X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Potrącił mężczyznę samochodem! Poszkodowanego zabrał śmigłowiec LPR

Niedziela, 30 czerwca 2019
  • Potrącił mężczyznę samochodem! Poszkodowanego zabrał śmigłowiec LPR

Dzisiaj w godzinach wieczornych w Wiekowie doszło do wypadku. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną, która zabezpieczała lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że w na prywatny teren w Wiekowie rowerkiem wodnym przypłynęły osoby, które chciały dostać się na jedną z dzikich plaż. Kiedy właściciel terenu zwrócił im uwagę, wywiązała się kłótnia oraz szarpanina. W pewnym momencie właściciel działki potrącił jednego z mężczyzn busem marki Volkswagen z przyczepą kempingową. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że przybyłe na miejsce służby ratunkowe podjęły decyzję o zadysponowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Sprawca potrącenia został zatrzymany przez Policję. O jego dalszych losach zdecyduje prokurator. Sytuacja może zostać zakwalifikowana jako próba usiłowania zabójstwa.

To nie pierwsza tego typu sytuacja na tzw. cyplu w Wiekowie. Trzy lata temu właściciel terenu pobił tam żołnierza z powidzkiej bazy. O tamtym zdarzeniu szeroko pisał słupecki portal informacyjny. Link do artykułu poniżej:
http://www.slupca.pl/informacje/aktualnosci/rozwalil-mu-glowe-wioslem/
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: OSP Witkowo

Napisz komentarz

Komentarze(35)

  • 15.09.2019 14:04  Odpowiedz na komentarz

    Sam sobie "strzelił " W kolano. Teraz jEGO PROBLEM.Po co w okolicach Powidza kupował ziemię? Przecież tam prawie od zawsze była baza wojskowa , SAMOLOTOWA. SAMOLOTY tam latały i latać będą .

  • 12.07.2019 21:35  Odpowiedz na komentarz

    Hahahahahahha wez sie puKnij w ten pusty leb... RoZumiem ze byles na miejscu zDarzenia i wszystko widziales? Smiech na sali!

  • 12.07.2019 12:07  Odpowiedz na komentarz

    Przejechał! Przejechał z premedytacja to idiota już miał konflikt z prawem, trzeba bandyte posaddzić na dożywocie!A najlepiej tez bandytę przejechać.

  • 08.07.2019 15:47  Odpowiedz na komentarz

    no właśnie by teren ogrodził to by miał spokój tylko, że nie przy samym jeziorze, bo do jego terenu od jeziora jest od 14 do 80 metrów tak wynika z geoportalu, a może w tej chwili ze względu na niski stan wody w jeziorze więcej. No ale po co grodzić jak można siłą przejąć ten pas ziemi państwowej, a przy okazji pan ma zabawę na całą niedziele zapewnioną-niejednego tam kijem i wiosłem pogonił.

  • 07.07.2019 20:26  Odpowiedz na komentarz

    Pytanie czy Panowie odpowiedzą Za wkroczenie na prywatny teren

    18.07.2019 16:31

    JAKI PRYWATNY TERN??? DROGA BYLA TEREN DOSTEPNY DZIAD ZAORAL DROGE I WPIERDAL MU SIE NALEZY ZA

  • 07.07.2019 19:17  Odpowiedz na komentarz

    Brawo ty!!!

  • 07.07.2019 11:29  Odpowiedz na komentarz

    Rozumiem ze wszyscy ktorzy sie wypowIadaja byli na miejscu zdarzenia i wiedza co sie Stalo? JaKby wam na wasz teren wtargnelo czterech typow nie bronilibyscie siebie dzieci, wnukow? Juz widze jakby was napadli i powiEcie im robcie co chcecie... i nie przejechal specjalnie,potracony Facet nie Byl przed autem. PukNiJcie sie wszyscy w te puste lby wiesnniaki. Macie plaze w wiekowie ogolnodostepna.

    10.07.2019 22:03

    Dojscie do jeziora jest z innej strony, jest kilka tablic z informacja o terenie prywatnym. Najgorszy problem to miejscowi i wiara co prZyplywa na rowerkach ze skoja by Sie odlac...

    07.07.2019 13:39

    Podstawowa kwestia to taka czy teren był ogrodzony, albo w jakikolwiek sposób wskazywał, że jest własnością prywatną i nie ma przejścia do jeziora? Ponadto jeśli jedyne dojście do jeziora jest przez teren tego człowieka to należałoby ustanowić służebność drogi i tyle. Wtedy właściciel nie miałby nic do gadania.

  • 06.07.2019 18:50  Odpowiedz na komentarz

    I skąd wiesz jakie są zeznania? Hmm..... dziwne....

  • 06.07.2019 16:01  Odpowiedz na komentarz

    WLASCICIEL POLA OSLEPL I NIE WIDZIAL PRZED POJAZDEM CZLOWIEKA TAK SIE USPRAWIEDLIWIA W ZEZNANIACH CWANIAK A WIOSLEM ODGANIAL OSe wojskowa A KOBIETE POBIL ODGANIAJAC KOMARY

    06.07.2019 18:48

    A ty za kogo tam robiłaś? Piszesz bzdury totalne . Beznadziejna ...

  • 06.07.2019 13:42  Odpowiedz na komentarz

    Jestem ciekawy dlaczego ten Pan chodzi wolno. Powinien stracić co najmniej prawo jazdy no ale...

  • 06.07.2019 12:53  Odpowiedz na komentarz

    Jacy Wy jestescie żenujący!!!!! W D... byliście g.... widzieliscie!!!! Te wasze teorie nadają się na napisanie książki. Zazdrość przez Was przemawia . Faceta teren A wam g....do tego.

  • 06.07.2019 12:43  Odpowiedz na komentarz

    Co,niektórzy polowe życia mieszkali na pegerach,a teraz wielcy właściciele

  • 04.07.2019 23:01  Odpowiedz na komentarz

    A CIEBIE NIE ZAPRASZAL DO CHODZENIAPO DZIALECZCE ???BO ZYJESZ iGLOWA CALA KOSCI CALE RECE I NOGI NIEPOLAMANE CHYBA NIE CO?????

  • 04.07.2019 20:32  Odpowiedz na komentarz

    Dziad pilnujący krzaków. Jestem ciekawy kto zapłaci za śmigłowiec i dalszą opiekę nad pocjętem- pewnie podatnicy, taki kraj, a dziad bedzię dalej przepędzał ludzi wIosłem, piłą motorową i przejeżdzał ludzi autem.

    05.07.2019 10:57

    A MIEJSCOWA POLICJA BEDZIE GO KRYLA I TOLEROWALA JAK DOTEJ PORY ZE STRACHU CZY Z ????????

  • 04.07.2019 11:27  Odpowiedz na komentarz

    LUDZIE NAWSI ZYJA W SYMBIOZIE a WTARGNIECIE W TO SRODOWISKO ANTY SPOLECZNEGO PSELDO CZLOWIEKA TO TRAGEDIA GOTOWA ROSZCZACEGO SOBIE PRAWA DO WLASNOSCI WSZYSTKIEGO NIE BACZAC NA ZWYCZAJE I OBYCZAJE DEPCZACEGO NIEPISANE PRAWA LUDZI KTORE SA SWIETOSCIA DANEJ SPOLECZNOSCI i NALEZY JE USZANOWAC A NIE ZMIENIAC SILA -DOPROWADZAJAC DO SMIERC NASZA WIOSKA NASZA ZIEMIA A NIE JEDYNOSTKI

    19.07.2019 07:41

    ziemia jest na sprzedaż
    - MOŻESZ KUPIĆ

    05.07.2019 22:55

    Proszę to przetłumaczyć na język jakim mówimy w Polsce. To nie jest trudna sztuka napisać coś w języku polskim. Szkołę szanowna Pani zapewne skończyła? No i jak rozumiem komentarz został napisany w stanie trzeźwym?

  • 04.07.2019 09:28  Odpowiedz na komentarz

    POtracil ???? SPECJALNIE PRZEJECHAL BY ZABIC bezbronnego czlowieka i tym zmusic ludzi do zaniechania z odpoczynku na dzikiej plazy ogolnodostepnej i prawdopodobnie czlowiek niezyje

  • 04.07.2019 09:10  Odpowiedz na komentarz

    ZADNA POSESJA TO gole pole ponad 20 hektarow ugoru przez ktore prowadzi droga i to niejedna a wlasciciel pola zaoral ja i zrobil z tego prywatny folwark uniemozliwiajac ludziom dostepu do jeziora wladze slepe czy udaja ze nic sie nie dzieje

  • 04.07.2019 02:42  Odpowiedz na komentarz

    Czy jest to psychopata, czy zwykły sadystyczny drań, winni zdecydować biegli. Moim zdaniem miejsce tego człowieka jest pod kluczem.

  • 04.07.2019 02:39  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli zatrzymany to niejaki Ryszard, to obawiam się, że stało się nieuniknione. Miałem nieprzyjemność poznać tego człowieka osobiście. W moim mniemaniu jest to jednostka o skłonnościach sadystycznych, absolutnie apodyktyczna. Człowiek niebezpieczny, przekonany o swej nieomylności, choćby bredził. A bredzi bardzo często. Bardzo agresywny! W sytuacjach kryzysowych popadający w amok.

  • 03.07.2019 22:39  Odpowiedz na komentarz

    DEBIL znany w okolicy zutylizowac

  • 03.07.2019 22:37  Odpowiedz na komentarz

    Z PREMEDYTACJA ZABIL CZLOWIEKA SAMOCHODEM

  • NIE POTRACIL TYLKO PRZEJECHAL SPECJALNIE BY ZABIC TO CHORY CZLOWIEK POLICJA TEZ UCIEKALA I STRAZACYI LUDZIE

  • 03.07.2019 22:29  Odpowiedz na komentarz

    TEN CO TO PISALTO CHORY TAK JAK I TEN CO PRZEJECHAL CZLOWIEKA CO JEST PRYWATNE JAKA PLAZA JAKIE JEZIRO KTO TO WYMYSLA BY KRYC BOGATEGO PRZESTEPCE BANDYTE KORUPCJA JAKIEJ MALO

  • 03.07.2019 21:16  Odpowiedz na komentarz

    A skad ty wiesz czy oni nie chodzili mu po dzialce? Ok 1,5 m ale dalej jest jego teren. To Chore ze Kilku cwaniAkow wtarGnie na teren prywatny i bedzie sie rzadzic a ty nie moZesz bronic swoJego mienia. Zutyizowac to wszystkich idiotow ktorzy przyjezdzaja do skoja!!

    04.07.2019 09:35

    DZIALKA A POLE ??? A POSESJA? WSZEDL NA POLE to ZABIC GO ????? TAKI SAM JESTES JAK ON

  • 01.07.2019 17:41  Odpowiedz na komentarz

    Prawo wodne zabrania bowiem grodzenia nieruchomości przyległych do powierzchniowych wód publicznych w odległości mniejszej niż 1,5 m od linii brzegu, a także zakazywania lub uniemożliwiania przechodzenia przez ten obszar.

  • Richard jaki ty jesteś głupi!!! Zuutylizujemy cie za chwilę debilu posrany...

    01.07.2019 08:00

    Swój mózg ZUTYLIzuj .

PODOBNE TEMATY
Trwają poszukiwania 26-latka! Zaginął Dawid Chmielewski, 26 lat. Mężczyzna wyjechał z pracy w roboczych ubraniach 10 grudnia 2019r... Czwartek, 12 grudnia 2019
Ukradli 2 500 zł z sejfu! Szuka ich Policja Policjanci z Gniezna poszukują sprawców kradzieży. Do zdarzenia doszło 30 października 2019 roku w sklepie... Czwartek, 12 grudnia 2019
Kolejny pijany kierowca zatrzymany pod Trzemesznem! Porzucił auto i próbował uciekać! Dzisiaj nad ranem, ok. godz. 5.00 policjanci zostali poinformowani o pijanym kierowcy, który miał znajdować... Czwartek, 12 grudnia 2019
W Mnichowie spłonął dom Dzisiaj o godz. 5.20 strażacy zostali powiadomieni o pożarze domu jednorodzinnego w Mnichowie. Do akcji... Czwartek, 12 grudnia 2019