moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Lipcowy weekend pełen smaków! Rusza Strefa Piknikowa z food truckami w ramach Dni Miasta

Wtorek, 25 czerwca 2019
  • Lipcowy weekend pełen smaków! Rusza Strefa Piknikowa z food truckami w ramach Dni Miasta

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków! Już 5, 6 i 7 lipca szykuje się porządna, trzydniowa wyżerka! To Strefa Piknikowa z food truckami!

Co: Strefa Piknikowa z food truckami w Gnieźnie
Kiedy: 5-7 lipca 2019
Gdzie: Plac Świętego Wojciecha

Latem zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny lipcowy weekend, mieszkańcy Gniezna będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko to na  Strefie Piknikowej z food truckami, która odbędzie się w ramach Dni Miasta.

Przez trzy dni Plac Świętego Wojciecha zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Strefa Piknikowa to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci i nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na Strefę Piknikową z food truckami. Będziemy 5, 6 i 7 lipca. W piątek od 17:00 do 23:00, w sobotę od 12:00 do 23:00, a  w niedzielę od 12:00 do 18:00. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
www.facebook.com/events/473482643420280/

Partnerzy:
  • Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie
  • Browar Amber
     
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 25.06.2019 23:26  Odpowiedz na komentarz

    Pomysl na food trucki byl calkiem niezly. Mialo to byC szybkie, SmaCzne i niedrogie jedZenie. Niestety realia sa Takie ze za byle zapiekanke jedzona na Stojaco placi sie tyle co za nIezlego burgera podanego w normalnych warunkach w restauracji.

PODOBNE TEMATY
Food trucki odwiedziły Gniezno W miniony weekend Plac Św. Wojciecha wypełniony był nie tylko fanami dobrej muzyki - na scenie pojawili... Środa, 10 lipca 2019
Strefa Piknikowa z food truckami - jemy i bawimy się w wakacyjny weekend w Gnieźnie! Sezon foodtruckowy trwa w najlepsze! W pierwszy lipcowy weekend zapraszamy na Plac Świętego Wojciecha... Wtorek, 2 lipca 2019
Zapraszamy na III Międzynarodowy Zlot CABRIO POLAND 2018 W tym roku do kalendarza letnich wydarzeń dołącza III Międzynarodowy Zlot CABRIO POLAND. Sukcesy dwóch... Czwartek, 31 maja 2018
Na gnieźnieńskim Rynku trwa Festiwal Smaków Food Trucków Festiwal Smaków Food Trucków to smaczne rozpoczęcie sezonu. Organizatorzy zaprosili około 20 food trucków... Niedziela, 20 maja 2018