X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Skasował" Audi na lampie pod katedrą

Środa, 31 lipca 2019

Dzisiaj ok. godz. 18.40 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na ul. Łaskiego w Gnieźnie. Samochód osobowy uderzył z dużą siła w latarnię. Na miejsce wysłano Policję oraz Straż Pożarną.

Przybyły na miejsce patrol Policji potwierdził, że kierujący samochodem marki Audi z duża siłą uderzył w latarnię. Sprawca i jednocześnie poszkodowany nie chciał wzywania karetki, sam udał się do szpitala. Policjanci ukarali go mandatem. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 04.08.2019 12:24  Odpowiedz na komentarz

    idioci.....

  • 03.08.2019 13:49  Odpowiedz na komentarz

    Do prowadzenia samochodu nie wystarczy odpowiedni wiek i zdany egzamin na prawo jazdy. Potrzebna jest jeszcze dojrzałość umysłowa. Wielu młodych ludzi skończy 18 lat, zdobywają prawo jazdy, dostają samochód, a potem szpanują, popisują się przed kumplami, brakuje im rozsądku, wyobraźni i karności. Potem przez takie zachowanie dochodzi do wypadków. Samochód to narzędzie transportu, a nie gadżet do szpanowania i popisywania się.

  • 03.08.2019 07:37  Odpowiedz na komentarz

    To pewnie wina latarni... Hahahaha ha za szybko stała w miejscu????????????

  • 01.08.2019 22:43  Odpowiedz na komentarz

    Przecież tam jest ograniczenie do 30 km/h. To musiał kierowca przesadzić z prędkością. Powinien ponownie zdawać egzamin za głupotę.

    03.08.2019 13:32

    TSDZIU, przecież widać, że on jechał w prawo, w kierunku wenecji. Jakby jechał przepisowo to by panowania nad autem nie stracił. Musiał jechać za szybko. Poza tym skoro dostał mandat to znaczy, że Policja oceniła sytuację i wiedziała, że to wina kierowcy, bo przekroczył dozwoloną prędkość. W tym miejscu droga jest kręta, więc oczywiste, że się zwalnia. Kierowca jechał za szybko i to jedyne wytłumaczenie.

    03.08.2019 09:12

    Jakby przesadził z prędkością to raczej nie wyrzucilo bo w prawo a raczej w lewo. Zamiast popieprzyć głupoty radzę trochę pomyśleć

  • 01.08.2019 16:29  Odpowiedz na komentarz

    Samochód osobowy uderzył z dużą siła w latarnię. ...co za cuda, pojazdy same UDERZAJĄ, a może to kierujący pojazdem dokonał tego wyczynu ?

  • 01.08.2019 09:03  Odpowiedz na komentarz

    Rodzice kupują szczeniaką samochody a ci się popisują a potem są takie zdarzenia. Wina rodziców bo kupują auta im ,do roboty niech się wezmą i sami kupują sobie auta i wtedy nie będzie takich wypadkow