X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pijany mężczyzna wtargnął do kina Helios w Gnieźnie

Czwartek, 8 sierpnia 2019
  • Pijany mężczyzna wtargnął do kina Helios w Gnieźnie

W środę wieczorem policjanci odebrali zgłoszenie o pijanym mężczyźnie zakłócającym porządek w kinie Helios w Gnieźnie. Na miejsce wysłano patrol.

Jak poinformowała nas Czytelniczka:
„Na seans filmowy wpadł jakiś szaleniec i zaczął robić rozróbę, podczas gdy reszta spokojnie siedziała i oglądała. Niestety nie wiem, jaki jest finał tej sprawy, a myślę że warto ją poruszyć, jeżeli miałby to być jakiś nieprzewidywalny człowiek. Na pewno przyjechała Policja, także to nie byle co.”

Policja potwierdziła, że ok. godz. 19.30 interweniowała w gnieźnieńskim kinie. Pijany mężczyzna został przekazany przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przewiózł go na SOR. Na tym interwencję zakończono.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(12)

  • 12.08.2019 11:55  Odpowiedz na komentarz

    Trzeba zawiadomić w Krakowie abpa Jędraszewskiego aby spytał naszego Prymasa Polski czy wie,że naszym Gnieźnie JESZCZE CZERWONA ZARAZA NIE USTĄPIŁA A JUŻ PRZYBYWA ZARAZA TĘCZOWA.Takie skrzyżowanie zaraz może spowodować wielki wzrost zachorowań społeczeństwa Gniezna,a tu szpital nie działa, SOR zajęty przez pijanych ludzi, karetek pogotowia za mało a autobusy nie chodzą więc jak mają dotrzeć chorzy do szpitali w sąsiednich miastach??? TAKI JEST OBRAZ BIAŁORUSKIEGO MIASTA OPANOWANEGO PRZEZ 2 ZARAZY,GDZIE RZĄDZI KILKU KACYKÓW POLITYCZNYCH a 2 stada Radnych to 2 grupy MANEKINÓW !!!

  • TAKI Z CIEBIE NARODOWIEC JAK Z KOZIEJ D.. TRĄBKA. PEWNIE NAWET HYMNU NIE ZNASZ. a jak ci źle w gnieźnie to zmień adres zamieszkania na taki gdzie będziesz szczęśliwy .

    12.08.2019 20:03

    Za to ty jesteście 100% BOLSZEWICKą szumowiną z tej czerwonej zarazy.Nasze miasto było i będzie dla Polaków więc to ty wynosi się z Gniezna skoro potraficie TYLKO OKRADAĆ SPOŁECZEŃSTWO identycznie jak źydo - komuna.

  • 11.08.2019 09:56  Odpowiedz na komentarz

    narodowcy to półgłówki. widać to po wypowiedzi....

  • 10.08.2019 06:18  Odpowiedz na komentarz

    Jak to na sor? Tam ludzie czekają w kolejkach na pomoc, dramat

  • 09.08.2019 10:57  Odpowiedz na komentarz

    Powinien dostać z urzędu zakaz spożywania alkoholu, bo nie potrafi się opanować. Alkohol jest dla ludzi, ale tylko tych co potrafią nad nim zapanować, a nie odwrotnie.

  • Izba wytrzeźwień najbliższą znajduje się chyba w Poznaniu więc nikomu się nie chce tam jechać

    11.08.2019 00:35

    @PIACHOL > odezwał się rzecznik prasowy wszystkich radnych I bezradnych w Gnieźnie. Identyczne podłe słowa łgarstwa słyszałem od pewnego 2-imiennego radnego. Przed wyborem na radnego udawał mądralę i prawicowca a teraz siedzi jakby język mu wycieli i głosuje jak kilku kacyków mu każe. NIKT NIKOGO NIE WOZIŁ DO POZNANIA TYLKO GNOILIŚCIE LUDZI W ARESZCIE KPP GORZEJ NIŻ KOMUNA A DO DZISIAJ WOZICIE NA SOR I TAM TEŻ GNOICIE CHORYCH LUDZI CZEKAJĄCYCH NA POMOC LEKARSKĄ !!! DLA WAS CZŁOWIEK JEST MNIEJ WARTY NIŻ 1 LITR BENZYNY !!! A do Poznania to może jeździliście radiowozem do nocnych klubów ???

    10.08.2019 12:03

    Widocznie izba wytrzeźwień kosztowała więcej niż koszty dojazdów policji z delikwentem do Poznania.

    10.08.2019 11:45

    PRZYPOMINAM:izbę wytrzeźwień w Gnieźnie zlikwidowała w 2006r sitwa PO na czele z prezydentem Jaromirem Dzielem (lekarzem!!!) Do dzisiaj trwa destrukcja pracy SOR a nie wiem czy już milicja przestała bezprawnie zamykać w areszcie KPP podpite osoby-traktując ich jak przestępców i narażając ich na śmierć. Pijani ludzie są nie lubiani ALE SĄ TO NAJWIĘKSI PODATNICY w Polsce.
    Nie ma nawet 1-RADNEGO W TYM BIAŁORUSKIM MIEŚCIE GNIEZNO aby kiwnął palcem w kierunku przywrócenia Izby Wytrzeźwień w Gnieźnie (udają durniów) więc mamy pytanie/13.X. KTO RZĄDZI NASZYM MIASTEM - KACYKI POLITYCZNE CZY RADNI???

  • 08.08.2019 17:17  Odpowiedz na komentarz

    Cooo? Zawieźli go na SOR? Powinni na izbę wytrzeźwień go zawieźć.

  • 08.08.2019 16:53  Odpowiedz na komentarz

    I tak To wygląda, dadzą mu kroplowke, wytrzezwieje przez to szybciej i sprawa załatwiona
    ........

PODOBNE TEMATY
"Mąż sołtyski i PiS-ior" wydmuchał 3,6 promila! Kierował autem 3,6 promila alkoholu wydmuchał mężczyzna kierujący osobowym Peugeotem, którego ok. godz. 17.00 w Trzemesznie... Środa, 11 grudnia 2019
Wypadek między Łubowem a Leśniewem W środę o godz. 7.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku dwóch samochodów na drodze między... Środa, 11 grudnia 2019
Osobówką przez wysepkę i do szpitala We wtorek o godz. 15.15 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w Łubowie. Samochód osobowy... Środa, 11 grudnia 2019
Znaleziono portfel z pieniędzmi Dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie jest w posiadaniu niebieskiego portfela z zawartością... Wtorek, 10 grudnia 2019