moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pijany mężczyzna wtargnął do kina Helios w Gnieźnie

Czwartek, 8 sierpnia 2019
  • Pijany mężczyzna wtargnął do kina Helios w Gnieźnie

W środę wieczorem policjanci odebrali zgłoszenie o pijanym mężczyźnie zakłócającym porządek w kinie Helios w Gnieźnie. Na miejsce wysłano patrol.

Jak poinformowała nas Czytelniczka:
„Na seans filmowy wpadł jakiś szaleniec i zaczął robić rozróbę, podczas gdy reszta spokojnie siedziała i oglądała. Niestety nie wiem, jaki jest finał tej sprawy, a myślę że warto ją poruszyć, jeżeli miałby to być jakiś nieprzewidywalny człowiek. Na pewno przyjechała Policja, także to nie byle co.”

Policja potwierdziła, że ok. godz. 19.30 interweniowała w gnieźnieńskim kinie. Pijany mężczyzna został przekazany przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przewiózł go na SOR. Na tym interwencję zakończono.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(12)

  • 12.08.2019 11:55  Odpowiedz na komentarz

    Trzeba zawiadomić w Krakowie abpa Jędraszewskiego aby spytał naszego Prymasa Polski czy wie,że naszym Gnieźnie JESZCZE CZERWONA ZARAZA NIE USTĄPIŁA A JUŻ PRZYBYWA ZARAZA TĘCZOWA.Takie skrzyżowanie zaraz może spowodować wielki wzrost zachorowań społeczeństwa Gniezna,a tu szpital nie działa, SOR zajęty przez pijanych ludzi, karetek pogotowia za mało a autobusy nie chodzą więc jak mają dotrzeć chorzy do szpitali w sąsiednich miastach??? TAKI JEST OBRAZ BIAŁORUSKIEGO MIASTA OPANOWANEGO PRZEZ 2 ZARAZY,GDZIE RZĄDZI KILKU KACYKÓW POLITYCZNYCH a 2 stada Radnych to 2 grupy MANEKINÓW !!!

  • TAKI Z CIEBIE NARODOWIEC JAK Z KOZIEJ D.. TRĄBKA. PEWNIE NAWET HYMNU NIE ZNASZ. a jak ci źle w gnieźnie to zmień adres zamieszkania na taki gdzie będziesz szczęśliwy .

    12.08.2019 20:03

    Za to ty jesteście 100% BOLSZEWICKą szumowiną z tej czerwonej zarazy.Nasze miasto było i będzie dla Polaków więc to ty wynosi się z Gniezna skoro potraficie TYLKO OKRADAĆ SPOŁECZEŃSTWO identycznie jak źydo - komuna.

  • 11.08.2019 09:56  Odpowiedz na komentarz

    narodowcy to półgłówki. widać to po wypowiedzi....

  • 10.08.2019 06:18  Odpowiedz na komentarz

    Jak to na sor? Tam ludzie czekają w kolejkach na pomoc, dramat

  • 09.08.2019 10:57  Odpowiedz na komentarz

    Powinien dostać z urzędu zakaz spożywania alkoholu, bo nie potrafi się opanować. Alkohol jest dla ludzi, ale tylko tych co potrafią nad nim zapanować, a nie odwrotnie.

  • Izba wytrzeźwień najbliższą znajduje się chyba w Poznaniu więc nikomu się nie chce tam jechać

    11.08.2019 00:35

    @PIACHOL > odezwał się rzecznik prasowy wszystkich radnych I bezradnych w Gnieźnie. Identyczne podłe słowa łgarstwa słyszałem od pewnego 2-imiennego radnego. Przed wyborem na radnego udawał mądralę i prawicowca a teraz siedzi jakby język mu wycieli i głosuje jak kilku kacyków mu każe. NIKT NIKOGO NIE WOZIŁ DO POZNANIA TYLKO GNOILIŚCIE LUDZI W ARESZCIE KPP GORZEJ NIŻ KOMUNA A DO DZISIAJ WOZICIE NA SOR I TAM TEŻ GNOICIE CHORYCH LUDZI CZEKAJĄCYCH NA POMOC LEKARSKĄ !!! DLA WAS CZŁOWIEK JEST MNIEJ WARTY NIŻ 1 LITR BENZYNY !!! A do Poznania to może jeździliście radiowozem do nocnych klubów ???

    10.08.2019 12:03

    Widocznie izba wytrzeźwień kosztowała więcej niż koszty dojazdów policji z delikwentem do Poznania.

    10.08.2019 11:45

    PRZYPOMINAM:izbę wytrzeźwień w Gnieźnie zlikwidowała w 2006r sitwa PO na czele z prezydentem Jaromirem Dzielem (lekarzem!!!) Do dzisiaj trwa destrukcja pracy SOR a nie wiem czy już milicja przestała bezprawnie zamykać w areszcie KPP podpite osoby-traktując ich jak przestępców i narażając ich na śmierć. Pijani ludzie są nie lubiani ALE SĄ TO NAJWIĘKSI PODATNICY w Polsce.
    Nie ma nawet 1-RADNEGO W TYM BIAŁORUSKIM MIEŚCIE GNIEZNO aby kiwnął palcem w kierunku przywrócenia Izby Wytrzeźwień w Gnieźnie (udają durniów) więc mamy pytanie/13.X. KTO RZĄDZI NASZYM MIASTEM - KACYKI POLITYCZNE CZY RADNI???

  • 08.08.2019 17:17  Odpowiedz na komentarz

    Cooo? Zawieźli go na SOR? Powinni na izbę wytrzeźwień go zawieźć.

  • 08.08.2019 16:53  Odpowiedz na komentarz

    I tak To wygląda, dadzą mu kroplowke, wytrzezwieje przez to szybciej i sprawa załatwiona
    ........

PODOBNE TEMATY
Pieniądze wróciły do właściciela! Ten postanowił osobiście podziękować uczciwemu znalazcy Na początku października br. informowaliśmy, że do gnieźnieńskiej komendy Policji zgłosił się mężczyzna,... Środa, 21 października 2020
Upewnij się komu podajesz kod BLIK! 29-latek stracił 2 tysiące złotych! Cyberoszuści włamali się we wtorek na konta dwóch mieszkańców naszego powiatu na portalach społecznościowych.... Środa, 21 października 2020
Dachowanie w Arcugowie! Dzisiaj o godz. 17.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego z przyczepą... Środa, 21 października 2020
Wypadek na skrzyżowaniu w Grotkowie! Jedna osoba w szpitalu Dzisiaj ok. godz. 6.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych... Środa, 21 października 2020