz mózg czy Ci zanikł? Chamstwo i brak empatii.

  • 10.08.2019 00:00  Odpowiedz na komentarz

    ,, Nie żałuję takich,,?? Każdy popełnia błędy na drodze, tyle że motocykliści maja mniejsze szansę przeżycia, a w ogóle nie wiadomo czy to była wina motocyklistów czy fiata
    PS.przepraszam za duże litery

  • Ja tez takich nie zaluje. Sami sie proszą