Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Sprostowanie

Czwartek, 4 lipca 2019
  • Sprostowanie

Publikujemy treść sprostowania dotyczącego treści artykułu pt. "Gnieźnianka zatrzymana za oszustwa! Mieszkała obok wiceprezydenta Gniezna".

Informujemy, że w artykule pt. „Gnieźnianka zatrzymana za oszustwa! Mieszkała obok wiceprezydenta Gniezna” zostały zawarte nieprawdziwe informacje. Karolinie O. przedstawiono zarzut z Ustawy prawo własności przemysłowej, a nie zarzut oszustwa na szkodę kilkudziesięciu osób. Siostrze Karoliny O. nie przedstawiono zarzutów. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy było to stałe źródło wysokiego dochodu. Z informacji ujawnionych przez Policję wynika, że sprawa dotyczy sprzedaży asortymentu z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. 
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(44)

  • 24.07.2019 22:09  Odpowiedz na komentarz

    Mnie też oszukała ,2 pary butów wysłała ,a na kolejne rzeczy ciuchy czekam już 3 miesiąc .chcąc uzyskać zwory pieniędzy cały czas jestem zapewniana ,że pieniądze będą zwrócone ,ale pani jakoś nie umie zrobić tego orZelewu.nie kupujcie u niej nic to oszustka nie mam ani towaru,ani pieniędzy!!! Nie polecam

    04.08.2019 16:32

    Ja tak samo. Ona Jeszcze w ogóle ma ta HURTOWNIE. Na fb. Oby się Ktoś nią zainteresował.

  • 24.07.2019 11:14  Odpowiedz na komentarz

    Do dnia dzisiejszego nie mam zwrotu pieniędzy

  • 16.07.2019 17:47  Odpowiedz na komentarz

    Przeciez to jest cwana manipulantka . Nie dostalam od niej ani towaru ani zwrotu gotowki !!!! Trzeba sie wziac za tę kobiete - przeciez ona smiejac sie w twarz nas oszukuje

  • 13.07.2019 19:14  Odpowiedz na komentarz

    Ja nie wiem z czego sie te panie na Grupie ciesza ze zostaly oczyszczone z klamst . ale kazda paNi Oszukana zna prAwde jaka jest . Ja tez nie dostalam zwrotu gotowki ani towaru . Pani droga karolino jak to pani pisala karma powraca . Mam nadzieje ze ta karma powroci dwa razy do pani ;)

  • 11.07.2019 15:25  Odpowiedz na komentarz

    Taka porządna firma? A dlaczego nie odtrzymalam paragonu?? Przecież to karalne... Hallo urząd skarbowy!!! Może zróbcie coś z tym? Każda działalność nie ważne jaka musi wystawić paragon ???????? ludzie wy tak dajecie się nabrać że aż wstyd Polakom przynosicie ????

    26.07.2019 09:30

    Do wystawIania paragonow zobowiazane sa sklepy stacjonarne, sprzedaz prowadzona wysylkowo jest zwolniona z obowiazku posiadania kasy fiskalnej a tym samym wystawiania jakichkolwiek paragonow

  • 10.07.2019 22:01  Odpowiedz na komentarz

    Ja również od marca nie otrzymała rzeczy Ani pieniędzy 180 zł.Zablokowała mnie i nie odpowiada na priv.

  • 10.07.2019 09:45  Odpowiedz na komentarz

    Pierwsze dwa zamowienia doszly do mnie ocZywiscie ze sporym opoznieniem. Na OSTATNIA paczke czekam od marca, co tydzien bylam zapEwniana, ze paczka dojdzie do konca tygodnia.na koncu samA pani zaproponowala ZwrOt pieniedzy, na ktorw czekam juz ponad miesiac czasu!! Dziewczyny nie dajcie sie oszukac

  • 09.07.2019 17:25  Odpowiedz na komentarz

    Napewno maja pare osob z ktorymi rzetelnie robia Interesy i te osoby wlasnie bronia je tutaj w komentarzach to takie zabezpieczenie

  • 09.07.2019 15:34  Odpowiedz na komentarz

    zakupiła u nich ubrań prawie za 400zł. wysłały 2 pary. 300 zł przelewają mi od MARCA. :( I ZERO KONTAKTU. POMIMO NAPRAWDĘ UPRZEJMYCH PRÓB SKONTAKTOWANIA SIĘ.

  • 09.07.2019 12:35  Odpowiedz na komentarz

    WITAM pierwsze zamówienie przyszło a kolejne nie i o zwrot pieniędzy bardzo ciezko nie polecam

  • 09.07.2019 11:58  Odpowiedz na komentarz

    Jak pierwszy raz zamawialam co prawda po dluzszym czasie otrzymałam paczkę i buty nie taki kolor jaki mial byc.lecz na drugie zamówienie czekam już 3 miesiące.ponad 100Zl na ulicy nie leży!!!Pani cały czas mnie zwodzila że paczka będzie za tydzień i to się ciągnęło 2miesiace,a zwrot pieniędzy już miesiąc wysyla

  • 09.07.2019 09:11  Odpowiedz na komentarz

    Te Pozytywne opinie to albo one same sobie piszą albo jakieś dobre koleżaneczki. Bo w ich uczciwość nie dam się nabrać po tylu opiniach u wielu osób są już przegrane

  • 08.07.2019 23:34  Odpowiedz na komentarz

    Ja już dwa miesiące czekam za zwrotem pieniędzy i nic 180 zł to dla mnie nie mało

  • Miałam przyjemność kupowania kilku rzeczy u tej Pani i Żadnych problemów nie było...raz nawet jak paczka nie doszła na czas który ja WYZNACZYŁAM ,firma zwróciła mi pieniądze. Pozdrawiam

  • Nie wiem skąd się bierze tyle negatywnych komentarzy na ich temat.
    Zapewne są to zawistne osoby i konkurencja.
    Ile razy zamówiłam u nich towar, zawsze przyszedł szybko i bez problemów.
    Nawet gdy przez moje mieszanie zapomniały wysłać jednych butów w paczce, od razu zaproponowały że dosla buciki na swój koszt.
    Polecam bardzo!

    24.07.2019 09:23

    taaaa i pewnie dlatego tworzą grupe na fb, z oszukanymi osobami. którym nie oddały kasy. już chyba jest ze 100 osób.

  • 08.07.2019 09:45  Odpowiedz na komentarz

    Ja również nie otrzymała od marca towaru ani pieniędzy.TERAz mnie zablokowała i nie odpowiada na priv

  • 07.07.2019 21:19  Odpowiedz na komentarz

    Moja ciocia również do dzisiaj butów nie otrzymała.

  • 07.07.2019 21:12  Odpowiedz na komentarz

    Zadne sprostowanie NIE wplynie na zmiane decyzji.Kazdy kto chodz raz miał z nią doczynienia,wie co to za babsko.Owszem mila i chetna do rozmow.udziela informacji jaki rozmiar, kolor, nr konta,czeka na potwierdzenie a potem zong.Dziewczyna razem z towarem zapada sie pod ziemie,blokuje i to nie jest OSZUSTWO? Brawa dla jej kolezanek, o ile je ma. Być moze sama se pisze te OPInie jaka ona Uczciwa ZAL

  • 07.07.2019 20:44  Odpowiedz na komentarz

    Ja 3 miesiąc czekam, ani towaru ani kasy :/

  • 07.07.2019 20:08  Odpowiedz na komentarz

    Ja się pytam gdzie jest skarbówka która powinna się zainteresować ich "Firma" bo do uczciwych się doczepiaja a oszuści robią co chcą.

  • 07.07.2019 20:05  Odpowiedz na komentarz

    To są oszustki i tylko naiwne dziewczyny wierzą że są one niewinne nie OSZUKAŁy jedna czy dwie osoby tylko bardzo dużo dziewczyn ale te osoby które nie wierzą przekonają się same jak nie otrzymają towaru ani pieniędzy to tylko kwestia czasu. Teraz wielce bronią się na fb że są niewinne ???? dziewczyny bądźcie rozsadniejsze!!!! Bo ja swojego towaru ani pieniędzy do dziś nie widzę i Też im wierzyłam

  • 07.07.2019 19:36  Odpowiedz na komentarz

    Ten post na fb to kpina. Skoro są takie uczciwe, to dlaczego kasują wszystkie negatywne komentarze, jakie pojawiały się na ich stronie? I dlaczego BLOKOUją i USUWAJą z grupy autorów takich komentarzy? Poczytajcie sobie, co ludzie piszą w Internecie o ich działalności. Poza fb dużo ciekawych komentarzy można znalezć.

    09.07.2019 15:40

    DOKŁADNIE.

  • Te panie to ZwykŁe oszustki i naciągaczki. Ja w końcu dostałam zwrot pieniędzy, bo zamówionego towaru ciągle nie było, ale czekałam 3 miesiące. Moja siostra do tej pory nie otrzymała ani towaru ani pieniędzy. Pani właścicielka nawet nie raczy odpisać na wiadomość. Chwali się na fb, jakie to są uczciwe, ale tak naprawdę to ZwykŁe ZŁODZIEJKI. W Internecie jest dużo negatywnych komentarzy o nich.

  • 07.07.2019 17:43  Odpowiedz na komentarz

    tez zostalam oszukana, nie dostalam swojego towaru ani nie otrzymalam zwrotu gotowki.

  • 07.07.2019 16:47  Odpowiedz na komentarz

    Ja też zamówiłam koszulki, czekałam na nie ponad miesiąc czasu. Napisałam że czekam na koszulki już dłuższy czas, Panie napisały że w przyszłym tygodniu będą, nie przyszły napisałam że jeśli następnego dnia do godziny 16 nie dostanę pieniędzy na swoje konto to Idę na policję, mam dane numer konta itp, wtedy Panie się PRZESTRASZYŁY i ODDAŁy pieniądze, szkoda czasu na te oszustki nic więcej. Nie pol

  • 07.07.2019 15:55  Odpowiedz na komentarz

    Ja rowniez nie dostalam zwrotu za buty za ktore zaplacilam napoczatku kWietnia i zwodzono mnie pare razy,ze zaraz zostana mi zwrocone Na konto i nic. Jak mozna dodawac taki link na facebook i udawac,ze to nie prawda.

  • 07.07.2019 15:37  Odpowiedz na komentarz

    Zasłużyły te pannice na wysoką karę grzywny a ta ich śmieszna firma powinna zostać sprawdzona i zamknięta. Za zakupioną sukienkę która w ogóle nie przypominała zamawiane że zdjęcia nie. Otrzymałam nawet paragonu więc gdzie jest skarbowka KTÓRA Również powinno się zająć ta żałośnie prosperujaca firma!!

  • 07.07.2019 15:34  Odpowiedz na komentarz

    Przecież to są oszustki! I wyludzaczki pieniędzy. W dodatku bezczelnie chamki razem z matką. Co byście nie napisali to i tak jest już oczywiste co to są za kobiety! Niestety policja tak teraz działa że swoich pieniędzy nie odzyska nikt a złodzieje dalej bezkarnie będą okradac.

  • Od początku wiedziałam że to jest atak z zawiści!!!! Karolina O i jej siostra jak i mama są uczciwe w tym co robią jestem ich klientka i to zdecydowanie zadowoloną klientką ????Dziewczyny gratuluję wam wytrwałość ????????????Brawo wy????????????

    09.07.2019 15:43

    NIECH ODDADZĄ WSZYSTKIM OSZUKANYM KASĘ. bO SPORO TYCH OSÓB. NA TO SĄ DOWODY BO KAŻDY MA PRZELEW KTÓRY IM WYSŁALI. WIEC ŻADNA KONKURENCJA NIC IM NIE SZKODZI. BO ONE JUŻ SAME SOBIE ZASZKODZIŁY.

    09.07.2019 13:04

    Niech zgadnę, same piszecie sobie teraz dobre opinie? ta sprawa wcześniej czy później trafi do skarbówki, ciekawe co wtedy, mało tego wykorzystywanie znaku towarowego jest nielegalne!

  • 07.07.2019 14:58  Odpowiedz na komentarz

    A pieniędzy za niedostarczoy towar dalej nie mA

  • 07.07.2019 14:40  Odpowiedz na komentarz

    Ja też zostałam oszukana i nie mam ani butów ani pieniedzy

  • 07.07.2019 13:50  Odpowiedz na komentarz

    Ja również od stycznia nie dostałam zwrotu pieniędzy za towar

  • Nie pochwalam oszustwa Ale to jest Kara za kupowanie podróbek. Pół Gniezna chodzi podróbkach z TYMI wszystkimi gwiazdami na czele i udają nie wiadomo kogo. Jesteście tak sztuczni i ŻAŁOŚNI jak te podróby. Pensja 1700 na rękę ale torebka lv za 4000 ??? I Wy myślicie że każdy myśli że macie oryginał???

  • Ja do tej pory nie dostalam swojego towaru ani zwrotu pieniedzy a minelo juz 2 miesiące

  • 07.07.2019 11:42  Odpowiedz na komentarz

    A To, że ludzie czekali po kilka miesięcy za towarem, albo wcale go nie otrzymywali,to to nie jest oszustwo???

  • 07.07.2019 11:33  Odpowiedz na komentarz

    Czyli z bagna w bagno.
    Sprawiedliwość w końcu cię dosiegnie I za oszustwa I sprzedaż replik dostaniesz po dupie tej spasionej ????

  • 07.07.2019 11:13  Odpowiedz na komentarz

    Myślę, że po prostu jeszcze nie przedstawiono jej zarzutu " oszustwa na szkodę kilkudziesięciu osób"-stąd sprostowanie. Panie oczywiście chwalą się tym sprostowaniem na swojej grupie-jakby było czym, ale ten zarzut to tylko kwestia czasu... ja do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy wpłaconych miesiąc temu i jestem pewna, że nie jestem jedyna. sprawę oczywiście zgłosiłam na policji.

  • 07.07.2019 11:07  Odpowiedz na komentarz

    Tatuś zapłacił i wszystko zostanie zamiecione pod dywan? A poszkodowani? Gdzie ich pieniadze? Oszukala wiele osob a tu takie cos? Za hajs wszystko mozna zalatwic?! Kary nie bedzie a kwoka dalej bedzie sie smiala i robila to samo

PODOBNE TEMATY
Kobieta zasłabła w mieszkaniu Dzisiaj ok. godz. 17.00 służby ratunkowe otrzymały wiadomość, z której wynikało, że w jednym z mieszkań... Niedziela, 18 sierpnia 2019
Motocylista zderzył się z osobówką W sobotę tuż przed godziną 14.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w Żydowie, w którym... Niedziela, 18 sierpnia 2019
18-latek utonął w Skorzęcinie W sobotę po godzinie 20.20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o topielcu w Jeziorze Niedzięgiel.... Niedziela, 18 sierpnia 2019
Korona dla Przemysława Pawlickiego! XI edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski przeszła do historii. W czwartkowych... Sobota, 17 sierpnia 2019