X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poseł Zbigniew Dolata stracił prawo jazdy

Poniedziałek, 29 lipca 2019
  • Poseł Zbigniew Dolata stracił prawo jazdy

Jak udało nam się ustalić, poseł Zbigniew Dolata stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

Poseł Zbigniew Dolata (PiS) stracił prawo jazdy na 3 miesiące za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Niestety nie udało nam się skontaktować z parlamentarzystą. Skierowaliśmy do niego zapytanie prasowe - czekamy na odpowiedź.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 30.07.2019 15:14  Odpowiedz na komentarz

    uważaj z tym hejtem, bo za chwilę wróci do ciebie hehe

  • 29.07.2019 17:35  Odpowiedz na komentarz

    Nie przepadam za milicjantami z KPP Gniezno bezprawnie zamykającymi w piwnicy KPP ludzi po spożyciu alkoholu ale w tym przypadku należą się WYRAZY UZNANIA dla tego patrolu Policji,którzy nie przestraszyli się tego pyszałka i judasza schowanego za szyldem PiS !!! Ten butny pyszałek nie został rozliczony z raportu NIK dotyczącego wielkiej niegospodarności przy rewitalizacji budynków wojskowych na cele PWSZ w Gnz.Czy to prawda,że łasi się do Prezesa lepiej niż jego kot??? Czas tą pseudo-opozycję wywieźć jesienią na taczkach poza Gniezno i GŁOSOWAĆ NA już zarejestrowaną w sądzie KONFEDERACJĘ !!!

  • Hm... Procedura administracyjnego zatrzymania dokumentu prawa jazdy nie podlega ochronie immunitetu.wystarczy poczytać a nie wypisywać farnazony. Ale żeby poseł RP łamał prawo, to się w głowie nie mieści, tu przekroczy Przepisy drogowe tam coś innego przeskrobie

    29.07.2019 20:57

    Jakby tylko mógł to by się debil drogowy zaslonil immunitetem.

  • 29.07.2019 14:48  Odpowiedz na komentarz

    Ten zaciekły,zawzięty, cyniczny, podły i godny pożałowania wyraz twarzy świadczy o człowieku..... karma wraca.

  • 29.07.2019 14:36  Odpowiedz na komentarz

    KaŻdemu zlosliwemu komentatorowi życzę tegO samego !!! Kazdemu moze sie to zdazyc - akurat posel mial pecha. Dobrze że drogowka robi swoje a posel Nie zaslania sie immunitetem - a wiemy że wczesniej roznie bywalo !

  • 29.07.2019 13:48  Odpowiedz na komentarz

    CZYLI ZŁO JUŻ ZACZĘŁO WRACAĆ.

  • 29.07.2019 13:40  Odpowiedz na komentarz

    No i co teraz. Poseł nie będzie mógł odliczyć kilometrówki 3.500/miesiąc i za co pojedzie na wakacje ???? pRZECIEŻ ZA DIETĘ POSELSKĄ NIE MOŻNA WYŻYĆ - 150.OOO/ROK !!!!!!!!

  • 29.07.2019 13:23  Odpowiedz na komentarz

    Teraz do Warszawy na rowerze!!!!!

  • 29.07.2019 12:29  Odpowiedz na komentarz

    Prawidłowo teraz rowerkiem do warszawy

PODOBNE TEMATY
Przedsiębiorco czy znasz swoje obowiązki dotyczące gospodarowania odpadami? Podstawowe obowiązki w zakresie korzystania ze środowiska i gospodarowania odpadami, opłaty za korzystanie... Wtorek, 17 września 2019
Awanse i podziękowania dla Strażników Miejskich Dzień Strażnika Miejskiego przypada 29 sierpnia, w rocznicę ustawy z 1997 roku, która określa funkcjonowanie... Sobota, 7 września 2019
Ul. Konopnickiej w Gnieźnie, czyli dzikie wysypisko śmieci Otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie od jednego z naszych Czytelników. Tym razem chodzi o rejon ul. Konopnickiej... Czwartek, 29 sierpnia 2019
Zespół reanimacyjny utknął na terenie szpitala zablokowany przez samochody! Straż Miejska nie podjęła interwencji W piątek na terenie szpitala przy ul. Św. Jana w Gnieźnie kierowcy samochodów osobowych zastawili wjazd... Czwartek, 29 sierpnia 2019