X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Elektroniczny weekend - start już 20 sierpnia

Sobota, 20 sierpnia 2011
  • Elektroniczny weekend - start już 20 sierpnia

20 i 21 sierpnia 2011 roku (sobota i niedziela) w Amfiteatrze Letnim w Mogilnie odbędzie się "Elektroniczny Weekend". Organizatorzy imprezy to Radio EL-Stacja, Mogileński Dom Kultury i Centrum Kultury "Scena To Dziwna" w Gnieźnie.

Chciałbym bardzo, by ta impreza była zjawiskiem cyklicznym, corocznym. W tym roku podczas dwóch wieczorów spotkamy się z muzyką elektroniczną. Specjalnie dobrano 7 różnych wykonawców, by zaprezentowane koncerty były różnorodne, ciekawe i bogate w doznania. Widowisko oferujące nie tylko dźwięk, ale i obraz poprzez światła i wizualizacje, zapadnie na długo w pamięci widzów.
Muzyka elektroniczna potrafi uspokoić, zaciekawić i pobudza nasze zmysły. Bywa spokojna, ale i taneczna. Warto dodać, że wykonawcy tej gałązki muzyki nic nie ogranicza, może w całym spektrum realizować swój pomysł na muzykę.
EL-Stacja stawia na promocję ludzi młodych, a zarazem zdolnych, mających już za sobą dorobek artystyczny w postaci własnych płyt, utworów prezentowanych lub też nie. Spośród tych młodych ludzi wybrałem Jakuba Fijaka (Szklarska Poręba) Piotra Lewandowskiego i Michała Matusiaka (oboje z Warszawy) i Aleksandra Lasockiego (Szczecin). Zaprosiłem również artystów, którzy znani są w świecie el-muzyki, a są nimi Maciej Braciszewski (Gniezno), Robert Kanaan (Gdańsk) i Jarosław Degórski (Szczecin). Ta trójka grała już dla mogileńskiej publiczności.

Jako współorganizator serdecznie Państwa zapraszam!

www.mooza.pl  - Marek Kwiatkowski „Marqs”

Patronatem muzycznym imprezę objął ROLAND POLSKA. Patronatem medialnym objęli: MOJE-GNIEZNO.PL, PAŁUKI.TYGODNIK.PL, MOGILNO.IN, EMOGILNO.PL, GMINATV.PL, EL-STACJA.PL, MOOZA.PL, GNIEZNO.COM.PL., RADIO.LIRYCZNI.PL
Sponsor: Satpol - Gniezno

Napisz komentarz

Komentarze(1)

PODOBNE TEMATY
I-szy Elektroniczny Weekend coraz bliżej! 20 i 21 sierpnia w Mogilnie, w amfiteatrze przy ul. Kościuszki odbędzie się I-sza edycja Elektronicznego... Sobota, 30 lipca 2011