Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poseł Dolata skomentował zatrzymanie prawa jazdy

Poniedziałek, 29 lipca 2019
  • Poseł Dolata skomentował zatrzymanie prawa jazdy

Poseł Zbigniew Dolata odniósł się do utraty prawa jazdy. O sprawie informowaliśmy kilka godzin temu.

Jak poinformował nas parlamentarzysta, prawo jazdy zostało mu zatrzymane w sobotę. Spieszyłem się do na posiedzenie Zarządu Okręgowego do Konina - mówi poseł. Przyznaję, że przekroczyłem dozwoloną prędkość o tyle, że policjanci zatrzymali mi prawo jazdy na 3 miesiące i nałożyli mandat. Za wykroczenie poniosłem surowe konsekwencje przewidziane prawem.
 
Parlamentarzysta jechał 129 km/h. Zależało mu, żeby nie spóźnić się na spotkanie. Poseł Witold Czarnecki prosił Zbigniewa Dolatę o punktualne przybycie. Do zatrzymania przez gnieźnieński patrol drogówki doszło na drodze wojewódzkiej nr 260 w Mąkonicy. W tym miejscu czesto kierowcy tracą prawo jazdy za nadmierną prędkość.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(32)

  • Brawa dla policjantów i jako nie liczni nie bali się uspokoić parlamentarzystę.Jak się ma coś do załatwienia to się jedzie wcześniej a nie wyszukuje się różnych wykrętów.Politycy nają to do siebie,że myślą jakoś to będzie.

  • 01.08.2019 00:52  Odpowiedz na komentarz

    Ty Narodowiec ponizej nie PODSZYWAj sie pod kovos kim nie jestes

    01.08.2019 09:39

    Leon-napisz pod kogo podszywam się > pod kogoś mądrego czy pod kogoś głupiego ??? Jak napiszesz chociaż kilka linijek,to już będzie wiadomo pod kogo ty się podszywasz. A na razie po twoich kilku słowach nie mam wątpliwości,że wspierasz sitwy rządzące Gnieznem,które przez 30 lat doprowadziły nasze piękne miasto,idealnie położone w sercu Wielkopolski, do rangi MIASTA BIAŁORUSKIEGO w którym strach żyć,strach mieć dzieci,strach zachorować i strach umierać !!!

  • 31.07.2019 08:08  Odpowiedz na komentarz

    Narodowiec Jesteś sfrustrowany, takimi wpisami niczego tu nie zmienisz. Sitwa była, jest i będzie. Z tą SITWA miałam do czynienia. Problem tkwi w wyborcach, nie wiedzą na kogo GŁOSUJĄ. GNIEZNO to miasto starych KOMUCH....

  • 31.07.2019 02:15  Odpowiedz na komentarz

    GRATULACJE dla Pana Redaktora za tak prawdziwe foto twarzy tego PiS-oskiego judasza i zdrajcy społeczeństwa Gniezna. Dopiero teraz widzę,że jarmułka i pejsy dałyby mu prawdziwy jego obraz.
    Tak bardzo cieszyłem się gdy pod koniec 2015r odsunęli od władzy mafię polityczną PO/PSL a potem już po 3-latach zrozumiałem,ze to następna anty-polska mafia tylko poro-koszerna. NIE CZUJĘ SIĘ BEZPIECZNIE W GNIEŹNIE dlatego takie są moje komentarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 30.07.2019 23:19  Odpowiedz na komentarz

    Szacunek dla Pana, że przyznał się Pan i przeprosił za Swoje zachowanie. Mało który z polityków a tym bardziej radnych z Gniezna PRZYZNAJE się do niegodnego zachowania.Jeden z polityków to nawet twierdził, że zachorował na GRYPĘ filipińską,innemu zaś wyrok sądu zaginął na terenie gniezna.

    31.07.2019 01:53

    @BEAT > to jest właśnie ideologia skorumpowanego post-sovieckiego systemu rządzącego Gnieznem od 30-lat i POLSKĄ A TERAZ ciąg dalszy PRZEZ koszerną partię PiS !!! Powiedział prawdę,ze przekroczył prędkość ale tępa BEAT nie ma pojęcia,że to chwyt polityczny i ten cwaniaczek nigdy nie powie prawdy GDY wspierał i GŁOSOWAŁ ZA MILIONAMI DEFRAUDACJI PUBLICZNYCH PIENIĘDZY i kto mu dał prezenty ??? Ta Beat nie ma pojęcia co oznacza zaufanie !!! To prawdopodobnie darmowa-tępa gnieźnieńska trollka i dzięki takiemu badziewu Gniezno zatrzymało się w rozwoju pomimo,że ma wspaniałą lokalizację przy S5 .

  • 30.07.2019 19:49  Odpowiedz na komentarz

    Skąd w nim tyle jadu i nienawiści do Pana starosty i innych LUDZI. Mam nadzieję, że to ostatnie 3 miesiące w SEJMIE.

    30.07.2019 23:11

    @DOBRAWA > nie kituj nam tutaj z tą waszą lewacką "mową i jadu nienawiści". Głosicie swoje nie trzymające się logiki hasła,BO NIE ROBICIE TEGO ZA DARMO-perfidni zdrajcy Polski i nieudacznicy życiowi,bo jesteście nierobami i tylko w taki sposób możecie dorobić sobie na fajki czy alkohol.
    Nawet nie rozumiecie,że działacie wbrew interesom NASZEJ OJCZYZNY POLSKI,która zbliża się do następnego rozbioru pod rządami ZDRAJCÓW PISOWSKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 30.07.2019 08:47  Odpowiedz na komentarz

    szczerze mówiąc nie znam żadnych innych dokonań posła Dolaty z okresu ostatnich 14 lat bycia posłem ( nie licząc paliwo + ), może Pan poseł dałby sobie już spokój i wrócił do wykonywania powszechnie szanowanego zawodu nauczyciela historii oczywiście nie w gnieźnie ?

    30.07.2019 15:33

    @JAGNA:tak zdeprawowany człowiek,bez etyki,bez honoru gdyby wrócił do szkoły,to przywlekłby tam wszystkie PATOLOGIE Z POLITYKI.Zniszczył demokrację w Gnieźnie udając prawicową opozycję,perfidnie zwalczał i zwalcza ludzi prawych i patriotów aby nie zagrozili mu przy korycie-a apetyt do żarcia ma duży! Czuje się nietykalny,bo ma silną pozycję w W-wie i Koninie=WYJĄTKOWO PRZEBIEGŁY PISOSKI KACYK! Nasze miasto stało się areną walk różnej maści KACYKÓW,dlatego jesienią trzeba rozgonić kacyków i wybrać ludzi nowych oraz z KONFEDERACJI-TAK ABYŚMY MIELI W GNIEŹNIE CHOCIAŻ MAŁĄ ALE PRAWDZIWĄ OPOZYCJĘ!!

    30.07.2019 12:57

    Ulubionym i jedynym zajęciem posła Dolaty jest walka z piotrem gruszczyńskim.

  • 30.07.2019 03:31  Odpowiedz na komentarz

    No to Dolaty nie będzie przyjmowała koleżanka dyrektorka z list PIS w gabinecie starostwa bo chyba do Krawczyka nie pójdzie

  • 29.07.2019 23:25  Odpowiedz na komentarz

    A no karma wraca facet chciał wdrożyc podatek od paliwa na drogi lokalne obciążając zwykłaych ludzi to teraz go kara spotkała .

  • 29.07.2019 23:05  Odpowiedz na komentarz

    Panie dolata ! Pan piSowiec katolik W terenie zAbudowanym 129 km/h !!!

    04.08.2019 22:03

    @HUBERT-jeśli pijany to głupi ale jeśli trzeźwy TO ZWYRODNIALEC UMYSŁOWY MAJĄCY ŻYCIE INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DROGI ZA NIC !!! A jeśli jeszcze do tego poseł w rządzie RP to znaczy,że do tego jeszcze KACYK PISOSKI CZUJĄCY SIĘ PONAD PRAWEM !!! KACYKÓW PARTYJNYCH mamy w Gnieźnie komplet a odważnej-prawdziwej opozycji ZERO !!! Dlatego społeczeństwo Gniezna musi zaryzykować i zagłosować na KONFEDERACJĘ oraz na osoby z DOLNYCH MIEJSC NA LISTACH WYBORCZYCH,bo na górze list to kacykowe sitwy !!!

  • 29.07.2019 22:45  Odpowiedz na komentarz

    Dajcie mu spokój, może po prostu chciał sprawdzić jak się leczy w tym nowoczesnym szpitalu w Gnieźnie który wybudował za poprzedniej kadencji

  • Kandydaci na kierowcę Dolaty
    - Marcin M.
    - oblubienica Marcina M. I familjantka radnego z Witkowa

  • 29.07.2019 21:12  Odpowiedz na komentarz

    Dolata dobrze ze tak sie skoncZylo. Do smOlEnska tez sie Spoznili i widzisz Jak sie skonczylo !!!

  • 29.07.2019 18:08  Odpowiedz na komentarz

    A czy moglby pan posel wytlumaczyc skad ma dane osobowe absolwentow szkoly w ktorej uczyl ? przed wczesniejszymi wyborami dostawalem imienny list od niego, choc moich danych nigdzie nie udostepnialem.

  • 29.07.2019 16:23  Odpowiedz na komentarz

    TRzy miesiące akurat przed samą kampanią wyborczą. kTOŚ, KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW PRAWA NIE POWINIEN STARTOWAĆ DO SEJMU, BY TO PRAWO USTANAWIAĆ. i TYLE W TEMACIE.

  • 29.07.2019 15:49  Odpowiedz na komentarz

    Przekroczył prędkość.. to fakt, przyjął mandat.. to fakt, nie zasłaniał się immunitetem...Także fakt. Popełnił błąd, ale zachował się jak przyzwoity , normalny człowiek, bo on taki właśnie jest. Brawo!

    29.07.2019 21:05

    Nie zaslanial się IMMUNITETEM bo w tym wypadku nie mógł.poselek

  • 29.07.2019 15:09  Odpowiedz na komentarz

    Super odpowiedz ! Tego sie spodziewalem po panu posle ! Ci ktorzy go znaja tylko z przekazów medialnych nie mają pojęcia że to w porzadku czlowiek ! Szkoda że go to spotkalO - kazdego jest mi tak samo zal w takich okolicznosciach ! A pani krysi zycze mniej gnieźnienskiej złośliwości I Negatywnej zawZiętości !!!

    29.07.2019 17:01

    A nie żal ci poszkodowanych w wypadkach samochodowych spowodowanych przez debili piratów drogowych???

  • SUROWE KONSEKWENCJE? Xd 3MIESIACE? Xd rok! bezwzględnie!

  • 29.07.2019 15:05  Odpowiedz na komentarz

    czy do końca było tak uczciwie to można mieć wątpliwości ? policja nie udzielała wyjaśnień a koledzy z pis prawdopodobnie próbowali pomóc, ale nie dali rady. ot i cała prawda.

  • dobrze, ze nie trafił z procentami na policyjny radiowóz jak niegdyś jeden Pan Przewodniczacy a obecny Prezes i Pan na Winiarach

  • 29.07.2019 14:26  Odpowiedz na komentarz

    Pośle Dolata, proszę uważać w kampanii, nasze oczy będą Pana obserwować, jazda w kampanii potrzebna jak nigdy. Ponowne zatrzymanie grozi przedłużeniem kary do sześciu miesięcy a potem egzamin.

  • Oni wszyscy z pis się śpieszą żeby zgnoić nasz kraj !!!

    29.07.2019 16:24

    mNIEJ AGRESJI I TROCHĘ KULTURY PANIE JANCIOVODNIK.

  • 29.07.2019 13:52  Odpowiedz na komentarz

    NO TO WRESZCIE JAK NIE DOTARŁ NA ZARZĄD DOLATA, TO POZOSTALI CZŁONKOWIE ZARZĄDU MOGLI WRESZCIE NORMALNIE PODYSKUTOWAĆ A NIE TRACIĆ CZASU NA WOJENKI !!!!!!

PODOBNE TEMATY
Kobieta zmarła w trakcie pracy w Starostwie Powiatowym W piątek, ok. godz. 16.20 Pogotowie Ratunkowe przyjęło zgłoszenie o kobiecie, która straciła przytomność... Sobota, 7 grudnia 2019
Tragiczny wypadek w Miroszce! Nie żyje ok. 50-letni mężczyzna! W Miroszce, między Witkowem a Niechanowem, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.... Sobota, 7 grudnia 2019
Korytarz życia i jazda na suwak od dzisiaj obowiązkowe 6 grudnia 2019 r. wchodzą w życie przepisy dotyczące ?korytarza życia? oraz jazdy zgodnie z zasadą zamka... Piątek, 6 grudnia 2019
63 interwencje podczas policyjnej akcji Gnieźnieńscy policjanci podsumowali działania Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego. Podczas akcji,... Piątek, 6 grudnia 2019